Obnoviť
Oznámenia z vestníka
37591 - 37620
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
68 2023 Mesto Brezno 00313319 Výstavba bytových domov – projektová dokumentácia 432242 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O ÚPRAVE DEN-018-2021
68 2023 Bratislavský samosprávny kraj 36063606 Projektové práce – Rekonštrukcia Divadla Aréna 400952 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O ÚPRAVE 71.01
68 2023 Mesto Trnava 00313114 Dopravné prepojenie I/61, II/504 a MK Rekreačná, PD, (2) 435761 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O ÚPRAVE OVO/1282-2023
68 2023 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. 35919001 Vypracovanie dokumentácie stavebného zámeru (DSZ), dokumentácie na územné rozhodnutie (DÚR), dokumentácie na stavebné povolenie (DSP), dokumentácie na ponuku (DP), výkon autorského dozoru (AD) a výkon koordinátora dokumentácie (KD) pre stavbu Rýchlostná c 149631 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O ÚPRAVE 10301/30601/01042015
68 2023 VIA LUX - Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov 00696854 Nákup potravín pre VIA LUX Barca (2022) 442797 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O ÚPRAVE NDL/2022/VIALUX/1
68 2023 Mesto Michalovce 00325490 Prepravné zariadenia, mechanizmy a stroje s využitím na BRKO 434941 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O ÚPRAVE OIaG č. VO/01/2022
68 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Sanácia zosuvov telesa cesty II/520, Krušetnica – Zákamenné 449048 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2022/ZSK/04/vys.
68 2023 Mesto Košice 00691135 Rekonštrukcia a modernizácia cyklistických komunikácií v Meste Košice - Cyklistický chodník Moskovská trieda – Kremnická, Košice 455795 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 51466 - WYP
68 2023 Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja 42054575 Sanácia zosuvu telesa cesty III/2247 v k.ú. Leštiny 456129 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ozn o výsledku Leštiny
68 2023 Obec Divinka 00321222 Cyklistická infraštruktúra - Divinka 453410 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 10/2022
68 2023 Obec Slanec 00324728 Zníženie energetickej náročnosti budovy ZŠ a MŠ v Slanci 457808 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA HUR000011
68 2023 Ústav na výkon trestu odňatia slobody Hrnčiarovce nad Parnou 00738263 Oprava okien formou výmeny 463915 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK UVTOS-nh-20/36-2023
68 2023 Obec Bátorová 00649333 Zberný dvor Bátorová – novostavba 463764 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK SP_B_01/2023
68 2023 Mesto Žilina 00321796 Servis motorových vozidiel 463709 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 31032023
68 2023 Ministerstvo financií Slovenskej republiky 00151742 Rámcová dohoda o poskytovaní havarijnej služby a elektroinštalačných prác na 24 mesiacov 463891 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 34/2023
68 2023 KN SMART SERVIS, a.s. 52971660 Zber a odvoz objemného odpadu 460408 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2023
68 2023 Sociálna poisťovňa, ústredie 30807484 Školenia a tréning v oblasti kybernetickej bezpečnosti 463249 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 14052/2023
68 2023 Štátny ústav pre kontrolu liečiv 00165221 Výmena termostatických hlavíc a ventilov vykurovacích telies 463690 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 7527/2023/116
68 2023 Mesto Pezinok 00305022 Zabezpečenie procesu verejného obstarávania – Obstaranie dodávateľa komodít na elektrickú energiu a zemný plyn pre mesto Pezinok 463848 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 03/2023-3
68 2023 NÁRODNÁ BANKA SLOVENSKA 30844789 Servis vzduchotechniky, klimatizácie a chladenia 459000 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK NBS1-000-081-745
68 2023 Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici 30232295 „Tlačiarenské a knihárske služby pre Univerzitu Mateja Bela v Banskej Bystrici a jej súčasti” 463899 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ZNH/01/2023
68 2023 Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky 30416094 Koordinačná porada sekcie riadenia projektov (2. kvartál 2023) 462990 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK A/2023/AE32/1
68 2023 Trenčiansky samosprávny kraj 36126624 Vybavenie elektroučební (SOŠ Handlová) 463907 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 114/2023
68 2023 RONA, a.s. 31642403 INTERIEROVÉ ZARIADENIE A VYBAVENIE SKLÁRSKEHO MÚZEA A GALÉRIE 459464 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 012023
68 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Náhradné diely ZETOR s dopravou ( SK 513 AB ) 463817 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 20/4600/2023
68 2023 Obec Bátorove Kosihy 00306711 Výroba elektriny z obnoviteľných zdrojov - Obec Bátorove Kosihy 463743 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1.1
68 2023 Stredná odborná škola, Ul. slovenských partizánov 1129/49, Považská Bystrica 42141443 Pšeničná múka, cukor, lúpaná ryža, rastlinné oleje, strukoviny, cestoviny 463825 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK TP-1
68 2023 Obec Častá 00304701 Interiérové vybavenie 463774 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 313/2023
68 2023 Stredná odborná škola, Ul. slovenských partizánov 1129/49, Považská Bystrica 42141443 Konzervované ovocie, konzervovaná zelenina 463833 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK K-OZ
68 2023 Stredná odborná škola, Ul. slovenských partizánov 1129/49, Považská Bystrica 42141443 Ovocné sirupy 463847 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK OS-3