Obnoviť
Oznámenia z vestníka
41011 - 41040
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
17 386 868.000 258 176 319.000 53 120 695 227.000
21 2023 Bratislavský samosprávny kraj 36063606 Divadelná technológia divadla Aréna – Javisková technológia 447941 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 09109/2022/VO
21 2023 Centrum experimentálnej medicíny Slovenskej akadémie vied 00598453 BIOVID – laboratórne prístroje a vybavenie. 454630 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA BIOVID_12_2022
21 2023 Nemocnica svätého Michala, a. s. 44570783 Potraviny pre UN NsM, a. s. 444345 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA R22063267_VYS
21 2023 Nemocnica Poprad a. s. 36513458 Nákup zemného plynu na 12 mesiacov 449047 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 23012023_NsP PP_plyn_vysl
21 2023 Základná škola s materskou školou Centrum I 32 35678127 Potraviny 2023 - ZŠ s MŠ Centrum I 32, Dubnica nad Váhom 452389 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Potraviny 2023 - časť 1
21 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Laboratórny spotrebný materiál a chemikálie pre výskumné účely projektu AKARDIO 450376 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK000343/2023
21 2023 Spojená škola Banská Bystrica 37956108 SŠ BB – Výukové stroje s príslušenstvom 444253 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SŠ BB Výukové stroje s príslušenstvom
20 2023 Technické služby mesta Prešov a.s. 31718914 Zberové vozidlo s rotačnou nadstavbou na zber biologického odpadu 457076 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CVO-005-2023
20 2023 Odvoz a likvidácia odpadu v skratke: OLO a.s. 00681300 Zhodnotenie kuchynského biologicky rozložiteľného komunálneho odpadu z domácností 440747 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2021-104
20 2023 Odvoz a likvidácia odpadu v skratke: OLO a.s. 00681300 Uloženie zmesového komunálneho odpadu na skládku 429902 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2020-125
20 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Zabezpečenie stravovania zamestnancov rezortu MPSVR SR prostredníctvom elektronických stravovacích kariet 435526 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOB/27897/2021-M_ORVO
20 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Služby technickej podpory pre softvérové produkty v prostredí infraštruktúry MPSVR SR 434964 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOB/28105/2021-M_ORVO
20 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Grafické, tlačiarenské a knihárske služby pre UPJŠ v Košiciach 436933 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK001263/2022-UVO-1 III. Q. 2022
20 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Žarnovica, LS Šašov na roky 2019-2022 416840 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2018-VS-122
20 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Žarnovica, LS Žiar na roky 2019-2022 416841 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2018-VS-120
20 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Žarnovica, LS Žarnovica na roky 2019-2022 416842 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2018-VS-118
20 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Žarnovica, LS Brod na roky 2019-2022 416843 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2018-VS-116
20 2023 Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR" 31364501 Drvený a mletý kameň 418784 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 1325/2018
20 2023 Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR" 31364501 Bezhotovostný nákup pohonných látok prostredníctvom palivových kariet 418017 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 1271/2018
20 2023 Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR" 31364501 Motorová nafta dodávaná do autocisterien obstarávateľa 418689 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 1326/2018
20 2023 Horská záchranná služba 37879693 Interiérové vybavenie objektu Horskej záchrannej služby – Dom HZS NT Jasná 443366 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA V202202
20 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Mlieko, mliečne výrobky a lahôdky pre organizácie v zriaďovacej pôsobnosti ŽSK 447815 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 37_22
20 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Náhradné diely, časti a príslušenstvo techniky a zariadení LPIS 437965 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-EL3/1-119/2022-OOVS
20 2023 SPP - distribúcia, a.s. 35910739 Domové membránové plynomery veľkostí G4 s mechanickým zariadením na teplotnú korekciu a bez mechanického zariadenia na teplotnú korekciu 432890 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 31338-MRT
20 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Potraviny pre organizáciu v zriaďovateľskej pôsobnosti ŽSK Liptovská nemocnica s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu, Liptovský Mikuláš 430046 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 5_21
20 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Potraviny pre organizáciu v zriaďovateľskej pôsobnosti ŽSK Liptovská nemocnica s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu, Liptovský Mikuláš 425465 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 0389
20 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Potraviny pre organizáciu v zriaďovacej pôsobnosti ŽSK Kysucká nemocnica s poliklinikou Čadca 424987 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 0292
20 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Chemikálie pre projekty dlhodobého strategického výskumu OPENMED, LISPER a Drive4SIFood 430817 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK001264/2022 - UVO
20 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Náhradné diely do nákladných vozidiel 431799 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-EL3/1-75/2021
20 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 Rukavice lekárske jednorázové vrátane súvisiacich služieb RVO/2183/2021 436006 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA RVO/2183/2021