Obnoviť
Oznámenia z vestníka
37051 - 37080
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
74 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Ložisko 2311, ložisko 2211, gufero 120x90x13 s dopravou 464768 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 24/4600/2023
74 2023 Obec Čierne 00313980 Dodávka zemného plynu – obec Čierne - 15/23 ZP 464780 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 15/23 ZP
74 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Filtre na Mercedes Benz ACTROS - SL461AY 464782 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 20/45/2023
74 2023 Banskobystrický samosprávny kraj 37828100 Nákup mobilných telefónov a tabletu 464788 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 08715/2023/ODDVO
74 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Náhradné diely na nakladač JCB - SL386BY - 5X/5XD2/ X 464807 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 21/45/2023
74 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 VT Náhradné diely na JCB 3CX, r. v. 2009 s dovozom 464811 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 7/47/2023 ZnHV
74 2023 Centrum sociálnych služieb - Nová Bošáca 34011641 Trvanlivé potraviny - mliečne 464723 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2/2023
74 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Vodoodolná preglejka protišmyk.D-2550 mm,š-1845 mm,h-15mm s dopravou 464722 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 23/4600/2023
74 2023 Ústav na výkon trestu odňatia slobody Dubnica nad Váhom 00738336 Čistiace, dezinfekčné prostriedky a pomôcky na upratovanie 464661 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK UVTOS-00839/36-DU-2023
74 2023 Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK) 37915568 Betón - Stavebná úprava na priepuste v katastrálnom území Kostolná - Záriečie okres Trenčín 464734 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK Sc/2023/646
74 2023 Univerzitná knižnica v Bratislave 00164631 Zabezpečenie stravovania zamestnancov prostredníctvom elektronickej stravovacej karty 464746 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK OV23UKB005
74 2023 Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre 00397482 Vodomerné zariadenia 464674 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK VO-P_06-01
74 2023 Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre 00397482 Meracie prístroje do terénu 464694 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK VO-P_06_02-01
74 2023 Obec Lastovce 00331678 Traktor s príslušenstvom 464702 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 12_4_2023_ Traktor s príslušenstvom
74 2023 Centrum sociálnych služieb - Nová Bošáca 34011641 Trvanlivé potraviny - suchý tovar 464706 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1/2023
74 2023 Mesto Nová Dubnica 00317586 Rekonštrukcia atletickej dráhy v Novej Dubnici 464749 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2023-Tartan Nová Dubnica
74 2023 Obec Čakajovce 00307807 Telocvičňa 464607 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK EVO 012023
74 2023 Hlavné mesto SR Bratislava 00603481 Novostavba tréningovej športovej haly na Pionierskej ulici 464700 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK MAGS OVO 50533/2023
74 2023 Obec Dulovce 00306444 REKONŠTRUKCIA ŠPORTOVÉHO ZARIADENIA A TRIBÚNY Dulovce 464767 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2023-FNPŠ Dulovce
74 2023 Mesto Ilava 00317331 „Zníženie energetickej náročnosti Kultúrno-správnej budovy Ilava“ 464354 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 284/2023
74 2023 Mestská časť Košice - Sídlisko KVP 00691089 Skatepark KVP 464539 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 06/PRP/2023
74 2023 Mesto Trenčín 00312037 Výmena palubovej podlahy, mobilných tribún a sedačiek v športovej hale 464729 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2023-ŠH Trenčín
74 2023 Športové zariadenia Petržalky, s.r.o. 47327286 Obnova športovej haly na ZŠ Prokofievova – časť č. 1 -stavebné úpravy a osvetlenie 464673 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2/2023-1
74 2023 Športové zariadenia Petržalky, s.r.o. 47327286 Obnova športovej haly na ZŠ Prokofievova – časť č. 2 - rekonštrukcia strechy 464681 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2/2023-2
74 2023 Športové zariadenia Petržalky, s.r.o. 47327286 Obnova športovej haly Prokofievova 2 – časť č. 3 - dodávka a výmena okien 464684 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2/2023-3
74 2023 Športové zariadenia Petržalky, s.r.o. 47327286 Obnova športovej haly Prokofievova 2 – časť č. 4 - dodávka a montáž športových podláh 464686 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2/2023-4
73 2023 Ministerstvo spravodlivosti Slovenskej republiky 00166073 Centralizovaný systém súdneho riadenia – CSSR a súvisiace služby 459317 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho predbežné oznámenia PREDBEŽNÉ OZNÁMENIE 10012/2023/45
73 2023 Mesto Banská Bystrica 00313271 Ochrana verejného zdravia a zníženie dopadov koronavírusovej pandémie v MFO Banská Bystrica – dodanie tovaru 464304 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 18691/2023
73 2023 Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice 00606707 Potraviny 464506 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA UNLP-2023-26-NZ
73 2023 Dopravný podnik mesta Prešov, akciová spoločnosť 31718922 Dodávke elektrickej energie 464537 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Elektrina DPMP