Obnoviť
Oznámenia z vestníka
41371 - 41400
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
16 2023 Slovenská pošta, a.s. 36631124 Obnova vozidlového parku vozidiel kategórií M1 (do 3.5 t) a N1 formou operatívneho lízingu 412889 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 023/2017/VS
16 2023 Inštitút nukleárnej a molekulárnej medicíny 35562340 Kontrastné látky 431421 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4/2021
16 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Všeobecné antiinfekčné látky na systémové použitie a očkovacie látky pre zdravotnícke zariadenia v zriaďovateľskej pôsobnosti ŽSK 427009 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 0462
16 2023 ARCUS - Špecializované zariadenie a zariadenie pre seniorov 35538562 Nákup potravín pre ARCUS – ŠZ a ZpS 2022 444442 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2022-Arcus-potraviny-4Q-kvartalne plnenie
16 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Operatívny lízing služobných motorových vozidiel 412724 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2018/S 019-038838
16 2023 Úrad vlády Slovenskej republiky 00151513 Zabezpečenie stravných poukážok pre potreby Úradu vlády Slovenskej republiky 410945 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 3851/2021/OVO
16 2023 Hlavné mesto SR Bratislava 00603481 Zvislé dopravné značenie 433412 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA MAGS OVO 57586/2021
16 2023 Dopravný podnik mesta Žiliny s.r.o. 36007099 Nákup pohonných hmôt prostredníctvom kariet na čerpanie pohonných hmôt - čipov 430593 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA VS_01/2021/VZT/4Q_2022
16 2023 Úrad vlády Slovenskej republiky 00151513 Nákup PHM vrátane doplnkového tovaru a poskytnutie služieb prostredníctvom palivových kariet pre ÚV SR 435809 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 7224/2021/OVO
16 2023 Úrad vlády Slovenskej republiky 00151513 Dodávka potravín - ovocia, zeleniny a byliniek, vrátane mrazeného ovocia, mrazenej zeleniny a suchých plodov a dodávka rýb, produktov vodného prostredia a morských plodov II. 425071 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2173/2020/ORVO
16 2023 LUMEN, Špecializované zariadenie, zariadenie pre seniorov a domov sociálnych služieb 00035777 Nákup potravín LUMEN 2021 II. 433705 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NDL/2021/LUM/2-VZT
16 2023 LUMEN, Špecializované zariadenie, zariadenie pre seniorov a domov sociálnych služieb 00035777 Nákup potravín LUMEN 2021 432732 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NDL/2021/LUM/1-VZT
16 2023 Dopravný podnik mesta Prešov, akciová spoločnosť 31718922 Pohonné hmoty 2021 - opakovaná 434963 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 190/2021
16 2023 Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR" 31364501 Zabezpečenie stráženia vybraných železničných staníc 433201 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 262/2021
16 2023 Slovenská pošta, a.s. 36631124 Opravy a údržba nákladných motorových vozidiel 77894 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA *
16 2023 Slovenská pošta, a.s. 36631124 Oprava a údržba osobných motorových vozdiel 77889 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA *
16 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Manipulácia dreva na expedičných skladoch na roky 2019 - 2022 418360 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2018/S 244-558629
16 2023 Prešovská univerzita v Prešove - Rektorát 17070775 Zabezpečenie stravovania zamestnancov formou elektronických stravovacích kariet 430351 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4Q2022
16 2023 Úrad vlády Slovenskej republiky 00151513 Zabezpečenie dodávky monitoringu printových a elektronických médií 422919 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 7035/2019/SVO
16 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Zabezpečenie zmluvného stravovania formou dovozu pripravenej stravy 431401 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-EL3/1-72/2021
16 2023 Úrad vlády Slovenskej republiky 00151513 Odborné poradenské služby 417749 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 8616/2018/OVO
16 2023 Združenie obcí - Južný región 37963040 Príležitostné spoločné verejné obstarávanie poistných služieb - Združenie obcí – Južný región 432227 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Ord/49-2022/POI
16 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 OOPP pre príslušníkov modulu pozemného hasenia požiarov v prírodnom prostredí s využitím vozidiel 456024 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia rokovacích konaní so zverejnením OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO-2022/004732
16 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 MODERNIZÁCIA ODBORNÉHO VZDELÁVANIA V SPOJENEJ ŠKOLE V NIŽNEJ 456760 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia rokovacích konaní so zverejnením OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 68_22_2
16 2023 Slovenské elektrárne, a.s. 35829052 Výmena akubatérií na 1. a 2. bloku EMO 456785 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia rokovacích konaní so zverejnením OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2022/11229
16 2023 Fakultná nemocnica Nitra 17336007 Potraviny 2023/2024_Cukor a med 456734 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia rokovacích konaní so zverejnením OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2023/AKE
16 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v ťažbovom procese na organizačnej zložke OZ Považie na obdobie 2023 - 2026“ - opakovaná 456815 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia rokovacích konaní so zverejnením OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ŤČ OZ Považie 2023-2026 opakovaná
16 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 Zabezpečenie informačnej a kybernetickej bezpečnosti + následné zabezpečenie prevádzky 456016 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia rokovacích konaní so zverejnením OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA FNsP FDR/RVO/2943/2022
16 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Služby podpory pre licencie Webového proxy servera 456534 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia rokovacích konaní so zverejnením OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOB/163/2023-M_ORVO
16 2023 Fakultná nemocnica Trnava 00610381 Výber projektanta pre modernizáciu a dostavbu areálu Fakultnej nemocnice Trnava (FNTT) 449892 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia rokovacích konaní so zverejnením OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA PM/143/FNTT