Obnoviť
Oznámenia z vestníka
40351 - 40380
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
17 386 868.000 258 176 319.000 53 120 695 227.000
25 2023 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. 35919001 Servis klimatizačných jednotiek 433913 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 10303/2021/11
25 2023 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. 35919001 Kancelársky materiál a kancelárske potreby 435400 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 10302-2021-26
25 2023 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. 35919001 Nákup dreveného nábytku pre potreby NDS, a.s. 433807 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 10302-2021-21
25 2023 SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik, odštepný závod Košice 36022047 Lomový kameň triedený (do 200 kg a od 200 do 500 kg) 434319 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CS SVP OZ KE 1013/2022
25 2023 Obec Víťaz 00327981 Kanalizácia a ČOV Víťaz – stavebný dozor 456101 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Vitaz SD zrušenie
25 2023 Centrum vedecko-technických informácií SR 00151882 Stavebné úpravy pre expozíciu Múzea školstva a pedagogiky 457927 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 00046/2023/4400b
25 2023 Obec Gôtovany 00315192 Stavebné úpravy, prístavba a zateplenie materskej školy. 457941 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ZNH-PMŠ-01/2023
25 2023 Obec Kechnec 00690261 Okenné konštrukcie a ich montáž – domov dôchodcov Kechnec. 457755 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK B23002
25 2023 Mesto Zlaté Moravce 00308676 Upratovacie služby pre Mesto Zlaté Moravce 457439 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK upratovanie 2023
25 2023 Slovenský hydrometeorologický ústav 00156884 Kombinovaný pH meter/ konduktometer na stanovenie pH a vodivosti v zrážkových vodách 457198 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 706-1909/2023
25 2023 Centrum sociálnych služieb - Jesienka 00596264 Pekársky tovar 457947 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1
25 2023 Centrum sociálnych služieb - Jesienka 00596264 Mäso a mäsové výrobky 457952 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2
25 2023 Centrum sociálnych služieb - Jesienka 00596264 Ovocie, zelenina a súvisiace výrobky, zemiaky a zemiakové výrobky 457954 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 3
25 2023 Centrum sociálnych služieb - Jesienka 00596264 Mrazená zelenina, huby 457955 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 4
25 2023 Centrum sociálnych služieb - Jesienka 00596264 Mrazené ryby, rybie filé a ostatné rybie mäso 457956 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 5
25 2023 Centrum sociálnych služieb - Jesienka 00596264 Hydina, hlboko zmrazené výrobky 457958 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 6
25 2023 Centrum sociálnych služieb - Jesienka 00596264 Vajcia 457960 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 7
25 2023 Obec Nová Ľubovňa 00330086 Rozvoj a podpora technickej infraštruktúry odpadového hospodárstva v obci Nová Ľubovňa 457865 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK VnPP NL odpady 02/2023
25 2023 Mestské lesy, spol. s r.o. 31588182 Nákup motorovej nafty 2023 457195 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK Nákup motorovej nafty 2023
25 2023 Košický samosprávny kraj 35541016 Dodanie licencií k on-line službám Microsoft 365 (M365) na obdobie 12 mesiacov v rámci programu CSP (NCE) 457932 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ZsNH27
25 2023 Slovenský hydrometeorologický ústav 00156884 Nákup tonerov pre SHMÚ na obdobie 2 roky 457922 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 706-1606/2023
25 2023 Obec Malé Leváre 00309711 Prístavba a nadstavba materskej školy a výstavba altánku 457839 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK Malé Leváre/1/2022
25 2023 Mesto Brezno 00313319 Online monitoring znečistenia životného prostredia 457961 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK DEN-006-2023
25 2023 SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik 36022047 Poistenie v podmienkach SVP, š.p. 2022 437651 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CS SVP PR 1046/2022
25 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 Opravy elektrických hnacích koľajových vozidiel radu 162/163 426325 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 7374 -S 7152/2023-SeON
25 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 Opravy trakčných podvozkov elektrických poschodových jednotiek radu 671 427057 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 8073 - S 6865/2023-SeON
25 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 Opravy hnacích koľajových vozidiel radu 350 a ich hlavných agregátov 428015 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 7421 - S 4673/2023-SeON
25 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 R2 opravy a neplánované opravy osobných vozňov radu ARpeer, WRReer, WRRmeer, BDsheer, Aeer, Beer, Apeer, Bpeer 427422 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 8129- S 7119/2023 SeON
25 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 Opravy hnacích koľajových vozidiel radu 361 a ich hlavných agregátov. 418343 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 6975 S 1387/2023-SeON
25 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 Opravy hnacích koľajových vozidiel radu 757 a ich hlavných agregátov. 419773 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 1220 - S 4538/2023-SeON