Obnoviť
Oznámenia z vestníka
41671 - 41700
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
17 386 868.000 258 176 319.000 53 120 695 227.000
13 2023 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. 35937874 Lieky ATC skupiny B02BD03 445786 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 14/2022/JH
13 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 Infúzne roztoky pre potreby Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta Banká Bystrica 432217 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA RVO 1224/2021-3Q.2022
13 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky 17336112 Potraviny pre FNsP Nové Zámky na obdobie 24 mesiacov 436044 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VS 3/2021
13 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove 00610577 Medicinálne, technické , špeciálne plyny a súvisiace služby 435793 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 16/2023/VO
13 2023 VIA LUX - Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov 00696854 Zákusky 2022 446057 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NDL/2022/VIALUX/2
13 2023 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. 35937874 Lieky ATC skupiny B02BD11 448935 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 21/2022/JH
13 2023 Západoslovenská distribučná, a.s. 36361518 Licencie Microsoft - PRK - spoločné obstarávanie 432884 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2021-PRK-01-EH
13 2023 Slovenská správa ciest 00003328 Diagnostika vybraných mostov v správe SSC 435190 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2023/B/1200-VO
13 2023 Slovenská pošta, a.s. 36631124 Služby poskytované súkromnou bezpečnostnou službou 427631 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 002/VS/2020
13 2023 Ekonomická univerzita v Bratislave 00399957 Zabezpečenie poskytovania stravovacích služieb pre Ekonomickú univerzitu v Bratislave - objekt Dolnozemská 428719 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4Q 2022Stravovacie služby
13 2023 Ekonomická univerzita v Bratislave 00399957 Zabezpečenie poskytovania stravovacích služieb pre Ekonomickú univerzitu v Bratislave - objekt EKONÓM 428447 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4Q 2022 stravovanie Ekonóm
13 2023 Slovenská pošta, a.s. 36631124 Poskytovanie strážnej služby podľa § 3, písm. d) zákona č. 473/2005 Z. z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti, pri preprave peňažných hotovostí 431456 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 001/VS/2021
13 2023 Slovenská pošta, a.s. 36631124 Poskytovanie strážnej služby podľa § 3, písm. d) zákona č. 473/2005 Z. z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti pri preprave peňažných hotovostí – oblasť Západ 443550 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 013/VS/20212
13 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Údržba dvoch letúnov Airbus A319 na technickej základni 437189 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 17919
13 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Traťová údržba lietadiel Airbus A319-115CJ 427212 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA V2020211
13 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Traťová údržba lietadiel FOKKER F100 Model F28 428035 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA V2020285
13 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Tlmočnícke a prekladateľské služby 426997 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO1-2023/001839
13 2023 Slovenská správa ciest 00003328 Servis a údržba HS WIM systémov Measure-in-Motion 434913 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC_predselektívne_váhy
13 2023 Slovenská správa ciest 00003328 Servis a údržba úradných meradiel celkovej hmotnosti a nápravových zaťažení nákladných motorových vozidiel typu TENZOVAHY 435119 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC_presne_vahy
13 2023 Prešovský samosprávny kraj 37870475 Poistenie majetku PSK a OvZP PSK 422504 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA PSK-2019-NZ-poistenie
13 2023 Mesto Žarnovica 00321117 Príležitostné spoločné verejné obstarávanie poistných služieb - Mesto Žarnovica 434961 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Ord/37-2022/POI
13 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 Likvidácia nebezpečného a ostatného odpadu zo zdravotnej starostlivosti pre potreby Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica 430962 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA FNsP FDR/RVO/283/2021- IV. Q. 2022
13 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Obstaranie údržby budov-udržiavacie stavebné práce a služby pre Bratislavský kraj II 421434 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO2-2022/001451-009
13 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove 00610577 Poskytovanie stravovania pre zamestnancov FNsP J.A.Reimana Prešov 425674 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 20/2023/VO
13 2023 Mesto Medzev 00324442 Nakladanie s kuchynským odpadom na území mesta Medzev 431936 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2022-4Q-BIO odpad-plnenie RD
13 2023 Fakultná nemocnica Nitra 17336007 CT prístroj 456478 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia užších súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 535/2022/KHO
13 2023 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. 35919001 Oprava diaľničného mosta ev. č. D1-219 nad cestou do Liptovského Jána 455393 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia užších súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 192210301
13 2023 Centrum výcviku Lešť 00804932 Prenájom sociálnych kontajnerov a služieb s tým spojených. 456365 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia užších súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CV-91/2023
13 2023 Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby 42156424 Hromadné zasielanie SMS správ 456354 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia užších súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 250-2022/6540
13 2023 TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. 31340822 Tlačiarenské služby pre emisie stieracích žrebov okamžitých lotérií_2 456456 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia užších súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA zreby/2023