Obnoviť
Oznámenia z vestníka
37621 - 37650
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
17 386 868.000 258 176 319.000 53 120 695 227.000
68 2023 Mesto Žilina 00321796 Servis motorových vozidiel 463709 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 31032023
68 2023 Ministerstvo financií Slovenskej republiky 00151742 Rámcová dohoda o poskytovaní havarijnej služby a elektroinštalačných prác na 24 mesiacov 463891 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 34/2023
68 2023 KN SMART SERVIS, a.s. 52971660 Zber a odvoz objemného odpadu 460408 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2023
68 2023 Sociálna poisťovňa, ústredie 30807484 Školenia a tréning v oblasti kybernetickej bezpečnosti 463249 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 14052/2023
68 2023 Štátny ústav pre kontrolu liečiv 00165221 Výmena termostatických hlavíc a ventilov vykurovacích telies 463690 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 7527/2023/116
68 2023 Mesto Pezinok 00305022 Zabezpečenie procesu verejného obstarávania – Obstaranie dodávateľa komodít na elektrickú energiu a zemný plyn pre mesto Pezinok 463848 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 03/2023-3
68 2023 NÁRODNÁ BANKA SLOVENSKA 30844789 Servis vzduchotechniky, klimatizácie a chladenia 459000 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK NBS1-000-081-745
68 2023 Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici 30232295 „Tlačiarenské a knihárske služby pre Univerzitu Mateja Bela v Banskej Bystrici a jej súčasti” 463899 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ZNH/01/2023
68 2023 Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky 30416094 Koordinačná porada sekcie riadenia projektov (2. kvartál 2023) 462990 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK A/2023/AE32/1
68 2023 Trenčiansky samosprávny kraj 36126624 Vybavenie elektroučební (SOŠ Handlová) 463907 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 114/2023
68 2023 RONA, a.s. 31642403 INTERIEROVÉ ZARIADENIE A VYBAVENIE SKLÁRSKEHO MÚZEA A GALÉRIE 459464 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 012023
68 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Náhradné diely ZETOR s dopravou ( SK 513 AB ) 463817 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 20/4600/2023
68 2023 Obec Bátorove Kosihy 00306711 Výroba elektriny z obnoviteľných zdrojov - Obec Bátorove Kosihy 463743 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1.1
68 2023 Stredná odborná škola, Ul. slovenských partizánov 1129/49, Považská Bystrica 42141443 Pšeničná múka, cukor, lúpaná ryža, rastlinné oleje, strukoviny, cestoviny 463825 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK TP-1
68 2023 Obec Častá 00304701 Interiérové vybavenie 463774 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 313/2023
68 2023 Stredná odborná škola, Ul. slovenských partizánov 1129/49, Považská Bystrica 42141443 Konzervované ovocie, konzervovaná zelenina 463833 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK K-OZ
68 2023 Stredná odborná škola, Ul. slovenských partizánov 1129/49, Považská Bystrica 42141443 Ovocné sirupy 463847 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK OS-3
68 2023 Obchodná akadémia Michalovce 31953549 Materiálno-technické vybavenie školy 462371 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 462371
67 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Dodanie xerografického papiera pre rezort MPSVR SR 422742 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOB/132/2019-M_ODMAA
67 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Náhradné diely ZETOR 463598 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 32-4100-23
67 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Náhradné diely na vozidla TATRA T815 463609 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 18/45/2023
67 2023 Trnavský samosprávny kraj 37836901 Elektrické zariadenia pre projekt „Modernizácia vybavenia odborných učební SPŠE v Piešťanoch“ 463608 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ORP MH
67 2023 Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK) 37915568 Súvislé opravy ciest II. a III. triedy TSK dodávateľským spôsobom na rok 2023 463705 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK SUV.OPR_01_2023
67 2023 Trenčiansky samosprávny kraj 36126624 "Dovybavenie COVP - SOŠ Pruské - ZTI a súvisiace konštrukcie" - stavebné práce 463101 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 118/2023
67 2023 NÁRODNÁ BANKA SLOVENSKA 30844789 Úpravy vonkajších komunikácií na Vazovovej a Slovanskej ulici 462939 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK NBS1-000-083-318
67 2023 Obec Zádiel 00691437 Múzeum Slovenského Krasu - Zádielska Tiesňava 461037 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2/Z/23
67 2023 Mesto Prešov 00327646 Vypracovanie projektovej dokumentácie Most ev.č.M-015 na ulici Šípková- Pod Hrádkom 463570 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 03/2023_PO 015
67 2023 Mestská časť Bratislava - Rača 00304557 Realizácia herných prvkov a mobiliáru 463724 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2022/MCRA/MOB/vyvo
67 2023 Obec Torysa 00327883 Vybavenie zberného dvora obce Torysa 463656 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ZD_T_2023_1
67 2023 Národné lesnícke centrum (NLC) 42001315 Vyhotovenie programov starostlivosti o lesy - r.2021 430828 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 57/NLC/2023-VO