|
66
|
2023
|
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
|
00397768
|
Nákup pohonných hmôt prostredníctvom palivových kariet
|
462694
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
REK000625/2023-UVO
|
|
|
66
|
2023
|
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
|
42054575
|
„Obaľované asfaltové kamenivo (asfaltové betóny)“
|
462117
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
NVS
|
|
|
66
|
2023
|
Fakultná nemocnica Nitra
|
17336007
|
Originálne tonery a originálne valce
|
463074
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
predbežné oznámenia
|
PREDBEŽNÉ OZNÁMENIE
|
552 529,95
|
|
|
66
|
2023
|
Mesto Senec
|
00305065
|
Vybudovanie oplotenia, Slnečné jazerá, Senec
|
463554
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
01/2023
|
|
|
66
|
2023
|
Obec Mierovo
|
00305596
|
„Modernizácia miestnej infraštruktúry v obci Mierovo, chodník“
|
463548
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
1/2023
|
|
|
66
|
2023
|
Obec Mierovo
|
00305596
|
„Využitie vodozádržných opatrení v obci Mierovo“
|
463553
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
2/2023
|
|
|
66
|
2023
|
Mesto Prešov
|
00327646
|
Komunikácia ul. M. Murgaša
|
462705
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
2023005
|
|
|
66
|
2023
|
Mesto Ilava
|
00317331
|
Obnova športovísk, sídlisko Medňanská, Ilava
|
463497
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
5129
|
|
|
66
|
2023
|
Mesto Bánovce nad Bebravou
|
00310182
|
Dodávka a montáž oddeľovacieho výmenníka
|
463180
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
01/2023
|
|
|
66
|
2023
|
Mestská časť Bratislava - Nové Mesto
|
00603317
|
Zabezpečenie výkonu komplexných služieb a činností v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci (BOZP) a oblasti ochrany pred požiarmi (OPP)
|
463517
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
4391/2023/OPSVO
|
|
|
66
|
2023
|
Ekonomická univerzita v Bratislave
|
00399957
|
Obstaranie tlačiarenských služieb a služieb súvisiacich s tlačou
|
463499
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
tlač 2324
|
|
|
66
|
2023
|
Mesto Dunajská Streda
|
00305383
|
„Mobilne hlasové a dátové služby“
|
463458
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
28032023
|
|
|
66
|
2023
|
Obec Jurová
|
00305499
|
Územný plán obce Jurová
|
463465
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
OcúJur2023/00062
|
|
|
66
|
2023
|
Univerzitná nemocnica Martin
|
00365327
|
Rozvoj governance a úrovne informačnej a kybernetickej bezpečnosti a implementácia SW nástroja pre procesno-organizačné riadenie Informačnej a kybernetickej bezpečnosti
|
463447
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
UNM/IKB
|
|
|
66
|
2023
|
Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
|
00397474
|
Diagnostické testy
|
463502
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
148/2023/ZNH
|
|
|
66
|
2023
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Náhradné diely na Mercedes Benz ACTROS - SL717AR,SL624BB
|
463568
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
16/45/2023
|
|
|
66
|
2023
|
Centrum sociálnych služieb PARK
|
00632520
|
Mäso a mäsové výrobky
|
463563
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
00300/2023
|
|
|
66
|
2023
|
Obec Kravany nad Dunajom
|
00306533
|
Výroba elektriny z obnoviteľných zdrojov - Obec Kravany nad Dunajom – Verejné osvetlenie
|
463389
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
2
|
|
|
66
|
2023
|
METRO Bratislava, a.s.
|
35732881
|
„Výroba a dodanie informačných tabúľ PAAS (vrátane úchytov) pre parkovaciu politiku“ – Opakované vyhlásenie verejného obstarávania
|
463527
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
09/2023_ZsNH_V
|
|
|
66
|
2023
|
Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica
|
00165549
|
Injekčné striekačky
|
463504
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
FNsP FDR/NL/1962/2023/9369
|
|
|
66
|
2023
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
(70) Zametacie kartáče na MB, JCB - oblasť Poprad
|
463542
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
kik/70/43/2023
|
|
|
66
|
2023
|
Slovenský hydrometeorologický ústav
|
00156884
|
Nákup akumulátorov pre SHMÚ II
|
463540
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
706-2059/2023
|
|
|
66
|
2023
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Náhradne diely s dopravou T815 E2 SK 819 AA
|
463491
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
19/4600/2023
|
|
|
66
|
2023
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
VT Náhradné diely na zametaciu nadstavbu FAUN VIAJET 6R/LX, r. v. 2011, v.č. 3463012
|
463493
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
13/47/2023 ZnHV
|
|
|
66
|
2023
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
VT Náhradné diely - HYDROMOTOR na zametacie zariadenie s lopatou EXA ZZL 02
|
463508
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
14/47/2023 ZnHV
|
|
|
66
|
2023
|
Krajský súd v Nitre
|
35629738
|
Databázový server a zálohovacie zariadenie NAS
|
463507
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
Spr 357/23
|
|
|
66
|
2023
|
Obec Bátorove Kosihy
|
00306711
|
Výroba elektriny z obnoviteľných zdrojov - Obec Bátorove Kosihy
|
463297
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
1
|
|
|
66
|
2023
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
(69) kompletný napinák spodných ramien Zetor 7011, PP 568AA
|
463522
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
kik//43/2023
|
|
|
66
|
2023
|
Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky
|
42499500
|
Nákup napájacích injektorov pre implementáciu dochádzkových snímačov
|
463420
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
105
|
|
|
66
|
2023
|
Obec Modrany
|
00306584
|
Telocvičňa a kultúrny dom - Výroba elektriny z obnoviteľných zdrojov 45,00 kW
|
463455
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
03/2023
|
|