|
66
|
2023
|
Mestská časť Bratislava - Nové Mesto
|
00603317
|
Zabezpečenie výkonu komplexných služieb a činností v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci (BOZP) a oblasti ochrany pred požiarmi (OPP)
|
463517
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
4391/2023/OPSVO
|
|
|
66
|
2023
|
Ekonomická univerzita v Bratislave
|
00399957
|
Obstaranie tlačiarenských služieb a služieb súvisiacich s tlačou
|
463499
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
tlač 2324
|
|
|
66
|
2023
|
Mesto Dunajská Streda
|
00305383
|
„Mobilne hlasové a dátové služby“
|
463458
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
28032023
|
|
|
66
|
2023
|
Obec Jurová
|
00305499
|
Územný plán obce Jurová
|
463465
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
OcúJur2023/00062
|
|
|
66
|
2023
|
Univerzitná nemocnica Martin
|
00365327
|
Rozvoj governance a úrovne informačnej a kybernetickej bezpečnosti a implementácia SW nástroja pre procesno-organizačné riadenie Informačnej a kybernetickej bezpečnosti
|
463447
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
UNM/IKB
|
|
|
66
|
2023
|
Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
|
00397474
|
Diagnostické testy
|
463502
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
148/2023/ZNH
|
|
|
66
|
2023
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Náhradné diely na Mercedes Benz ACTROS - SL717AR,SL624BB
|
463568
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
16/45/2023
|
|
|
66
|
2023
|
Centrum sociálnych služieb PARK
|
00632520
|
Mäso a mäsové výrobky
|
463563
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
00300/2023
|
|
|
66
|
2023
|
Obec Kravany nad Dunajom
|
00306533
|
Výroba elektriny z obnoviteľných zdrojov - Obec Kravany nad Dunajom – Verejné osvetlenie
|
463389
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
2
|
|
|
66
|
2023
|
METRO Bratislava, a.s.
|
35732881
|
„Výroba a dodanie informačných tabúľ PAAS (vrátane úchytov) pre parkovaciu politiku“ – Opakované vyhlásenie verejného obstarávania
|
463527
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
09/2023_ZsNH_V
|
|
|
66
|
2023
|
Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica
|
00165549
|
Injekčné striekačky
|
463504
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
FNsP FDR/NL/1962/2023/9369
|
|
|
66
|
2023
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
(70) Zametacie kartáče na MB, JCB - oblasť Poprad
|
463542
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
kik/70/43/2023
|
|
|
66
|
2023
|
Slovenský hydrometeorologický ústav
|
00156884
|
Nákup akumulátorov pre SHMÚ II
|
463540
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
706-2059/2023
|
|
|
66
|
2023
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Náhradne diely s dopravou T815 E2 SK 819 AA
|
463491
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
19/4600/2023
|
|
|
66
|
2023
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
VT Náhradné diely na zametaciu nadstavbu FAUN VIAJET 6R/LX, r. v. 2011, v.č. 3463012
|
463493
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
13/47/2023 ZnHV
|
|
|
66
|
2023
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
VT Náhradné diely - HYDROMOTOR na zametacie zariadenie s lopatou EXA ZZL 02
|
463508
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
14/47/2023 ZnHV
|
|
|
66
|
2023
|
Krajský súd v Nitre
|
35629738
|
Databázový server a zálohovacie zariadenie NAS
|
463507
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
Spr 357/23
|
|
|
66
|
2023
|
Obec Bátorove Kosihy
|
00306711
|
Výroba elektriny z obnoviteľných zdrojov - Obec Bátorove Kosihy
|
463297
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
1
|
|
|
66
|
2023
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
(69) kompletný napinák spodných ramien Zetor 7011, PP 568AA
|
463522
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
kik//43/2023
|
|
|
66
|
2023
|
Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky
|
42499500
|
Nákup napájacích injektorov pre implementáciu dochádzkových snímačov
|
463420
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
105
|
|
|
66
|
2023
|
Obec Modrany
|
00306584
|
Telocvičňa a kultúrny dom - Výroba elektriny z obnoviteľných zdrojov 45,00 kW
|
463455
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
03/2023
|
|
|
66
|
2023
|
Tradičné družstvo
|
52945715
|
Fotovoltaický systém
|
462369
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
1/2023
|
|
|
65
|
2023
|
Vysokošpecializovaný odborný ústav geriatrický sv. Lukáša v Košiciach n.o.
|
31256911
|
Dodávka elektrickej energie
|
463326
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
1/2023
|
|
|
65
|
2023
|
Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK)
|
37915568
|
Asfaltom obalená zmes Aco II.
|
463261
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
SC/2023/371
|
|
|
65
|
2023
|
Stredná odborná škola - Szakközépiskola J. Kráľa 25, Veľké Kapušany
|
17055393
|
Zariadenie učebne silnoprúdovej techniky
|
463281
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
463281
|
|
|
65
|
2023
|
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
|
37936859
|
Náhradné diely WV Craftér SK 416 BB s dopravou
|
463286
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
17/4600/2023
|
|
|
65
|
2023
|
Centrum sociálnych služieb PARK
|
00632520
|
Mrazená zelenina
|
463288
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
00303/2023
|
|
|
65
|
2023
|
Obec Lozorno
|
00304905
|
Dodávka germicídnych žiaričov
|
462815
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
PM/158/LOZ
|
|
|
65
|
2023
|
Obec Lozorno
|
00304905
|
Dodávka svetelnej, zvukovej a videotechniky pre kultúrny dom v Lozorne
|
463188
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
PM/159/LOZ
|
|
|
65
|
2023
|
Obec Čenkovce
|
31871224
|
Výroba elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov – Obec Čenkovce
|
463270
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
2023
|
|