Obnoviť
Oznámenia z vestníka
41791 - 41820
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
17 386 868.000 258 176 319.000 53 120 695 227.000
12 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Náhradné diely pre nákladné vozidlá TATRA 431239 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4 Q/2022
12 2023 Západoslovenská distribučná, a.s. 36361518 NN Rozvádzače II 415258 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2018-US-07-JB
12 2023 Západoslovenská distribučná, a.s. 36361518 Riadiaci informačný systém 400079 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2016 - PRK - FS - 29 V
12 2023 Západoslovenská distribučná, a.s. 36361518 Špeciálne elektromery II - ACON 422696 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2019-US-17-EV
12 2023 Západoslovenská distribučná, a.s. 36361518 Vzdušné trafostanice pre vonkajšie vzdušné NN, VN vedenia 411985 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2017-VS-11-FS
12 2023 Západoslovenská distribučná, a.s. 36361518 Štandardné elektromery priame pre MOO a MOP IV. 436362 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2022-US-01-EV
12 2023 Západoslovenská distribučná, a.s. 36361518 Kompozitné izolátory VN a VVN II 419786 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2019-US-01-EV
12 2023 Západoslovenská distribučná, a.s. 36361518 Trojfázový inteligentný elektromer s GPRS modemom 408225 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2017-US-02-EV
12 2023 Západoslovenská distribučná, a.s. 36361518 Informačný systém konsolidácie odpočtových centrál 410382 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2017-VS-09-FS
12 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Dodanie xerografického papiera pre rezort MPSVR SR 422742 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOB/132/2019-M_ODMAA
12 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Nákup osobných ochranných pracovných prostriedkov a pracovných prostriedkov 437688 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOB/105/2022_M_ORVO
12 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Náhradné diely a servis pre manipulačné linky BALJER ZEMBROD 431303 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4 Q/2022
12 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Náhradné diely a servis pre nakladače a stavebnú techniku CATERPILLAR 428986 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4 Q/2022
12 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Dodávka hydraulických hadíc a komponentov 427881 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4 Q/2022
12 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Zabezpečenie stravovacích služieb formou stravovacích poukážok 409613 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-23/2022
12 2023 Mesto Dolný Kubín 00314463 PRK - Zemný plyn 454546 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA OP22DNK141
12 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Manipulačný, triediaci a rozvážací vozík gulatiny 453418 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 26847/2022-220
12 2023 Mesto Zlaté Moravce 00308676 Dodávka elektrickej energie_II 455997 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA EE
12 2023 Univerzita Komenského v Bratislave 00397865 IKT pre Univerzitu Komenského v Bratislave 2022 436091 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 5873/2021-015
12 2023 Univerzita Komenského v Bratislave 00397865 IKT pre Univerzitu Komenského v Bratislave 2022 436091 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 5873/2021-017
12 2023 Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu 50349287 Centrálne obstarávanie licencií a súvisiacich služieb 429625 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 10/2020/DNS
12 2023 Úrad pre verejné obstarávanie 31797903 Hygienické, čistiace a dezinfekčné prostriedky 432118 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA DNS - 4
12 2023 Slovenská správa ciest 00003328 Cesta I/13 Veľký Meder – Medveďov“ - I. časť 437539 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC_Medveďov
12 2023 Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky 00165565 Úprava existujúcej projektovej dokumentácie stavby na projektovú dokumentáciu pre stavebné povolenie pre Detenčný ústav v Kremnici vrátane autorského dozoru II 450383 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 01
12 2023 Univerzitná nemocnica Martin 00365327 Potraviny (časť 1. Ovocie a zelenina, časť 2. Suché potraviny , časť 3. Mrazené ovocie a zelenina, časť 4. Pekárenské výrobky, časť 5. Enterálna výživa, časť 6. Dojčenské mlieko) 436792 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 98/VS/OVO/07/21Je
12 2023 Obec Bošany 00310255 Dodávka elektriny a zemného plynu na rok 2023 451547 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA OP22BSN130
12 2023 Mesto Detva 00319805 Dodávka elektriny, prevzatie zodpovednosti za odchýlku a zabezpečenie distribúcie elektriny pre verejné osvetlenie v meste Detva na rok 2023 455976 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O DOBROVOĽNEJ TRANSPARENTNOSTI EX ANTE TOVARY-ELEKTRINA
12 2023 Mesto Stupava 00305081 Modernizácia verejného osvetlenia mesta Stupava s využitím garantovanej energetickej služby 456391 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA RKsZ-01-2023
12 2023 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. 35919001 Zhotovenie stavby Diaľnica D2 Protihluková stena Lamač v zmysle zmluvných podmienok FIDIC - "žltá kniha" 456058 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 792110301
12 2023 Ministerstvo financií Slovenskej republiky 00151742 Zabezpečenie podpory a rozvoja informačného systému účtovníctva fondov (ISUF). 456362 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 177/2022