Obnoviť
Oznámenia z vestníka
38101 - 38130
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
61 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Tlakonasávacia hadica pre sypké látky CLC, 80/94mm, 1bar/-0,4bar, NR, -30°C/+60°C, čierna/žltý prúžok 462696 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 13/45/2023
61 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 ND HN6 vibračný valec, PV3S, KARCHER, Zetor Fortera 115, priekopová fréza MPL260 462700 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 026 - 4200/2023
61 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Náhradne diely - vodiaca tyč zadnej nápravy V3S s dopravou SK 741 AC 462702 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 16/46002023
61 2023 Obec Matiašovce 00326399 Výstavba kompostárne v obci Matiašovce 462665 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK Matiašovce 03/23
61 2023 T-servis Teplička, s.r.o. 52185770 ČOV - zhotovenie betónovej nádrže vrátane technológie 462693 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2/2023 -ČOV
61 2023 Obec Lysá pod Makytou 00317471 Vodozádržné opatrenia v obci Lysá pod Makytou 462615 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK LpM/1/23
61 2023 Obec Prenčov 00320943 Obec Prenčov - rozšírenie kanalizácie a ČOV 462333 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1/2023
61 2023 Mesto Spišská Nová Ves 00329614 Revitalizácia vnútrobloku sídliska Západ v Spišskej Novej Vsi 461600 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK HUR000029
61 2023 Mestská časť Bratislava - Petržalka 00603201 Obnova MŠ na Fedinovej č.7, Bratislava – II. etapa AREÁL 462663 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1/2023
61 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Chemický posypový materiál na posyp ciest vrátane dopravy 441840 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2023 OR
61 2023 Mesto Dunajská Streda 00305383 eAutobusy pre verejnú osobnú dopravu v Dunajskej Strede 449461 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2022-DS_ebusy
61 2023 Psychiatrická nemocnica Prof. Matulaya 00606987 POTRAVINY (2023/2024) 453055 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 37/VO/2022
61 2023 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky 00686832 Architektonický návrh slovenskej expozície na svetovej výstave EXPO 2025 OSAKA 461553 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O SÚŤAŽI NÁVRHOV 17032023/MHSR/EXPO_2025
61 2023 Slovenská správa ciest 00003328 Cesta I/66 na úseku Lučatín – Nemecká v km 104,350 – 114,000 462236 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC/455/2023/1230/VO-321
61 2023 Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s. 35946024 Opravy, údržba a odborné prehliadky a skúšky výťahov 462218 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2023/JAVYS_OoVVO_462218/1703
61 2023 Sociálna poisťovňa, ústredie 30807484 Odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických zariadení a bleskozvodov 461252 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4081/2023-BA
61 2023 Sociálna poisťovňa, ústredie 30807484 Odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických spotrebičov a elektrického ručného náradia 461234 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4077/2023-BA
61 2023 MH Invest, s.r.o. 36724530 Geofyzikálny prieskum vo vybraných oblastiach 462311 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA MHI_GFP
61 2023 Univerzita Komenského v Bratislave 00397865 Strážne služby pre Univerzitu Komenského v Bratislave 462149 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2043/2023
61 2023 Mesto Spišská Stará Ves 00326526 Drvič / štiepkovač, Traktor s nosičom kontajnerov 462278 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1
61 2023 Ružinovský domov seniorov 00510173 Čerstvé ovocie a zelenina a mrazené potraviny 461851 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA V202301
61 2023 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum 42337402 Dovybavenie strojov 462329 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ND stroje
61 2023 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum 42337402 Poloprevádzkové zariadenia_II 462331 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Poloprevádzka_II
61 2023 Mesto Strážske 00325813 Dodávka zariadenia na zhodnocovanie BRKO v meste Strážske 462190 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NDL/2023/STRA/1
61 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Prípravné trhové konzultácie - DODÁVKA ZEMNÉHO PLYNU PRE ÚRAD ŽSK a OvZP 462319 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho predbežné oznámenia PREDBEŽNÉ OZNÁMENIE 25_23
60 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Zariadenie sociálnych služieb ANTARES - materiálno-technické vybavenie 461750 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 20_23
60 2023 Základná škola 35540605 Potraviny 461573 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID-2273
60 2023 Krajská prokuratúra v Prešove 17069807 Potraviny VaRC - 3 (2023) 460833 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2Spr89/23/7700
60 2023 Stredoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. 36644331 Špeciálny zdravotnícky materiál pre implantovateľné prístroje (kardiostimulátory, ICD, ILR) 461463 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 01-01/2023
60 2023 Divadlo Jonáša Záborského 37783432 Modernizácia svetelného parku Divadla Jonáša Záborského pre projekt „Modernizácia svetelného parku a dezinfekcie vzduchu v divadelných sálach DJZ“ 462096 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 01