Obnoviť
Oznámenia z vestníka
39181 - 39210
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
45 2023 Mestská čast Bratislava - Podunajské Biskupice 00641383 „Deratizácia na MČ Bratislava – Podunajské Biskupice“ 460058 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 7-2023
45 2023 Mestský zimný štadión, p. o. 53041984 Servis klimatizácie a vzduchotechniky 459741 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 01/2023
45 2023 Mesto Skalica 00309982 Tlač mestského časopisu "Skalica" 460316 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 07/2023
45 2023 Mestská časť Bratislava - Ružinov 00603155 Prenájom a servis piatich (5) multifunkčných kopírovacích a tlačových zariadení na obdobie 48 mesiacov 459853 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK CS 5939/2023
45 2023 Mestská časť Bratislava - Petržalka 00603201 Elektroinštalačný materiál 460273 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 11/2023
45 2023 Zoologická záhrada Košice 00083089 Dodávka ELEKTRICKEJ ENERGIE 460276 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2202/2023
45 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina 17335825 Diagnostický ORL mikroskop 460305 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 040/13/2023
45 2023 Obec Kostolište 00304867 Dodávka ZEMNÉHO PLYNU 460311 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2302/2023
45 2023 Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky 42499500 Brožúry (obstaranie tlačených brožúr SPRIEVODCA DAŇAMI 2023) 459952 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 108
45 2023 Obec Mýto pod Ďumbierom 00313637 Dodávka ELEKTRICKEJ ENERGIE 460242 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2102/2023
45 2023 Mesto Topoľčany 00311162 Stavebné úpravy ul. P. O. Hviezdoslava II. etapa 460292 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1250/2023/21
45 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Rekonštrukcia LS Betliar 459410 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 459410/2023/21
45 2023 Obec Lipovec 00316776 Lipovec - Turčianske Kľačany kanalizácia - časť Lipovec 459733 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK LIP_03_2023_KAN
45 2023 Obec Turčianske Kľačany 00316971 Lipovec - Turčianske Kľačany kanalizácia 459719 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK TK_03_2023_KAN
45 2023 Mesto Stupava 00305081 Zvýšenie kapacít Základnej školy kpt. Jána Nálepku v Stupave – stavebné práce 460256 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 460256
45 2023 Správa Tatranského národného parku so sídlom v Tatranskej Lomnici 54435293 Výstavba fóliovníka a snehovej jamy 459813 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2023/VO/TANAP/02-05
45 2023 Slovenský metrologický ústav 30810701 Dodávka rádionuklidového zdroja Cs-137 460270 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 28022023
45 2023 Slovenské elektrárne, a.s. 35829052 Výmena odpojovačov 400 kV v SE-EBO 434953 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2021/09401
45 2023 Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu 50349287 Centrálne obstarávanie výpočtovej techniky 430249 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4/2020/DNS
45 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS 444972 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 444972
45 2023 Žilinská univerzita v Žiline - Rektorát 00397563 Služby zabezpečujúce údržbu SaaS platformy 439643 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VO0858/2022-vysledok
45 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Chemikálie pre projekt OPENMED II. 451922 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID-0163
45 2023 Bratislavská integrovaná doprava, a.s. 35949473 Nákup označovačov cestovných lístkov s aplikačným programovým vybavením, zabezpečenie služieb správy a údržby hardvéru a softvéru označovačov, zabezpečenie služieb backoffice systému a jeho údržby 430688 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA PM/139/BID
45 2023 TEKOS,spol. s r.o. 34111832 Areál pre zhodnocovanie BRKO - Malacky: technické vybavenie 435423 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA TEKOS_ZML1
45 2023 Sociálna poisťovňa, ústredie 30807484 Konsolidácia licencií a technická podpora pre „Systém komplexného zabezpečenia ochrany koncových bodov s centrálnou správou“ 454904 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 60907/2022-BA (6122/2023-BA)
45 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove 00610577 Lieky skupiny S - liečivá pre zmyslové orgány 447813 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 97/2023/VO
45 2023 Mesto Kráľovský Chlmec 00331619 Technika pre projekt - Výstavba zberného dvora v meste Kráľovský Chlmec- traktor s príslušenstvom 455577 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NLZ-2/2022-T-MKCH - V-KZ
45 2023 Mesto Martin 00316792 Dodávka elektriny, prevzatie zodpovednosti za odchýlku a zabezpečenie distribúcie elektriny pre verejné osvetlenie 459959 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O DOBROVOĽNEJ TRANSPARENTNOSTI EX ANTE PRK//1/2023/EE
45 2023 Banskobystrický samosprávny kraj 37828100 Most na ceste III/5328 ev.č. 05328-4 Hucín (cesta III/2837, DC/Most: M1296.01) 459897 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 09549/2022/ODDVO
45 2023 Združenie obcí kanalizácia Orechová Potôň - Vieska - Michal na Ostrove 50060571 „Dobudovanie kanalizačného systému Orechová Potôň pre aglomerácie Orechová Potôň, Michal na Ostrove a Vieska“ „ČOV Orechová Potôň“ 459988 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/ME/2023