|
246
|
2022
|
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik
|
36038351
|
Nákup rúr
|
427306
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
004/NLZ-DNS/2020
|
|
|
246
|
2022
|
Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
|
50349287
|
Obstarávanie kancelárskeho nábytku
|
434225
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
19/2021/NLZ-DNS
|
|
|
246
|
2022
|
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik
|
36038351
|
Nákup kameniva
|
425755
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
001/NLZ-DNS/2020
|
|
|
246
|
2022
|
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
|
00397768
|
Servis prístrojov pre prípravu klinických vzoriek a digitalizáciu hmotnostno-spektrometrických dát
|
434723
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
REK001593/2021-UVO, preprot. REK000081/2022-UVO
|
|
|
246
|
2022
|
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
|
00151866
|
Zabezpečenie celodenného stravovania - Gabčíkovo
|
447271
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
SE-VO2-2022/004522
|
|
|
246
|
2022
|
Úrad pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo Slovenskej republiky
|
30810710
|
JEDNOTNÁ DIGITÁLNA BRÁNA
|
446697
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
10112022
|
|
|
246
|
2022
|
Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
|
50349287
|
„Zabezpečenie upratovacích a čistiacich služieb a dodanie hygienických potrieb v regionálnych centrách (Prešov, Trnava, Nitra) so zníženým negatívnym vplyvom na životné prostredie.“
|
441425
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
37/2022/NLZ
|
|
|
246
|
2022
|
Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum
|
42337402
|
Laboratórna infraštruktúra, prístroje a zariadenia_II
|
447328
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
infraštruktúra_II
|
|
|
246
|
2022
|
Slovenské elektrárne, a.s.
|
35829052
|
T20011 modernizácia strojnej časti turbíny TG1 PVE Ružín
|
441017
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
2022/S 112-316721
|
|
|
246
|
2022
|
Slovenská pošta, a.s.
|
36631124
|
Nákladné motorové vozidlá do 3,5 t, kategórie N1, 7 miestne
|
446715
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
017/VS/2022
|
|
|
246
|
2022
|
Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
|
50349287
|
Centrálna rámcová dohoda na zabezpečenie licenčnej podpory licencií SAP, produktov SAP a služieb s nimi súvisiacich
|
441201
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
17/2022/NLZ
|
|
|
246
|
2022
|
Národný onkologický ústav
|
00165336
|
Prostriedky na vykonanie imunohistochemických vyšetrení IHC na farbiacom automate
|
441854
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
11112022/IHC/NOU
|
|
|
246
|
2022
|
Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
|
50349287
|
Centrálne obstarávanie IT rolí pre potreby verejnej správy
|
452142
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
43/2022/NLZ-DNS
|
|
|
246
|
2022
|
Ústav na výkon trestu odňatia slobody a Ústav na výkon väzby, Leopoldov
|
00738271
|
Projektová dokumentácia objektov č.18, č.19, č. 22 a č.34
|
452176
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA PRE ZÁKAZKY OBRANY A BEZPEČNOSTI
|
UVTOSaUVV-05712/36-LO-2022
|
|
|
246
|
2022
|
Mesto Lučenec
|
00316181
|
Dodávka elektrickej energie a dodávka zemného plynu
|
452179
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
25/PRO/2022
|
|
|
246
|
2022
|
Východoslovenská distribučná, a. s.
|
36599361
|
Výstavba 110 kV vedenia V6812 Snina - Sobrance
|
451653
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
2906
|
|
|
246
|
2022
|
Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát
|
00397440
|
Ťažba dreva na rok 2023.
|
451907
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
111122vslp
|
|
|
246
|
2022
|
Lesopoľnohospodársky majetok Ulič, štátny podnik
|
00492531
|
Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na LPM Ulič, š.p. na rok 2023
|
452216
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
1676/2022
|
|
|
246
|
2022
|
Trenčiansky samosprávny kraj
|
36126624
|
Povinné zmluvné poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú v súvislosti s poskytovaním zdravotnej starostlivosti pre nemocnice v zriaďovateľskej pôsobnosti TSK na obdobie od 01.01.2023 do 31.12.2026
|
452137
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
259/4/2022
|
|
|
246
|
2022
|
Úrad priemyselného vlastníctva Slovenskej republiky
|
30810787
|
Zlepšenia eGOV služieb Úradu priemyselného vlastníctva SR
|
449969
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
UPV_eGOV
|
|
|
246
|
2022
|
Mesto Trnava
|
00313114
|
Kamerový systém pre CMZ (centrálnu mestskú zónu)
|
451773
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
Kamery CMZ
|
|
|
246
|
2022
|
"NITRAVA", Zariadenie sociálnych služieb Nitra
|
00351768
|
Základné potraviny pre ,,NITRAVA“, Zariadenie sociálnych služieb Nitra
|
452206
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
76/ME/2022
|
|
|
246
|
2022
|
Mesto Banská Bystrica
|
00313271
|
IoT smart riešenia v prevádzke mesta Banská Bystrica - časť IoT Smart Manažment mesta
|
451593
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
29051/2022
|
|
|
246
|
2022
|
Banskobystrický samosprávny kraj
|
37828100
|
Dodávka elektriny pre Úrad BBSK a organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti BBSK
|
452105
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ID 34380
|
|
|
246
|
2022
|
Banskobystrický samosprávny kraj
|
37828100
|
Dodávka zemného plynu pre Úrad BBSK a organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti BBSK
|
452135
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
10554/2022/ODDVO
|
|
|
246
|
2022
|
Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť
|
31701914
|
Modernizácia údržbovej základne v Košiciach, realizácia - II. etapa –Technológie - opakované VO
|
452056
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
2022/2/DPMK
|
|
|
246
|
2022
|
Spojená škola, Duchnovičova 506, Medzilaborce
|
54018404
|
Vybavenie SOŠ Medzilaborce- Zariadenia na obrábanie kovov, dreva a zváračské zariadenia.
|
452242
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
11/2022_ML 3
|
|
|
246
|
2022
|
Mesto Stará Ľubovňa
|
00330167
|
Dodávka elektrickej energie
|
452202
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
3176/2022
|
|
|
246
|
2022
|
Zariadenie pre seniorov Dubina, m.r.o.
|
00632333
|
Potraviny 2023
|
452189
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
1/2022
|
|
|
246
|
2022
|
Východoslovenská distribučná, a. s.
|
36599361
|
Silnoprúdové káble s PVC izoláciou do 1 kV
|
452205
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
2946
|
|