Obnoviť
Oznámenia z vestníka
38251 - 38280
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
59 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 ND HE 4 cepaková kosačka STPC 462350 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 024 - 4200/2023
59 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 ND HE 2 - Mercedes, Lombarginy, Bobcat 462346 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 023 - 4200/2023
59 2023 Mesto Liptovský Mikuláš 00315524 Výstavba, rekonštrukcia a údržba cestnej infraštruktúry v meste Liptovský Mikuláš v roku 2023 462089 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2/PLZ/2023/Oznamenie
59 2023 Trnavský samosprávny kraj 37836901 Stavebný dozor - pozemné stavby 460715 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 07004/2023/OVO
59 2023 SPP - distribúcia, a.s. 35910739 Výmena systému SCADA 434694 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 47791-MRS
59 2023 Slovenská pošta, a.s. 36631124 VÝBER A DISTRIBÚCIA POŠTOVÝCH ZÁSIELOK A S TÝM SÚVISIACICH ČINNOSTÍ – REGIONÁLNE DISTRIBUČNÉ CENTRUM BANSKÁ BYSTRICA I. ETAPA 439184 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 025/DNS/BB1/2022
59 2023 Slovenská pošta, a.s. 36631124 VÝBER A DISTRIBÚCIA POŠTOVÝCH ZÁSIELOK A S TÝM SÚVISIACICH ČINNOSTÍ – REGIONÁLNE DISTRIBUČNÉ CENTRUM BANSKÁ BYSTRICA I. ETAPA 439184 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 026/DNS/BB1/2022
59 2023 Bratislavský samosprávny kraj 36063606 Nákup výpočtovej techniky a príslušenstva pre Ú BSK a organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti 425442 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA EVO/8
59 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 CSS PARK Čadca – Zariadenie sociálnych služieb ANTARES 445338 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 34_22/1
59 2023 Košický samosprávny kraj 35541016 II/533 stabilizácia vybraného úseku cesty pred obcou Harichovce SO 102 449801 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NLZ_04-2022-Harichovce SO 102-vysledok
59 2023 Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky 17058520 Rekonštrukčné a obnovné práce v Demänovskej jaskyni mieru 435279 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ŠOP SR/7/2023
59 2023 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. 35919001 Poskytovanie bezpečnostných služieb pre objekty v správe Národnej diaľničnej spoločnosti, a. s. 445330 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 10302-2022-01
59 2023 Slovenské národné múzeum 00164721 INFORMAČNÝ SYSTÉM - ELEKTRONICKÉ SPRACOVANIE EVIDENCIE ZBIEROK: DIGITÁLNA EVIDENCIA MÚZEJNÝCH ZBIEROK (IS DEMZ) 443808 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA DEMZ/2022
59 2023 Prešovský samosprávny kraj 37870475 Nákup pohonných hmôt prostredníctvom palivových kariet 452477 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID-0645
59 2023 Nitriansky samosprávny kraj 37861298 Nákup modernej techniky pre praktické vyučovanie študentov SPŠSaE Nitra 427542 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 07221/2021/VOaKI
59 2023 SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik 36022047 Banská Bystrica, ochrana intravilánu pred povodňami – mobilné protipovodňové jednotky a doplnkové kalové čerpadlo 442457 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CS SVP OZ BB 1322/2022
59 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Kancelárske potreby pre MPSVR SR 450353 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOB/136/2022-M_ORVO
59 2023 Tepláreň Košice, a. s. v skratke TEKO, a. s. 36211541 Riadiaci systém hlavných technologických zariadení v závode Martin 441069 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA VS MAT 3
59 2023 Banskobystrický samosprávny kraj 37828100 SPŠ J. Murgaša - Inovačno technická zóna a odborné učebne – nábytok 451116 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 10293/2022/ODDVO
59 2023 Mesto Rajec 00321575 Dodávka elektrickej energie 453786 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 011503/2023
59 2023 Univerzita Komenského v Bratislave 00397865 Energie pre Univerzitu Komenského 2023 - 27 461869 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA XX/2023
59 2023 Západoslovenská distribučná, a.s. 36361518 Oceľové priehradové podperné body VN a VVN II. - PCI 461761 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2023-US-04-PL
59 2023 Mesto Tornaľa 00319091 Služby komplexného nakladania s odpadmi 2023-2025 – Mesto Tornaľa 461839 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NDL/2023/TOR/1
59 2023 Úrad vlády Slovenskej republiky 00151513 Systémová a aplikačná podpora IS SLOV-LEX 461609 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4307/2023/KPPVL
59 2023 Správa mestskej zelene v Košiciach 17078202 Kosenie v meste Košice 461590 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 01/2023
59 2023 Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach 00397474 Elektronické stravovacie karty pre zamestnancov UVLF 461912 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 105/2023/ZNL
59 2023 Mestská časť Bratislava - Ružinov 00603155 Dodanie, montáž, demontáž a oprava dopravného značenia a dopravných zariadení 460498 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CS 6426/2023
59 2023 Správa ciest Košického samosprávneho kraja 35555777 Nákup mostného provizória 461126 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 461126
59 2023 Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky 30416094 Predmety osobnej starostlivosti 2 456973 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA A/2022/DI20/5
59 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Potraviny 2023/01 461940 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK000646/2023-UVO