Obnoviť
Oznámenia z vestníka
36931 - 36960
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
17 386 868.000 258 176 319.000 53 120 695 227.000
75 2023 Obec Medzibrod 00313581 Športová hala Medzibrod 464792 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1/ER/sporth
75 2023 Prešovský samosprávny kraj 37870475 Prístavba telocvične k existujúcemu objektu so súp. č. 537/2 pre Gymnázium T. Vansovej v Starej Ľubovni 464326 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK PSK-2023-934-PZ-GTV SĽ
75 2023 Mesto Brezno 00313319 Rekonštrukcia telocvične a športového zázemia ZŠ S MŠ Karola Rapoša 464688 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1
75 2023 Mesto Levoča 00329321 Rekonštrukcia multifunkčného ihriska pri ZŠ Gašpara Haina, Levoča 464818 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 02-Vk01
75 2023 Obec Preseľany 00310999 Zateplenie a stavebné úpravy športovej haly v obci Preseľany 464797 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1/ŠH/2023
75 2023 Mesto Partizánske 00310905 Novostavba telocvične ZŠ Veľké Bielice 463316 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 5349/2023
75 2023 Mesto Sereď 00306169 Výstavba novej športovej infraštruktúry v meste Sereď 464846 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 6807/2023
75 2023 Mesto Spišská Nová Ves 00329614 „Modernizácia umelej trávnatej plochy na futbalovom štadióne v Spišskej Novej Vsi“ 464374 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2023/VO/SNV/04
75 2023 Mesto Nitra 00308307 Revitalizácia vnútroblokov Za Ferenitkou 19-29 a Wilsonovo nábrežie 32-34 I. etapa 464860 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 9/2023/LD
75 2023 Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky 00699021 Komerčné zdravotné pripoistenie 2021 430338 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 032018/2021
75 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v ťažbovom procese na organizačnej zložke OZ Východ na obdobie 2023 - 2026 447693 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2022/21/NLZ
75 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v ťažbovom procese na organizačnej zložke OZ Východ na obdobie 2023 – 2026 opakovaná 456928 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2023/21/NLZ
75 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v pestovnej činnosti na organizačnej zložke OZ Východ na obdobie 2023 - 2026 452577 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2/2022/21/NLZ
75 2023 Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. 35829141 Výrub porastov v ochrannom pásme elektrických vedení a elektrických staníc zvn a vvn (oblasť 1-6) 437296 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 06_2023_Ko
75 2023 Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. 35829141 Výrub porastov v ochrannom pásme elektrických vedení a elektrických staníc zvn a vvn (oblasť 1-6) 437296 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 07_2023_Ko
75 2023 Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. 35829141 Výrub porastov v ochrannom pásme elektrických vedení a elektrických staníc zvn a vvn (oblasť 1-6) 437296 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 08_2023_Ko
75 2023 Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. 35829141 Výrub porastov v ochrannom pásme elektrických vedení a elektrických staníc zvn a vvn (oblasť 1-6) 437296 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 09_2023_Ko
75 2023 Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. 35829141 Výrub porastov v ochrannom pásme elektrických vedení a elektrických staníc zvn a vvn (oblasť 1-6) 437296 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 10_2023_Ko
75 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v pestovnej činnosti na organizačnej zložke OZ Vihorlat na obdobie 2023 - 2026 452576 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2/2022/25/NLZ
75 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Poskytovanie služieb na pozáručný servis zariadení výpočtovej a kancelárskej techniky 425182 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOB/149/2020-M_ODMAA
75 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Letecká preprava pre potreby rezortu MPSVR SR 413667 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOB/94/2018-M_ODCVO
75 2023 Hlavné mesto SR Bratislava 00603481 Nákup svietidiel verejného osvetlenia – Balík 02 433750 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA MAGS OVO 41442/2022
75 2023 Mesto Trnava 00313114 Dodávka zemného plynu 447896 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA KPR_I_2023
75 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 Infúzne roztoky pre potreby Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta Banká Bystrica 432217 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA RVO 1224/2021-3Q.2022
75 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 Lieky pre potreby FNsP F.D.R. Banská Bystrica v rozsahu Antipsychotiká, Antireumatiká, Chemoterapeutiká, Vazopresoriká, Spazmolytiká, Antidotá, Sympatomimetiká, Vitamíny, Varia 432709 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA RVO/1377/2021 -3.Q 2022
75 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 Lieky v rozsahu RVO/2141/2022 Laxat.,Antidiab.(vrát.inzulínu),Cardiaca,Antiarrhythmica,Diuret.,Uterot.,Antiepilept.,Anticonvul.,Antiparikin.,Anxiolytica,Otorhinolar.,Expector.,Mucolytica,Antitussica 442916 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA RVO/2141/2022
75 2023 Východoslovenský onkologický ústav, a.s. 36603350 Zabezpečenie dodávky liekov pre potreby Východoslovenského onkologického ústav 427804 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOU-2020-07
75 2023 Mesto Trnava 00313114 Dodávka elektrickej energie - PRK 438634 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA III/2022_KPR
75 2023 Mesto Trnava 00313114 Dodávka elektrickej energie - PRK 438634 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA III/2022_KPR
75 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky 17336112 Potraviny pre FNsP Nové Zámky na obdobie 24 mesiacov 436044 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky verejných súťaží OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VS 3/2021