Obnoviť
Oznámenia z vestníka
38101 - 38130
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
17 386 868.000 258 176 319.000 53 120 695 227.000
61 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Tlakonasávacia hadica pre sypké látky CLC, 80/94mm, 1bar/-0,4bar, NR, -30°C/+60°C, čierna/žltý prúžok 462696 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 13/45/2023
61 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 ND HN6 vibračný valec, PV3S, KARCHER, Zetor Fortera 115, priekopová fréza MPL260 462700 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 026 - 4200/2023
61 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Náhradne diely - vodiaca tyč zadnej nápravy V3S s dopravou SK 741 AC 462702 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 16/46002023
61 2023 Obec Matiašovce 00326399 Výstavba kompostárne v obci Matiašovce 462665 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK Matiašovce 03/23
61 2023 T-servis Teplička, s.r.o. 52185770 ČOV - zhotovenie betónovej nádrže vrátane technológie 462693 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2/2023 -ČOV
61 2023 Obec Lysá pod Makytou 00317471 Vodozádržné opatrenia v obci Lysá pod Makytou 462615 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK LpM/1/23
61 2023 Obec Prenčov 00320943 Obec Prenčov - rozšírenie kanalizácie a ČOV 462333 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1/2023
61 2023 Mesto Spišská Nová Ves 00329614 Revitalizácia vnútrobloku sídliska Západ v Spišskej Novej Vsi 461600 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK HUR000029
61 2023 Mestská časť Bratislava - Petržalka 00603201 Obnova MŠ na Fedinovej č.7, Bratislava – II. etapa AREÁL 462663 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1/2023
61 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Chemický posypový materiál na posyp ciest vrátane dopravy 441840 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2023 OR
61 2023 Mesto Dunajská Streda 00305383 eAutobusy pre verejnú osobnú dopravu v Dunajskej Strede 449461 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2022-DS_ebusy
61 2023 Psychiatrická nemocnica Prof. Matulaya 00606987 POTRAVINY (2023/2024) 453055 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 37/VO/2022
61 2023 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky 00686832 Architektonický návrh slovenskej expozície na svetovej výstave EXPO 2025 OSAKA 461553 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O SÚŤAŽI NÁVRHOV 17032023/MHSR/EXPO_2025
61 2023 Slovenská správa ciest 00003328 Cesta I/66 na úseku Lučatín – Nemecká v km 104,350 – 114,000 462236 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC/455/2023/1230/VO-321
61 2023 Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s. 35946024 Opravy, údržba a odborné prehliadky a skúšky výťahov 462218 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2023/JAVYS_OoVVO_462218/1703
61 2023 Sociálna poisťovňa, ústredie 30807484 Odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických zariadení a bleskozvodov 461252 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4081/2023-BA
61 2023 Sociálna poisťovňa, ústredie 30807484 Odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických spotrebičov a elektrického ručného náradia 461234 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4077/2023-BA
61 2023 MH Invest, s.r.o. 36724530 Geofyzikálny prieskum vo vybraných oblastiach 462311 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA MHI_GFP
61 2023 Univerzita Komenského v Bratislave 00397865 Strážne služby pre Univerzitu Komenského v Bratislave 462149 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2043/2023
61 2023 Mesto Spišská Stará Ves 00326526 Drvič / štiepkovač, Traktor s nosičom kontajnerov 462278 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1
61 2023 Ružinovský domov seniorov 00510173 Čerstvé ovocie a zelenina a mrazené potraviny 461851 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA V202301
61 2023 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum 42337402 Dovybavenie strojov 462329 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ND stroje
61 2023 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum 42337402 Poloprevádzkové zariadenia_II 462331 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Poloprevádzka_II
61 2023 Mesto Strážske 00325813 Dodávka zariadenia na zhodnocovanie BRKO v meste Strážske 462190 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NDL/2023/STRA/1
61 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Prípravné trhové konzultácie - DODÁVKA ZEMNÉHO PLYNU PRE ÚRAD ŽSK a OvZP 462319 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho predbežné oznámenia PREDBEŽNÉ OZNÁMENIE 25_23
60 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Zariadenie sociálnych služieb ANTARES - materiálno-technické vybavenie 461750 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 20_23
60 2023 Základná škola 35540605 Potraviny 461573 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID-2273
60 2023 Krajská prokuratúra v Prešove 17069807 Potraviny VaRC - 3 (2023) 460833 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2Spr89/23/7700
60 2023 Stredoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. 36644331 Špeciálny zdravotnícky materiál pre implantovateľné prístroje (kardiostimulátory, ICD, ILR) 461463 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 01-01/2023
60 2023 Divadlo Jonáša Záborského 37783432 Modernizácia svetelného parku Divadla Jonáša Záborského pre projekt „Modernizácia svetelného parku a dezinfekcie vzduchu v divadelných sálach DJZ“ 462096 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 01