Obnoviť
Oznámenia z vestníka
38071 - 38100
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
62 2023 Mesto Sabinov 00327735 Sabinov, ul. Mlynská – 8 b.j. nájomný bytový dom B2 462420 Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 12/2023
62 2023 Mesto Dubnica nad Váhom 00317209 Obnova a zníženie energetickej náročnosti Chateau Mignon, Dubnica nad Váhom 462639 Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2023-DnV-CHM
62 2023 Mesto Veľký Meder 00305332 MRK výstavba a rekonštrukcia chodníkov a rekonštrukcia miestnych komunikácií v meste Veľký Meder 462718 Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 4/2023
62 2023 Obec Rohov 00611573 Senica-Holíč, prepojenie vodovodu 2. etapa, 2. časť SO 02 Vodovod Rohov 460483 Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2023_Vodovod Rohov
62 2023 Inštitút nukleárnej a molekulárnej medicíny 35562340 Spotrebný materiál pre prípravu 68Ga a 177Lu označených rádiofarmák 462753 Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 3/2023
62 2023 Národný ústav reumatických chorôb 00165271 Chemikálie a chemické výrobky 429913 Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA DNS1 - CH-001/002/003
62 2023 Združenie obcí Enviropark Pomoravie 36067725 Dobudovanie kanalizačnej siete v aglomerácii Veľké Leváre a rozšírenie ČOV Gajary. 435298 Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA FUR000124_Pomoravie
62 2023 Združenie obcí Enviropark Pomoravie 36067725 Dobudovanie kanalizačnej siete v aglomerácii Veľké Leváre a rozšírenie ČOV Gajary. 435298 Informácie o začatí priameho rokovacieho konania pre nadlimitné zákazky Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA FUR000124_Pomoravie
61 2023 Obec Sebechleby 00320226 Sebechleby - kanalizácia a ČOV 422545 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O ZMENE ZMLUVY A RÁMCOVEJ DOHODY K2019_EVO_14
61 2023 Obec Matiašovce 00326399 Výstavba kompostárne v obci Matiašovce 462665 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK Matiašovce 03/23
61 2023 T-servis Teplička, s.r.o. 52185770 ČOV - zhotovenie betónovej nádrže vrátane technológie 462693 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2/2023 -ČOV
61 2023 Obec Lysá pod Makytou 00317471 Vodozádržné opatrenia v obci Lysá pod Makytou 462615 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK LpM/1/23
61 2023 Obec Prenčov 00320943 Obec Prenčov - rozšírenie kanalizácie a ČOV 462333 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1/2023
61 2023 Mesto Spišská Nová Ves 00329614 Revitalizácia vnútrobloku sídliska Západ v Spišskej Novej Vsi 461600 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK HUR000029
61 2023 Mestská časť Bratislava - Petržalka 00603201 Obnova MŠ na Fedinovej č.7, Bratislava – II. etapa AREÁL 462663 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1/2023
61 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Chemický posypový materiál na posyp ciest vrátane dopravy 441840 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2023 OR
61 2023 Mesto Dunajská Streda 00305383 eAutobusy pre verejnú osobnú dopravu v Dunajskej Strede 449461 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2022-DS_ebusy
61 2023 Psychiatrická nemocnica Prof. Matulaya 00606987 POTRAVINY (2023/2024) 453055 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 37/VO/2022
61 2023 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky 00686832 Architektonický návrh slovenskej expozície na svetovej výstave EXPO 2025 OSAKA 461553 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O SÚŤAŽI NÁVRHOV 17032023/MHSR/EXPO_2025
61 2023 Slovenská správa ciest 00003328 Cesta I/66 na úseku Lučatín – Nemecká v km 104,350 – 114,000 462236 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC/455/2023/1230/VO-321
61 2023 Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s. 35946024 Opravy, údržba a odborné prehliadky a skúšky výťahov 462218 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2023/JAVYS_OoVVO_462218/1703
61 2023 Sociálna poisťovňa, ústredie 30807484 Odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických zariadení a bleskozvodov 461252 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4081/2023-BA
61 2023 Sociálna poisťovňa, ústredie 30807484 Odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických spotrebičov a elektrického ručného náradia 461234 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4077/2023-BA
61 2023 MH Invest, s.r.o. 36724530 Geofyzikálny prieskum vo vybraných oblastiach 462311 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA MHI_GFP
61 2023 Univerzita Komenského v Bratislave 00397865 Strážne služby pre Univerzitu Komenského v Bratislave 462149 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2043/2023
61 2023 Mesto Spišská Stará Ves 00326526 Drvič / štiepkovač, Traktor s nosičom kontajnerov 462278 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1
61 2023 Ružinovský domov seniorov 00510173 Čerstvé ovocie a zelenina a mrazené potraviny 461851 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA V202301
61 2023 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum 42337402 Dovybavenie strojov 462329 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ND stroje
61 2023 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum 42337402 Poloprevádzkové zariadenia_II 462331 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Poloprevádzka_II
61 2023 Mesto Strážske 00325813 Dodávka zariadenia na zhodnocovanie BRKO v meste Strážske 462190 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NDL/2023/STRA/1