Obnoviť
Oznámenia z vestníka
38431 - 38460
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
57 2023 Mesto Sabinov 00327735 Detské ihrisko Rodinka – dodávka a montáž detských prvkov 462053 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2023
57 2023 Tenisový klub Kúpele Piešťany 00892386 Obnova športového povrchu na dvoch tenisových kurtoch s oplotením 461666 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK TKP-1/2023
57 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Rekonštrukcia kancelárií v priestoroch MPSVR SR 461778 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK VOB/190/2023-M_ORVO
57 2023 Národný bezpečnostný úrad 36061701 Stavebné úpravy spojené s vybudovaním novej miestnosti 461987 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 04162/2023/KÚ/OSMS-005
57 2023 Tanečné konzervatórium Evy Jaczovej, Gorazdova 20, 811 04 Bratislava 30775302 Výmena oplotenia areálu Tanečného konzervatória Evy Jaczovej 461854 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK TK 1_2023
56 2023 Slovenská agentúra životného prostredia 00626031 Informačná hliníková tabuľka s farebným popisom na rodinný dom (2) 461468 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2023/POO
56 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 (55) Sedadlo vodiča s uchytením komplet Zetor 7011, PP 568AA 461914 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK kik/55/43/2023
56 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Príves za vozidlo kategórie M1, N1 - opakovaná súťaž 461892 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 3/2023
56 2023 Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky 42499500 Obstaranie softvérových licencií klienta pre zabezpečenie pripojenia koncových zariadení do VPN, skenovania zraniteľností a bezpečného prístupu na web 461922 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 208
56 2023 Prešovský samosprávny kraj 37870475 Propagačné predmety 461927 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ID-0883
56 2023 Mestská časť Bratislava - Dúbravka 00603406 Dodávka 15 ks WiFi Access Point 461936 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK DOD_WIFI_01_2023
56 2023 Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin 00397865 Dodanie kvapalného dusíka a prenájom zásobníka na kvapalný dusík 461928 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 110-ZNH/2023
56 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 K014/2 Náhradne diely na vozidlá PO502EB,PO237BE,PO044EC,PO902DO,PO903CR,PO341GM pre SÚC PSK,oblasť Prešov 461961 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK K014/2/2023
56 2023 Obec Lastovce 00331678 Dodanie traktora s príslušenstvom v rámci projektu: "Podpora triedeného zberu komunálneho odpadu v obci Lastovce" 459995 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 23022023_Lastovce_Traktor s príslušenstvom
56 2023 Mesto Tornaľa 00319091 Rekonštrukcia plážového kúpaliska – prírodný bazén 458217 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK pdl/2023/TOR/1
56 2023 Mesto Spišská Stará Ves 00326526 Zberný dvor Spišská Stará Ves - stavebné práce II 461830 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1
56 2023 Mesto Kolárovo 00306517 REKONŠTRUKCIA ŠPORTOVÉHO AREÁLU ZŠ MATEJA KORVÍNA 461664 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK KO1/ME/2023
56 2023 Obec Miloslavov 00304948 Novostavba elokovaného pracoviska ku plneorganizovanej škole ZŠ s MŠ Miloslavov 461856 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK CVO-017-2023
56 2023 Odvoz a likvidácia odpadu v skratke: OLO a.s. 00681300 Zabezpečenie služieb pneuservisu pre nákladné a osobné vozidlá 461390 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2023-15
56 2023 Stredná priemyselná škola strojnícka 00161845 Dodanie výukových pracovísk pre elektrotechniku a 3D simulátora elektrických inštalácií s meracími zariadeniami 460772 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 14032023_SPŠ Stroj PO_výuk. pracovísa_výzva
56 2023 Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby 42156424 Nákup programového vybavenia NASES 443619 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 5
56 2023 Mesto Liptovský Mikuláš 00315524 Manažment údajov mesta Liptovský Mikuláš 452699 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/NLZ/2022/ zrušenie časti 1
56 2023 GENETON s.r.o. 36285595 Laboratórny materiál (PanClinCov + PreveLynch) 437387 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Gen/Pan+Lyn
56 2023 Slovenská agentúra životného prostredia 00626031 Informačná hliníková tabuľka s farebným popisom na rodinný dom 454554 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2022/POO
56 2023 Stredná odborná škola technická, Kukučínova 483/12, 058 01 Poprad 00891541 Obstaranie zariadenia, vybavenia v rámci projektu 448523 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA OVVO 01 VYSL
56 2023 LUMEN, Špecializované zariadenie, zariadenie pre seniorov a domov sociálnych služieb 00035777 Nákup potravín pre LUMEN - ŠZ, ZpS a DSS - IV. 455878 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA LUMEN - ŠZ, ZpS a DSS - potraviny IV.-vysledok
56 2023 Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby 42156424 Nákup nábytku a zariadení interiéru 461103 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4
56 2023 Hydromeliorácie, štátny podnik 35860839 Elektronické služby Hydromeliorácií 460886 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Elektronické služby Hydromeliorácií
56 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Banská Bystrica IBC a HS, výstavba objektov - vypracovanie projektovej dokumentácie a zabezpečenie výkonu odborného autorského dohľadu projektanta 461438 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO2-2023/003776-002
56 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Košice IBC a HS, výstavba objektov - vypracovanie projektovej dokumentácie a zabezpečenie výkonu odborného autorského dohľadu projektanta 461450 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO2-2023/003789-002