|
64
|
2023
|
Slovenská inšpekcia životného prostredia
|
00156906
|
Servis analyzátorov a prístrojovej techniky
|
463092
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
240323
|
|
|
64
|
2023
|
Správa Národného parku Muránska planina so sídlom v Revúcej
|
54435439
|
Stredisko environmentálnej výchovy Tisovec – projektová dokumentácia
|
462922
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
OM23MUR018
|
|
|
64
|
2023
|
SARIO Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu
|
36070513
|
Organizačné zabezpečenie podujatia Slovenského národného stánku na Medzinárodnom veľtrhu e-mobility Power2Drive (The Smarter E Europe), ktorý sa bude konať v termíne 14. – 16. júna 2023 v Mníchove
|
463126
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
1
|
|
|
64
|
2023
|
Divadlo Nová scéna
|
00164861
|
Výroba rôznych tlačovín pre DNS
|
462349
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
4/ZNH/2023
|
|
|
64
|
2023
|
Mesto Michalovce
|
00325490
|
Vypracovanie PD na výstavbu zariadení pre využitie slnečnej energie
|
462913
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
7JM
|
|
|
64
|
2023
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
(63) Rôzne ND T815, Multicar Zetor
|
463242
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
kik/63/43/2023
|
|
|
64
|
2023
|
Nemocnica svätého Michala, a. s.
|
44570783
|
Auto-kerato-refrakto-tono pachymeter
|
463243
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
36/20/281/2023 - R23032544
|
|
|
64
|
2023
|
Bratislavský samosprávny kraj
|
36063606
|
Nákup fototechniky / COVP Polygrafická: „Materiálno – technické vybavenie odbornej učebne spracovania statického obrazu“
|
463248
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
BSK_LP_ZNH_2/2023
|
|
|
64
|
2023
|
Obec Závadka nad Hronom
|
00313947
|
dobíjacia stanica na bicykle
|
463257
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
1/79/55
|
|
|
64
|
2023
|
Špecializovaná nemocnica sv.Svorada Zobor, n.o.
|
37971832
|
Liečivá pre funkčné gastrointestinálne poruchy
|
463196
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
1/2023
|
|
|
64
|
2023
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
(62) Disk na VW Crafter, PP 439DK
|
463215
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
kik/62/43/2023
|
|
|
64
|
2023
|
Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK)
|
37915568
|
Asfaltom obalená zmes Aco I.
|
463217
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
SC/2023/370
|
|
|
64
|
2023
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
VT Náhradné diely na vozidlá a mechanizmy
|
463223
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
3/47/2023 ZnHV
|
|
|
64
|
2023
|
Centrum sociálnych služieb PARK
|
00632520
|
Mlieko, mliečne výrobky
|
463228
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
00298/2023
|
|
|
64
|
2023
|
Základná škola, Školská 766/2, Lehota pod Vtáčnikom
|
36126756
|
Dodávka zemného plynu pre ZŠ Lehota pod Vtáčnikom - na obdobie od 1.5.2023 do 30.4.2025
|
463090
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
1/2023_ZSLEH_PLN
|
|
|
64
|
2023
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Náterové látky
|
461764
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
023ZNH/2023
|
|
|
64
|
2023
|
Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.
|
36601284
|
Striekačky jednorazové
|
461435
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
VZ/06969/OVO/2023
|
|
|
64
|
2023
|
METRO Bratislava, a.s.
|
35732881
|
Nákup licencií Microsoft 365 Business Standard
|
463107
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
11_2023_ZsNH_V
|
|
|
64
|
2023
|
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
|
00397768
|
Špeciálne chemikálie a špeciálny akustický materiál pre projekt NANOVIR
|
456186
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
REK000281/2023-UVO
|
|
|
64
|
2023
|
Športové gymnázium Trieda SNP 104, Košice
|
00521965
|
Potraviny
|
457815
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
2023
|
|
|
64
|
2023
|
Technická univerzita v Košiciach
|
00397610
|
Potraviny 4/2022
|
455746
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ID-0184
|
|
|
64
|
2023
|
Žilinský samosprávny kraj
|
37808427
|
CT prístroje pre nemocnice v pôsobnosti ŽSK
|
449355
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
02/ZSK/2022
|
|
|
64
|
2023
|
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
|
30845572
|
Pyrotechnické prostriedky
|
462596
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA PRE ZÁKAZKY OBRANY A BEZPEČNOSTI
|
UpIA-EL3/3-357-25/2022
|
|
|
64
|
2023
|
Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky
|
00151491
|
Elektronické stravovacie karty.
|
458330
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
k CRD - 343/2023
|
|
|
64
|
2023
|
Slovenská technická univerzita v Bratislave - Rektorát
|
00397687
|
Zmluvný výskum pre výskumný projekt UAVLIFE
|
462826
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
SLM_ZMLV
|
|
|
64
|
2023
|
Obec Cífer
|
00312347
|
Manažment údajov spoločného obecného úradu
|
461836
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
Cifer_MNG
|
|
|
64
|
2023
|
Štátny geologický ústav Dionýza Štúra
|
31753604
|
Migrácia IS Digitálny archív do cloudu
|
459861
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
SGUDS_MIG_NL
|
|
|
64
|
2023
|
Inštitút nukleárnej a molekulárnej medicíny
|
35562340
|
Fludeoxyglukóza (18F), injekčný roztok
|
462616
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
8/2023
|
|
|
64
|
2023
|
Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky
|
00681156
|
Nákup pracovných prostriedkov
|
461726
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
VOB/187/2023-M_ORVO
|
|
|
64
|
2023
|
Bratislavský samosprávny kraj
|
36063606
|
Združená dodávka elektriny pre potreby BSK a organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK
|
462766
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
BSK__NZ_LP 2/2023
|
|