Obnoviť
Oznámenia z vestníka
39931 - 39960
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
32 2023 Národný onkologický ústav 00165336 Rekondičné pobyty pre NOÚ 448729 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 06022023/NOU/RP
32 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Servisné podporné služby AFIS/Eurodac 451823 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO1-2022/004464
32 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na LPM Ulič, š.p. na rok 2023 457092 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1676/2022
32 2023 Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou 30796482 Nákup 8 ks nových osobných motorových vozidiel pre Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou. 455569 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA UDZS/52/2022
32 2023 SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik 36022047 Motorová nafta do nádrží 2022 450029 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CS SVP PR 2931/2022
32 2023 Slovenská technická univerzita v Bratislave - Rektorát 00397687 SIEŤOVÉ PRVKY PRE SOFTVÉROVO DEFINOVANÉ SIETE FIIT 447380 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 8709/2022
32 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Nákup potravín_TT MV SR 450286 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO2-2022/004713
32 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Nákup troch osobných motorových vozidiel triedy M1 447413 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOB/127/2023-M_ORVO
32 2023 Mesto Spišské Vlachy 00329657 Nákup traktora vrátane príslušenstva 448630 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2023
32 2023 Krajský súd v Bratislave 00215759 Elektrická energia a zemný plyn na rok 2023 s opciou na roky 2024, 2025 a 2026 455832 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2022/1/KS/OS
32 2023 Krajská prokuratúra v Prešove 17069807 Potraviny VaRC-1 (2023) 454135 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2 Spr 174/22/7700
32 2023 Domov dôchodcov Spišská Nová Ves 00691909 Pekárske a cukrárske výrobky pre DD Spišská Nová Ves na rok 2023 453394 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NDL/2022/DDSNV/2
32 2023 DataCentrum elektronizácie územnej samosprávy Slovenska 45736359 Dodávka hardvéru, softvéru a služieb pre národný projekt „Migrácia IS obcí do vládneho Cloudu - Plošné rozšírenie IS DCOM – 2. etapa (DCOM+)“ 418924 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VO/2018/03
32 2023 DataCentrum elektronizácie územnej samosprávy Slovenska 45736359 Zabezpečenie IT pozícií pre potreby verejného obstarávateľa 455581 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA DEUS 2/2023
32 2023 Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice 00606707 Pranie nemocničnej bielizne 442327 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 63/2023-OdVO
32 2023 Správa Tatranského národného parku so sídlom v Tatranskej Lomnici 54435293 Zlepšovanie stavu druhov a biotopov európskeho významu v kompetenčnom území Správy TANAPu 457399 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA TANAP-OISMaKP-2023/104
32 2023 SLOVAKIA TRAVEL 53667506 Nepravidelná cestná preprava osôb 458066 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 03/2023
32 2023 Nemocnica pre obvinených a odsúdených a Ústav na výkon trestu odňatia slobody 00738301 Poskytovanie lekárnickej služby 458284 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2023/00975/TN
32 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 NOTEBOOKY 458291 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 11_23
32 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 MODERNIZÁCIA ODBORNÉHO VZDELÁVANIA V SŠ KYSUCKÉ NOVÉ MESTO 457925 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 8_23
32 2023 Žilinská univerzita v Žiline - Rektorát 00397563 Laboratórny systém pre potreby Žilinskej univerzity v Žiline 457084 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA LS06022023
32 2023 VODOHOSPODÁRSKA VÝSTAVBA, ŠTÁTNY PODNIK 00156752 Výmena technologických zariadení na rozvodni Rz-110kV VE Gabčíkovo 457362 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA VV/397/2022/PM
32 2023 VODOHOSPODÁRSKA VÝSTAVBA, ŠTÁTNY PODNIK 00156752 Antidronový systém zabezpečenia vodných diel 456970 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA VV/445/2022/PM
32 2023 Univerzitná nemocnica Bratislava 31813861 Systém určený na rýchlu identifikáciu mikroorganizmov pomocou hmotnostnej spektrometrie vrátane súvisiacich služieb 458458 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA R5-2.1/132/2022
32 2023 Správa ciest Bratislavského samosprávneho kraja 53871103 Zametacia nadstavba na podvozok 4x4 458314 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SC BSK 1/2023
32 2023 Psychiatrická nemocnica 00607274 POTRAVINY 453789 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA PNVZ 32/2022
32 2023 Obec Búč 00306398 Rekonštrukcia ČOV 1600EO - obec Búč 457257 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 20230204
32 2023 Nitriansky samosprávny kraj 37861298 "Nákup technologických zariadení a vybavenia dielní s príslušenstvom" 432947 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 08635/2021/VOaKI, 03726/2022/VOaKI
32 2023 Kysucká nemocnica s poliklinikou Čadca 17335469 Modernizácia KNsP Čadca strojné vybavenie práčovne 457650 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA KNsP/2023 - VO_3
32 2023 Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou 37781146 ,,Technické vybavenie a audiovizuálna technika Multifunkčného centra 4.0“ 457917 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA OVZP-2023-801-VS-HzK-AVT