Obnoviť
Oznámenia z vestníka
36661 - 36690
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
17 386 868.000 258 176 319.000 53 120 695 227.000
78 2023 Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja 37847783 Zabezpečenie služieb stravovania zamestnancov prostredníctvom elektronických stravovacích kariet 428980 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA I.Q.2023_stravovanie
78 2023 Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky 00699021 Zabezpečenie prepravy zásielok na roky 2022-2026 445229 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 048524/2022-SLUŽ-1
78 2023 Technické služby mesta Galanta 00045721 Nákup pohonných látok prostredníctvom palivových kariet 427014 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1. Q 2023
78 2023 Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre 00397482 Spotrebný materiál do laboratórií 430370 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA DNS SM 1Q23
78 2023 Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre 00397482 Chemikálie a chemické výrobky 430131 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA DNS CH 1Q23
78 2023 Univerzitná nemocnica Martin 00365327 Vybavenie Spoločných operačných sál a JIS pavilónu 4/3 UNM – Zdravotnícke vybavenie 437503 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2022/UNB/03 - 063/DNS/OVO/04/22Ja
78 2023 Univerzitná nemocnica Martin 00365327 Vybavenie Spoločných operačných sál a JIS pavilónu 4/3 UNM – Nábytok a súvisiace vybavenie 437197 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2022/UNB/02 - 062/DNS/OVO/04/22Ja
78 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Zabezpečenie nákupu, dodávky a distribúcie elektriny a plynu DNS 434701 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA V2021487
78 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Audio, video, foto a súvisiaca technika DNS 428615 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA V2020428
78 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 DNS - Akumulátory a batérie pre zariadenia IKT 442283 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 24430
78 2023 Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. 36601284 Pranie bielizne 445202 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VZ/08210/OVO/2023
78 2023 Trnavská vodárenská spoločnosť, a.s. 36252484 Zabezpečenie ochrany majetku 443286 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA EVO012022
78 2023 Centrum vedecko-technických informácií SR 00151882 Zabezpečenie prístupu do elektronických informačných zdrojov (databáz) na roky 2023-2026 (1.Etapa) 455391 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 001245/2022/4400
78 2023 Úrad priemyselného vlastníctva Slovenskej republiky 30810787 Zlepšenia eGOV služieb Úradu priemyselného vlastníctva SR 449969 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA UPV_eGOV
78 2023 Regionálna správa a údržba ciest Nitra a.s. 35960736 Technologická zostava pre asfaltérsku čatu - Finišer na pásovom podvozku, Tandemový vibračný valec 456369 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VS 01_2023_NR
78 2023 Obec Beluša 00317063 Technické vybavenie pre projekt zberného dvora v obci Beluša 444784 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 162/R/2023
78 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 MODERNIZÁCIA ODBORNÉHO VZDELÁVANIA V SPOJENEJ ŠKOLE V NIŽNEJ 456760 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 68_22_2
78 2023 Slovenské národné divadlo 00164763 Zabezpečenie dodávky elektrickej energie 455963 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/NLZ/2023
78 2023 Mesto Prievidza 00318442 Potraviny pre materské školy 460129 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 7908/2023
78 2023 DataCentrum elektronizácie územnej samosprávy Slovenska 45736359 Dodávka notebookov s príslušenstvom vrátane licencií 453382 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA DEUS 4/2022
78 2023 Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. 35971126 Systémy pre uzáver skratových chýb srdca a dilatáciu mitrálnej chlopne 455996 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 147/2023/VO/MF
78 2023 Športové gymnázium Trieda SNP 104, Košice 00521965 Pekárenské výrobky 464935 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O DOBROVOĽNEJ TRANSPARENTNOSTI EX ANTE 2023
78 2023 Mesto Banská Bystrica 00313271 NÁMESTIE SLOBODY V BANSKEJ BYSTRICI 465044 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA OB22MBB080b
78 2023 Mesto Martin 00316792 Stavebné práce pre realizáciu projektu ZŠ ul. J. Krónera – zvyšovanie energetickej účinnosti budovy 464914 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VO/6/2023/SP
78 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Opravy hasičskej a záchranárskej techniky 452733 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA UpIA-EL3/1-133-1/2022
78 2023 Nitriansky samosprávny kraj 37861298 Most ev. č. 1681-002 na ceste III/1681 v obci Šurianky“ – PD (DÚR) 464802 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 07542/2023/OVO
78 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Upratovacie a čistiace služby pre Banskobystrický kraj 462737 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO2-2023/003691
78 2023 Mesto Šaľa 00306185 Dodávka elektrickej energie - mesto Šaľa - PSO 13/23 EE 464920 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA PSO 13/23 EE
78 2023 Obecný technický podnik Staškov 47884355 NÁKUP STAVEBNÉHO MATERIÁLU NA VÝSTAVBU BYTOVÉHO DOMU 464946 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 18/ME/2023
78 2023 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. 35919001 Nákup zvodidlového systému Kremsbarrier 462942 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 12/2021/10301