Obnoviť
Oznámenia z vestníka
41551 - 41580
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
17 386 868.000 258 176 319.000 53 120 695 227.000
15 2023 Slovenské elektrárne, a.s. 35829052 Síran železitý technický Fe2(SO4)3 417160 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 4600014438
15 2023 Slovenské elektrárne, a.s. 35829052 Vápenec pre fluidný kotol a vápenec pre odsírenie 429571 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 4600015982
15 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Drobné laboratórne prístroje 433425 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK00332/2022
15 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 Medicinálne, technické a špeciálne plyny a služby súvisiace s dodávkou 432948 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA FNsP FDR/RVO/336/2021 - IV. Q. 2022
15 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Nábytok 433758 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK000233/2022
15 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Prístrojová infraštruktúra pre projekt BioPickmol 440170 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID-0142
15 2023 Hlavné mesto SR Bratislava 00603481 Výroba a dodávka bratislavskej dlažby II. 436292 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA MAGS OVO 44042/2022
15 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Stravné poukážky 426821 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK000266/2022
15 2023 Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR" 31364501 Zváranie na dopravnej ceste a súvisiace činnosti 424434 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 1340/2019
15 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Poisťovacie služby 446415 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 01/MST/2022/UPJŠ, REK000425/2023-UVO
15 2023 Združenie miest a obcí, región JE Jaslovské Bohunice 31826385 Spoločné obstarávanie poistných služieb 428342 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Ord/40-2022/POI
15 2023 Regionálne združenie miest a obcí TEKOV 42043069 Spoločné obstarávanie poistných služieb 427022 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Ord/42-2022/POI
15 2023 Nitrianske regionálne združenie obcí - ZMOS 42120861 Príležitostné spoločné obstarávanie poistných služieb - Nitrianske RZO - ZMOS 412485 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Ord/45-2022/POI
15 2023 Združenie miest a obcí Žitného ostrova 31870236 Príležitostné spoločné obstarávanie poistných služieb - Združenie miest a obcí Žitného ostrova 415517 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Ord/46-2022/POI
15 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Považská Bystrica, LS Púchov na roky 2019-2022. 416903 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2018-VS-0108
15 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Považská Bystrica, LS Považská Bystrica na roky 2019-2022. 416887 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2018-VS-0106
15 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Šaštín, LS Šaštín, Holíč, Moravský Ján na roky 2019 - 2022 416758 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4/Q/2022/Tc OZ Karpaty 1 Okruh
15 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Považská Bystrica, LS Lednické Rovne na roky 2019-2022. 416871 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2018-VS-0104
15 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Považská Bystrica, LS Beluša na roky 2019-2022 416857 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2018-VS-0102
15 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Šaštín LS Lozorno, Sološnica, Stupava na roky 2019 - 2022 416759 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4/Q/2022/TZ OZ Karpaty okruh 2
14 2023 Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR" 31364501 Oprava výmenných dielov zabezpečovacích zariadení 422032 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 582/2019
14 2023 Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky 00699021 Rozšírenie a komplexná podpora IS Doklady 427990 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 061071/2020-EPIT-3
14 2023 Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky 00699021 Podpora prevádzky a služby rozvoja informačného systému Elektronických služieb MZVEZ SR 429869 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 064674/2020
14 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Medzinárodná preprava 431400 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-EL3/2-68/2023-OOPS
14 2023 Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu 50349287 Obstaranie organizácie a realizácie hackathonov 438874 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 29/2022
14 2023 Hlavné mesto SR Bratislava 00603481 Front-end a back-end vývoj 441096 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA MAGS OVO 49448/2022
14 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Servis služobných motorových vozidiel ÚPSVaR 428204 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOB/119/2020-K_ODCVO
14 2023 Sociálna poisťovňa, ústredie 30807484 Poskytovanie upratovacích a čistiacich služieb pre potreby Sociálnej poisťovne časti A až D 431929 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4200/2022-BA
14 2023 Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky 00699021 Poskytnutie služieb podpory a úpravy NVIS 420748 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 038745/2019-EPIT-0016620
14 2023 Mesto Snina 00323560 Spoločné obstarávanie poistných služieb pre mestá a obce 428496 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Ord/38-2022/POI