Obnoviť
Oznámenia z vestníka
37351 - 37380
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
71 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Služby prevádzky ekonomického systému SAP R/3 462000 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOB/188/2023-M_ORVO
71 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Preprava osôb, techniky a materiálu 460883 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-EL3/16-6/2023-OOPS
71 2023 Mesto Senica 00309974 Zdieľané bicykle na území mesta Senica (BIKESHARING) 463466 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 31032023/Bikesharing/Mesto_SE
71 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 INTERIÉROVÉ PLAZMOVÉ ČISTIČKY VZDUCHU 463776 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 27_22
71 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 DEFIBRILÁTORY 463775 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 26_23
71 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 GERMICÍDNE ŽIARIČE 463773 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 25_23
71 2023 Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok - fakultná nemocnica 31936415 Monitoring pacienta 463824 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚVN/monitor
71 2023 Spojená škola 37956205 Nákup materiálno - technického vybavenia učební a dielní praktického vyučovania pre Spojenú školu v Detve k projektu s názvom „Modernizácia odborného vzdelávania“ 463826 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID 5693 - 6/2023
71 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Monitorovacie systémy pre poskytovanie sociálnych služieb. 463871 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NLZ-MSS-02/2023
71 2023 Centrum vedecko-technických informácií SR 00151882 Skenery pre digitalizačné pracovisko 448546 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 01
71 2023 Odvoz a likvidácia odpadu v skratke: OLO a.s. 00681300 Inžiniering a stavebno-technologický dozor modernizácie spaľovacích kotlov spaľovne 463485 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho predbežné oznámenia PREDBEŽNÉ OZNÁMENIE PTK K3+K2
70 2023 Mesto Pezinok 00305022 PTK "Obstaranie dopravcu na zabezpečenie služieb v pravidelnej autobusovej doprave (MHD) pre mesto Pezinok" 463144 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho predbežné oznámenia PREDBEŽNÉ OZNÁMENIE 2023/PTK/MHD/vyvo
70 2023 Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Bratislava 00607231 Onasemnogén abeparvovek 456352 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 3/OCN/2022/DD
70 2023 Sociálna poisťovňa, ústredie 30807484 Tlačiarne a multifunkčné zariadenia 457339 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 59140/2022-BA
70 2023 Mikroregión 11 PLUS 45738807 Zariadenie na zhodnocovanie BRKO - Mikroregión 11 PLUS: Zberové vozidlo 456088 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Mikro11+_Zber_Zruš
70 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 Medicinálne, technické a špeciálne plyny a služby súvisiace s dodávkou 456899 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA FNsP FDR/RVO/371/2022
70 2023 Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica 37957937 Onasemnogén abeparvovek 464192 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O POUŽITÍ PRIAMEHO ROKOVACIEHO KONANIA V DÔSLEDKU MIMORIADNEJ UDALOSTI 63-2023
70 2023 Slovenské elektrárne, a.s. 35829052 Výmena EPS v SE EMO12 462481 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2023/11639
70 2023 Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu 50349287 Obstarávanie IKT zariadení – Zlepšovanie digitálnych zručností seniorov 463546 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 56/NZ/2023
70 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina 17335825 Všeobecné antiinfektíva 463514 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 17/2023
70 2023 Slovenská správa ciest 00003328 Oprava vozoviek ciest I. triedy technológiou recyklácie za horúca na mieste 462359 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC/456/2023/1230/VO-322
70 2023 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. 35919001 R1 Banská Bystrica – Slovenská Ľupča, I. etapa, stavebné práce 463529 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 802110301
70 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Oprava nakladacích žeriavov typu EC185Z96 - výmena otočných stĺpov 463763 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 04/NLZ/2023
70 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Prenájom telekomunikačných okruhov 450244 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA- EL3/1-117/2023-OOTSIaKT
70 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Bratislava, HS Devínska Nová Ves – výstavba objektu“ - vypracovanie projektovej dokumentácie a zabezpečenie výkonu odborného autorského dohľadu projektanta 463683 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO1-2023/003929-002
70 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Bratislava, HS Rača – výstavba objektu - vypracovanie projektovej dokumentácie a zabezpečenie výkonu odborného autorského dohľadu projektanta 463584 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO1-2023/003921-002
70 2023 Obec Tomášovce 00316474 Obstaranie strojno-technologického vybavenia pre projekt " Malá kompostáreň v obci Tomášovce “ 1 463407 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 30/3/2023
70 2023 Mikroregión 11 PLUS 45738807 Zariadenie na zhodnocovanie BRKO - Mikroregión 11 PLUS: ZBEROVÉ VOZIDLO 463756 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Mikro11+_ZBER
70 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove 00610577 Kompletný transportný systém pre novorodencov 463166 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 163/2023/VO
70 2023 Psychiatrická nemocnica 00607274 Zemný plyn 463695 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 07/2023