Obnoviť
Oznámenia z vestníka
42331 - 42360
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
17 386 868.000 258 176 319.000 53 120 695 227.000
4 2023 Obec Ždiar 00326780 Ždiar – zberný dvor, Technické vybavenie 455979 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK Ždiar_2023_1ZD
4 2023 Sociálna poisťovňa, ústredie 30807484 Zabezpečovanie stravovacích služieb formou stravovacích poukážok v elektronickej podobe 434992 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 6039/2022-BA
4 2023 Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach 00397474 Služby mobilného operátora na roky 2019-2023 421871 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 086/2019/ZNL
4 2023 Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach 00397474 Prenájom tlačiarní a súvisiace služby 428781 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 147/2020/ZNL
4 2023 Ministerstvo financií Slovenskej republiky 00151742 Poskytovanie služieb mobilného operátora 416921 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Čerpanie III. Q 2022
4 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Dodávka a správa stravovacích kariet 419748 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 308
4 2023 Ústav na výkon trestu odňatia slobody a Ústav na výkon väzby, Leopoldov 00738271 Mäsové výrobky a salámy 433470 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚVTOSaÚVV-ost-3-41/36-2021
4 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 IHLY JEDNORAZOVÉ 437972 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA FNsP FDR/RVO/1585/2022
4 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 Osobné ochranné pracovné pomôcky vrátane súvisiacich služieb 430206 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA FNsP FDR/RVO/257/2022
4 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina 17335825 Implantovateľné kardiostimulátory s kompletným príslušenstvom a monitory srdcového rytmu 426603 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 040/15/2022
4 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina 17335825 Implantovateľné kardiostimulátory s kompletným príslušenstvom a monitory srdcového rytmu 429899 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 040/2/2021
4 2023 SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik 36022047 II. Zvýšenie bezpečnosti územia proti spätnému vzdutiu Malého Dunaja a Klátovského ramena z Váhu III. Etapa 436868 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CS SVP PR 566/2022
4 2023 SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik 36022047 II. Komoča – rieka Nitra, dotesnenie PSOH km 0,000 – 6,260 a ĽSOH km 0,490 – 6,490 preložky rieky Nitra 436788 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CS SVP PR 565/2022
4 2023 Mesto Nové Zámky 00309150 Údržba a oprava miestnych ciest, chodníkov, parkovísk, verejných spevnených plôch, dažďových vpustí a dopravného značenia na území mesta Nové Zámky 452037 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 30122022
4 2023 Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky 30416094 Zimná údržba spevnených plôch a údržbové práce na trávnatých plochách 441918 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA A/2022/DI30/11
4 2023 Trnavská univerzita v Trnave - Rektorát 31825249 Zabezpečenie stravovania zamestnancov prostredníctvom elektronických stravovacích kariet 449910 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VR_8000-2022
4 2023 Exportno-importná banka Slovenskej republiky 35722959 Návrh a implementácia dátového modelu pre reporting, CRM a automatizáciu 453519 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 49464-MSS
4 2023 Banskobystrický samosprávny kraj 37828100 Dodávka elektriny pre Úrad BBSK a organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti BBSK 452105 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 10646/2022/ODDVO
4 2023 Nitriansky samosprávny kraj 37861298 Dodanie zemného plynu pre vybrané organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti NSK 449279 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 10245/2022/VOaKI
4 2023 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. 35937874 Lieky ATC skupiny B02BD02 449073 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 17/2022/JH
4 2023 SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik 36022047 Laboratórne prístroje a zariadenia - 2022 439594 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CS SVP PR 1631/2022
4 2023 Slovenská správa ciest 00003328 I/18 - 389A Poprad most 453453 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC/919/2022/1240/VO-3042
4 2023 Slovenská správa ciest 00003328 I/18 – 383 Lučivná most 455748 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC/915/2022/1240/VO-3024
4 2023 Slovenská správa ciest 00003328 I/21-015 Šarišský Štiavnik most 455852 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC/920/2022/1240/VO-3047
4 2023 Slovenská správa ciest 00003328 I/66-083 Podspády most 455229 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC/921/2022/1240/VO-3048
4 2023 Slovenská agentúra životného prostredia 00626031 Projekt Národné parky: Environmentálny vzdelávací časopis pre študentov a žiakov, interaktívno-edukatívna webstránka a kampaň na sociálnych sieťach 455768 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 455768
4 2023 Lesopoľnohospodársky majetok Ulič, štátny podnik 00492531 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na LPM Ulič, š.p. na rok 2023-opakované 455814 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1829/2022
4 2023 Národné centrum zdravotníckych informácií 00165387 OnkoAssist – manažment cesty pacienta 454525 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA OA-2022
4 2023 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum 42337402 Laboratórna infraštruktúra, prístroje a zariadenia_III 453272 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA infraštruktúra_III
4 2023 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum 42337402 Výskumno-šľachtiteľská technika_Zariadenie na zber semien olejnín s dvomi žacími lištami 455860 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VST_velky kombajn