Obnoviť
Oznámenia z vestníka
39151 - 39180
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
46 2023 Vojenské lesy a majetky SR - štátny podnik 31577920 Rekonštrukcia lesnej cesty Kyjov 460352 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 460352
46 2023 Vojenské lesy a majetky SR - štátny podnik 31577920 Lesná cesta Nivky – I. etapa 460346 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 460346
46 2023 Vojenské lesy a majetky SR - štátny podnik 31577920 Lesná cesta Rovná hora – rekonštrukcia 460342 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 460342
46 2023 Vojenské lesy a majetky SR - štátny podnik 31577920 Rekonštrukcia lesnej cesty Holumnická 460364 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 460364
46 2023 Správa Tatranského národného parku so sídlom v Tatranskej Lomnici 54435293 Obnova lesných ciest 460269 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2023/VO/TANAP/02-04
46 2023 Ústredný kontrolný a skúšobný ústav poľnohospodársky v Bratislave 00156582 Obnova budovy ÚKSÚP Košice - I.etapa 453338 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2022/Valaliky/2
46 2023 Obec Oravská Lesná 00314722 Zariadenie starostlivosti o deti do troch rokov veku dieťaťa v obci Oravská Lesná 460426 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK O002/2023
46 2023 Ministerstvo spravodlivosti Slovenskej republiky 00166073 Povinné zmluvné poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou motorového vozidla 2023 460409 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 12719/2023/45
46 2023 Mesto Považská Bystrica 00317667 Inteligentné dopravné systémy v meste Považská Bystrica. 460361 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK PLZ-IDSPB-01/2023
46 2023 Hlavné mesto SR Bratislava 00603481 Nákup zemného plynu 434958 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA MAGS OVO 64832/2021
46 2023 Banskobystrická regionálna správa ciest, a.s. 36836567 Nákup cestných zvodidiel a súvisiacich tovarov. 437323 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 08287/2023/ODDVO - 002
46 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS 444972 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 444972
46 2023 Mesto Lučenec 00316181 Stavebné práce a údržba miestnych ciest, pozemných komunikácií v meste Lučenec 451524 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2022
46 2023 Slovenská pošta, a.s. 36631124 REPRESÍVNE VÝJAZDY A VÝKON MIMORIADNEJ STRÁŽNEJ SLUŽBY 445678 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 014/VS/2022
46 2023 Obec Skalité 00314285 Nákup strojno-technologického zariadenia na vybavenie zberného dvora v obci Skalité 439719 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA OoV/Skalité
46 2023 Národný onkologický ústav 00165336 Poistenie majetku a poistenie zodpovednosti za škodu 457656 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 24022023/POISTENIE/NOU
46 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 DIELENSKÉ ZARIADENIA A VYBAVENIE 459971 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 14_23
46 2023 Hlavné mesto SR Bratislava 00603481 Kúpa automatických stojanov so závorami za účelom vjazdu a výjazdu motorových vozidiel a parkovacích automatov určených na úhradu parkovného za dočasné parkovanie motorových vozidiel. 459211 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1234
46 2023 Stredná odborná škola elektrotechnická 00893102 Vybavenie SOŠE Poprad - Výukové systémy pre elektrotechniku 460064 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 02/2023_PP
46 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Pleteniny z pletacej priadze 446910 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 02/2023
45 2023 Zoologická záhrada 00179710 Krmivo pre ZOO Bratislava 458369 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 01/2023
45 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Chemikálie pre projekt OPENMED II. 451922 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID-0163
45 2023 Bratislavská integrovaná doprava, a.s. 35949473 Nákup označovačov cestovných lístkov s aplikačným programovým vybavením, zabezpečenie služieb správy a údržby hardvéru a softvéru označovačov, zabezpečenie služieb backoffice systému a jeho údržby 430688 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA PM/139/BID
45 2023 TEKOS,spol. s r.o. 34111832 Areál pre zhodnocovanie BRKO - Malacky: technické vybavenie 435423 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA TEKOS_ZML1
45 2023 Sociálna poisťovňa, ústredie 30807484 Konsolidácia licencií a technická podpora pre „Systém komplexného zabezpečenia ochrany koncových bodov s centrálnou správou“ 454904 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 60907/2022-BA (6122/2023-BA)
45 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove 00610577 Lieky skupiny S - liečivá pre zmyslové orgány 447813 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 97/2023/VO
45 2023 Mesto Kráľovský Chlmec 00331619 Technika pre projekt - Výstavba zberného dvora v meste Kráľovský Chlmec- traktor s príslušenstvom 455577 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NLZ-2/2022-T-MKCH - V-KZ
45 2023 Mesto Martin 00316792 Dodávka elektriny, prevzatie zodpovednosti za odchýlku a zabezpečenie distribúcie elektriny pre verejné osvetlenie 459959 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O DOBROVOĽNEJ TRANSPARENTNOSTI EX ANTE PRK//1/2023/EE
45 2023 Banskobystrický samosprávny kraj 37828100 Most na ceste III/5328 ev.č. 05328-4 Hucín (cesta III/2837, DC/Most: M1296.01) 459897 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 09549/2022/ODDVO
45 2023 Združenie obcí kanalizácia Orechová Potôň - Vieska - Michal na Ostrove 50060571 „Dobudovanie kanalizačného systému Orechová Potôň pre aglomerácie Orechová Potôň, Michal na Ostrove a Vieska“ „ČOV Orechová Potôň“ 459988 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/ME/2023