Obnoviť
Oznámenia z vestníka
36751 - 36780
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
77 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky 17336112 DEZINFEKČNÉ PROSTRIEDKY PRE FNSP NOVÉ ZÁMKY 444510 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 01/2022_V_1Q_2023_P_VO13012023
77 2023 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. 35937874 KANCELÁRSKE POTREBY 437434 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 5/2022/DK/1Q
77 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 Rukavice lekárske jednorázové vrátane súvisiacich služieb RVO/2183/2021 436006 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA RVO/2183/2021
77 2023 Slovenská technická univerzita v Bratislave - Rektorát 00397687 Univerzálny komunikačný systém s kryptovacím modulom pre centrálny zber a prenos medicínskych dát 439230 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA USKM
77 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v ťažbovom procese na OZ Žilina na roky 2021 - 2024 429968 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 502/2021/0992; 1.Q. 2023
77 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 DNS-Spotrebný materiál pre tlačiarne 419808 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOB/121/2019-M_ODCVO
77 2023 Bratislavský samosprávny kraj 36063606 Nákup nábytku pre Bratislavský samosprávny kraj a organizácie v jeho zriaďovateľskej pôsobnosti 426515 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 06939/2020/VO
77 2023 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. 35937874 Nákup IT zariadení a spotrebného tovaru 432666 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA DNS 002
77 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 DNS - Nákup automobilov do 3,5 tony 441071 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 17730
77 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 DNS - Nabíjacie stanice automobilov na elektrický pohon a súvisiace elektrotechnické zariadenia 456224 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 36489
77 2023 Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja 42054575 Vypracovanie projektových dokumentácií 2 450651 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NVS
77 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 MODERNIZÁCIA ODBORNÉHO VZDELÁVANIA V SPOJENEJ ŠKOLE V NIŽNEJ 456760 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 68_22_2
77 2023 Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica 37957937 REAGENČNÉ DIAGNOSTICKÉ SÚPRAVY A DIAGNOSTICKÝ SPOTREBNÝ MATERIÁL PRE NOVORODENECKÝ SKRÍNING 458205 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 137-2022
77 2023 Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica 37957937 BRINEURA 150 MG INJEKČNÝ ROZTOK 457120 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 148-2022
77 2023 DataCentrum 00151564 Nákup a podpora softvérových produktov 464754 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA DNS02
77 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Ochranné balistické pomôcky DNS 464737 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO1-2023/003998
77 2023 DataCentrum 00151564 Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov 464738 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA DNS001
77 2023 Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika 37910337 DNS – Potraviny 464799 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA AOS-81/14-31/2023
77 2023 Mesto Martin 00316792 Atletický štadión – zázemie s tribúnou - 1. etapa 464851 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VO/5/2023/SP
77 2023 Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR" 31364501 Podpora a rozvoj aplikačno-integračného prostredia ŽSR 455305 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 69/2022
77 2023 Obec Skalité 00314285 Nákup strojno-technologického zariadenia na vybavenie zberného dvora v obci SKALITÉ 464490 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NADL/Skalité/tech
77 2023 Inštitút nukleárnej a molekulárnej medicíny 35562340 Kontrastné látky 464736 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 07/2023
77 2023 Dopravný podnik mesta Martin, s.r.o. 53560922 Nákup autobusov s CNG pohonom 464300 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 01_23
77 2023 Inštitút nukleárnej a molekulárnej medicíny 35562340 Rádiofarmaká a rádionuklidové generátory 464446 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 5/2023
77 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove 00610577 Anestéziologický prístroj s monitorom vitálnych funkcií 463664 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 183/2023/VO
77 2023 Mestská časť Košice-Lorinčík 00690945 Zníženie energetickej náročnosti budovy Domu kultúry, miestneho úradu a materskej školy 434243 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O ZMENE ZMLUVY A RÁMCOVEJ DOHODY Mestská časť Košice-Lorinčík/2021
77 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Prešov KR PZ rekonštrukcia a modernizácia objektu 429518 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O ZMENE ZMLUVY A RÁMCOVEJ DOHODY SE-VO2-2021-002308-030-D1
77 2023 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. 35919001 Monitoring zložiek životného prostredia diaľnice D1 Hubová - Ivachnová, biota 433793 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O ZMENE ZMLUVY A RÁMCOVEJ DOHODY 32110301
77 2023 Slovenská správa ciest 00003328 I/74 Snina - Kolonica, preložka cesty 434789 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O ÚPRAVE SSC/369/2023/1240/VO-543
77 2023 Nitriansky samosprávny kraj 37861298 Nákup modernej techniky pre praktické vyučovanie študentov SPŠSaE Nitra 427542 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O ÚPRAVE 02555/2022/VOaKI