Obnoviť
Oznámenia z vestníka
39241 - 39270
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
44 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Služby v poľovníctve na rok 2023, organizačná zložka OZ Gemer, časť Rimavská Sobota 459291 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2023_poľ_časť RS
44 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Starostlivosť o TTP 2023 na OZ Gemer 459327 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2023_TTP OZ Gemer
44 2023 SLOVAKIA TRAVEL 53667506 Brand base KPIs zameraný na cestovný ruch 459835 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ST/033/2023/SE/VO
44 2023 SLOVAKIA TRAVEL 53667506 Post-test reklamy zameraný na cestovný ruch 459839 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ST/032/2023/SE/VO
44 2023 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. 35937874 Reagenčné pásiky na meranie cholesterolu, glukózy a kyseliny močovej 459067 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 05/2023/MM
44 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Kontajnerové chladiace boxy 459304 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1328/2023/520
44 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Briketovací lis 460202 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK Sever 3/2023
44 2023 Univerzitná nemocnica Martin 00365327 Hardvérové vybavenie pre potreby Úseku rozvoja a strategických investícií UNM 460220 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 10A/ÚRaSI/Jedl/Ku/23
44 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Prívesný vozík za osobný automobil 460231 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK Sever 4/2023
44 2023 Univerzita Komenského v Bratislave 00397865 Materiál pre Univerzitu Komenského_02 460160 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1580/2023
44 2023 Kysucká nemocnica s poliklinikou Čadca 17335469 Zakúpenie 6ks varných plynových kotllov 460170 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1/2023
44 2023 Závodisko, š.p. 31354301 Hnojivo na hnojenie trávnikov na dostihovej dráhe 2023 460071 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 31354301
44 2023 Gymnázium 00160989 Potraviny- káva, čaj a príbuzné produkty 460097 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 5 2023
44 2023 Gymnázium 00160989 Potraviny - spracované potraviny 460099 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 7 2023
44 2023 Gymnázium 00160989 Potraviny - spracované potraviny 460099 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 7 2023
44 2023 Gymnázium 00160989 Potraviny- potraviny pre celiatikov 460100 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 8 2023
44 2023 Gymnázium 00160989 Potraviny- cestoviny 460101 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 9 2023
44 2023 Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, Trenčín 00351806 Vajcia 459866 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 8169/23/v1
44 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 ND na MB, brzdy PP 376CH (40 460127 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK kik/40/43/2023
44 2023 Mesto Senec 00305065 Zlepšenie environmentálnych aspektov v centrálnej zóne mesta Senec 459179 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK SEN/SP/23-2
44 2023 Mesto Senec 00305065 Revitalizácia – Sokolská ulica v Senci 459155 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK SEN/SP/23-1
44 2023 Mesto Košice 00691135 Revitalizácia parkov a verejných priestranstiev v meste Košice 458269 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK MK/A/2023/11467
44 2023 Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíne 31118259 Výmena podlahovej krytiny v telocvični TnUAD, Študentská 2, Trenčín 459892 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 55/RRNaVO/2023
44 2023 Obec Brzotín 00594768 Rekonštrukcia a intenzifikácia existujúcej ČOV Brzotín 459773 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 459773
44 2023 Mesto Rožňava 00328758 Výstavba, rekonštrukcia a dobudovanie futbalovej infraštruktúry, v Nadabule 458409 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK Mesto Rožňava/Nadabule
44 2023 Obec Voderady 00313181 Rekonštrukcia a prístavba Domu Kultúry Voderady_I. etapa 460121 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK KD_1. etapa
44 2023 Mesto Brezno 00313319 Brezno - malá vodná nádrž 460125 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1
44 2023 Trnavský samosprávny kraj 37836901 Stavebný dozor pre dopravné stavby 459030 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 06714/2023/OVO
44 2023 UNIVERZITA J. SELYEHO 37961632 Výstavba zariadení na využitie slnečnej energie na výrobu elektriny na PF UJS a ŠD Čajka 459852 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 04/VS/2023
44 2023 Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu 50349287 Obstarávanie sieťovej infraštruktúry 429926 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 3/2021/DNS