Obnoviť
Oznámenia z vestníka
37111 - 37140
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
73 2023 Biomedicínske centrum SAV 50073869 Chemikálie pre vedu a výskum BMC SAV_DNS 432856 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 01 2023
73 2023 Biomedicínske centrum SAV 50073869 Prístroje a zariadenia pre vedu a výskum BMC SAV_DNS 432855 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 01 2023
73 2023 Správa ciest Košického samosprávneho kraja 35555777 Nákup posypových materiálov 429278 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA DNS 002-2Q-2023
73 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v ťažbovom procese na organizačnej zložke OZ Karpaty na obdobie 2023 – 2026 II kolo 457177 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Ťažba 2023-2026 Karpaty II kolo
73 2023 Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin 00397865 Komponenty automatizovanej robotickej linky 455550 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA JLFUK MT 11-OVO/2022
73 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Čistiace prostriedky 452381 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-EL3/1-165-16-2023 OOSP
73 2023 Slovenská pošta, a.s. 36631124 DODÁVKA VÝPOČTOVEJ TECHNIKY A SÚVISIACICH SLUŽIEB PRE ENTERPRISE IKT INFRAŠTRUKTÚRU 439968 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 008/VS/2022
73 2023 Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť 00492736 PRK - Dodávka elektrickej energie 464538 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O POUŽITÍ PRIAMEHO ROKOVACIEHO KONANIA V DÔSLEDKU MIMORIADNEJ UDALOSTI NL PRK 1/2023
73 2023 Banskobystrický samosprávny kraj 37828100 Nákup informačno – komunikačných technológií a príslušného spotrebného materiálu 462722 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 07814/2022/ODDVO
73 2023 Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre 00157716 Nákup výpočtovej techniky a príslušenstva pre UKF v Nitre 463053 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA DNS1/2023
73 2023 Banskobystrický samosprávny kraj 37828100 Obnova športového areálu pri Gymnáziu Ľudovíta Štúra Zvolen 463593 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 9009/2023
73 2023 Slovenská správa ciest 00003328 I/18 Chminianska Nová Ves – Prešov 464428 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC/487/2023/1240/VO-489
73 2023 Slovenská správa ciest 00003328 I/68-042 Sabinov most 464447 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC/496/2023/1240/VO-501
73 2023 Slovenská správa ciest 00003328 I/66 – 073 Spišská Belá most 464479 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC/497/2023/1240/VO-505
73 2023 Slovenská správa ciest 00003328 I/15-012 Breznica most M2950 464487 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC/492/2023/1240/VO-499
73 2023 Slovenská správa ciest 00003328 I/66 – 057 Veľká Lomnica most 464494 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC/498/2023/1240/VO-506
73 2023 Slovenská správa ciest 00003328 I/77-035 Lenartov most 464498 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC/499/2023/1240/VO-502
73 2023 Slovenská správa ciest 00003328 I/79 Hriadky – Trebišov, rekonštrukcia cesty 464505 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC/500/2023/1240/VO-507
73 2023 Slovenská správa ciest 00003328 I/15-013 Breznica most M6548 464511 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC/493/2023/1240/VO-500
73 2023 Slovenská správa ciest 00003328 I/15-011A Miňovce, most cez rieku Ondava M251 464521 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC/494/2023/1240/VO-501
73 2023 Slovenská správa ciest 00003328 I/77-012 Podolínec most 464526 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC/495/2023/1240/VO-503
73 2023 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. 35937874 Spracovanie údajov, tlač a kompletizácia výsledkov ročného zúčtovania poistného na verejné zdravotné poistenie za roky 2023 – 2024 464465 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 3/2023/JH
73 2023 Tepláreň Košice, a. s. v skratke TEKO, a. s. 36211541 Rekonštrukcia VN rozvodne R22.1 v závode Košice 456799 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA VS 50
73 2023 Mesto Trnava 00313114 Poistenie motorových vozidiel 461919 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 3243/2023
73 2023 Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja 37847783 Farba, balotina a riedidlo na vodorovné dopravné značenie 464336 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2023 - DoA
73 2023 Obec Muráň 00328537 Zlepšenie turistickej infraštruktúry v obci Muráň - súprava turistického vyhliadkového vláčika(II) 464486 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2023/3/Mu/TI-STVV(II)
73 2023 Nitriansky samosprávny kraj 37861298 Elektrické polohovateľné postele - Elektricky polohovateľná posteľ s antidekubitným matracom, hrazdou a hrazdičkou 464221 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 05689/2023/VOaKI
73 2023 Mesto Banská Bystrica 00313271 Ochrana verejného zdravia a zníženie dopadov koronavírusovej pandémie v MFO Banská Bystrica – dodanie tovaru 464304 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 18691/2023
73 2023 Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice 00606707 Potraviny 464506 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA UNLP-2023-26-NZ
73 2023 Dopravný podnik mesta Prešov, akciová spoločnosť 31718922 Dodávke elektrickej energie 464537 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Elektrina DPMP