|
76
|
2023
|
Hlavné mesto SR Bratislava
|
00603481
|
Výroba a dodávka bratislavskej dlažby II.
|
436292
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Kvalifikačné systémy
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
MAGS OVO 44042/2022
|
|
|
76
|
2023
|
Mesto Myjava
|
00309745
|
NOVÁ MYJAVA - verejná anonymná urbanisticko-architektonická súťaž návrhov
|
454596
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Kvalifikačné systémy
|
VÝSLEDKY SÚŤAŽE NÁVRHOV
|
1/SN/2022/NM
|
|
|
76
|
2023
|
Domov dôchodcov Šaľa
|
48484342
|
Pekárenský tovar pre DD Šaľa
|
459036
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Kvalifikačné systémy
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
01/2023/PRK
|
|
|
76
|
2023
|
Domov dôchodcov Šaľa
|
48484342
|
Dodanie Potravín - Ovocie a zelenina
|
461685
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Kvalifikačné systémy
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
02/2023/PRK
|
|
|
76
|
2023
|
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
|
00151866
|
DNS - Výkon činnosti stavebného dozoru s odborným zameraním pozemné stavby
|
444081
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Kvalifikačné systémy
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
SE-VO2-2023/002856-029
|
|
|
76
|
2023
|
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik
|
36038351
|
Lesnícke služby v ťažbovom procese na OZ Sobrance na roky 2021-2024
|
430088
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Kvalifikačné systémy
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
01/2021/26
|
|
|
76
|
2023
|
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik
|
36038351
|
Lesnícke služby v ťažbovom procese na OZ Vranov n/T na roky 2021-2024
|
429613
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Kvalifikačné systémy
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
5/2022/25
|
|
|
76
|
2023
|
Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky
|
00681156
|
Ochranné prostriedky a prostriedky dezinfekcie na ochranu pred COVID-19 pre rezort MPSVR SR
|
431023
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Kvalifikačné systémy
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
17243/2021-M_ORVO
|
|
|
76
|
2023
|
Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky
|
42181810
|
Centrálne obstarávanie zariadení IKT s nízkym negatívnym vplyvom na životné prostredie
|
430435
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Kvalifikačné systémy
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
706-2287/2023
|
|
|
76
|
2023
|
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
|
00151866
|
Starý Smokovec OO PZ, rekonštrukcia a modernizácia objektu
|
437559
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Kvalifikačné systémy
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
SE-VO2-2023/002236--032
|
|
|
76
|
2023
|
Centrum vedecko-technických informácií SR
|
00151882
|
ZMLUVNÝ VÝSKUM VIDEOTECHNOLÓGIE A POSKYTOVANIE VEĽKÝCH OBJEMOV DÁT PRE VÝSKUMNÚ PLATFORMU CVTI SR
|
444509
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Kvalifikačné systémy
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
875/2022/4400
|
|
|
76
|
2023
|
Univerzitná knižnica v Bratislave
|
00164631
|
SLA pre magnetické páskové knižnice v CDA Univerzitnej knižnice v Bratislave
|
450924
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Kvalifikačné systémy
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
OM22UKB113
|
|
|
76
|
2023
|
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
|
30845572
|
Hygienické potreby
|
450364
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Kvalifikačné systémy
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ÚpIA-EL3/1-159-49-2023 OOSP
|
|
|
76
|
2023
|
Kysucká nemocnica s poliklinikou Čadca
|
17335469
|
Modernizácia KNsP Čadca prístrojové vybavenie pre oddelenia
|
459366
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Kvalifikačné systémy
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
KNsP/2023 - VO_2
|
|
|
76
|
2023
|
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
|
00151866
|
Nabíjacie stanice
|
444819
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Kvalifikačné systémy
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
28314
|
|
|
76
|
2023
|
Nemocnica s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach
|
17335795
|
Diagnostické a terapeutické prístrojové vybavenie pre pracovisko COVID-19 NsP Prievidza
|
445148
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Kvalifikačné systémy
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
NDL/2022/BOJ/2
|
|
|
76
|
2023
|
PRAMEŇ združenie obcí Konská, Kunerad, Kamenná Poruba, Stránske, Zbyňov
|
51007894
|
Vybavenie pre kompostáreň PRAMEŇ
|
451464
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Kvalifikačné systémy
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
PrZO/22/t
|
|
|
76
|
2023
|
Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove
|
00610577
|
Materiálno technické vybavenie pre COVID19 - Medicínske prístroje a zariadenia II
|
435858
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Kvalifikačné systémy
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
178/2023/VO
|
|
|
76
|
2023
|
Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky
|
30416094
|
Informačno-komunikačné technológie pre podporu kapacít OPII
|
447067
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Kvalifikačné systémy
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
A/2022/AE32/16
|
|
|
76
|
2023
|
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
|
00151866
|
Detekčná technika a prostriedky osobnej ochrany potrebné na dokumentáciu v kontaminovanom prostredí - II.
|
451759
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Kvalifikačné systémy
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
SE-VO2-2023/002560
|
|
|
76
|
2023
|
Združenie obcí Holeška na triedenie a nakladanie s odpadmi
|
50305611
|
Intenzifikácia zhodnocovania BRO v Kompostárni Krakovany: technické vybavenie
|
444005
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Kvalifikačné systémy
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
Holeška_T_zruš_2c
|
|
|
76
|
2023
|
Mesto Banská Bystrica
|
00313271
|
IoT smart riešenia v prevádzke mesta Banská Bystrica - časť IoT Smart Manažment mesta
|
451593
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Kvalifikačné systémy
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
29051/2022
|
|
|
76
|
2023
|
Slovenská správa ciest
|
00003328
|
Modernizácia vybraných úsekov ciest I. tried v TT a NR kraji, I/51 Golianovo - Vráble
|
464477
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Kvalifikačné systémy
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
SSC_Golianovo_Vráble
|
|
|
76
|
2023
|
Mesto Piešťany
|
00612031
|
Obstaranie služby vnútroštátnej pravidelnej autobusovej dopravy osôb (mestskej autobusovej dopravy) na území mesta Piešťany a miestnej časti Kocurice
|
457957
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Kvalifikačné systémy
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
2023/MPI/MAD/vyvo
|
|
|
76
|
2023
|
Žilinský samosprávny kraj
|
37808427
|
Poskytnutie poisťovacích služieb na obdobie 01.07.2023 –30.06.2027.
|
464613
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Kvalifikačné systémy
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
NLZ-PPS-01/2023
|
|
|
76
|
2023
|
Stredná odborná škola hotelových služieb a dopravy
|
37890221
|
Nákup dopravného prostriedku a príslušenstva pre Strednú odbornú školu hotelových služieb a dopravy v Lučenci k projektu s názvom „Modernizácia odborného vzdelávania – 1“
|
464582
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Kvalifikačné systémy
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ID 5697/2023
|
|
|
76
|
2023
|
Fakultná nemocnica Nitra
|
17336007
|
Macerátor celulózových výrobkov na jedno použitie
|
464659
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Kvalifikačné systémy
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
FNNT/macerátor
|
|
|
76
|
2023
|
Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok - fakultná nemocnica
|
31936415
|
Spotrebný materiál na robotické výkony - robot Versius
|
464638
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Kvalifikačné systémy
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ÚVN-43-29/2023_029
|
|
|
76
|
2023
|
Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.
|
36601284
|
Subkutánny implantovateľný kardioverter - defibrilátor s príslušenstvom
|
463970
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Kvalifikačné systémy
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
VZ/07594/OVO/2023
|
|
|
76
|
2023
|
Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.
|
36570460
|
Kvalifikačný systém
|
464687
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Kvalifikačné systémy
|
KVALIFIKAČNÝ SYSTÉM - VYBRANÉ ODVETVIA
|
11/4/2023
|
|