Obnoviť
Oznámenia z vestníka
39391 - 39420
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
17 386 868.000 258 176 319.000 53 120 695 227.000
42 2023 Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika 37910337 „Rekonštrukcia KJB – opakovaná II“ 444075 Výzvy na predkladanie ponúk Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre podlimitné zákazky OZNÁMENIE O ZMENE ZMLUVY A RÁMCOVEJ DOHODY AOS-81/5-70/2022
42 2023 Mesto Partizánske 00310905 Kompostáreň na biologicky rozložitelný komunálny odpad v meste Partizánske 426938 Výzvy na predkladanie ponúk Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre podlimitné zákazky OZNÁMENIE O ZMENE ZMLUVY A RÁMCOVEJ DOHODY OS20PTV043
42 2023 Banskobystrická regionálna správa ciest, a.s. 36836567 Materiál na aplikáciu postrekových technológií a na vysprávky vozoviek – drvené kamenivo 429938 Výzvy na predkladanie ponúk Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre podlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 08948/2020/ODDVO-1
42 2023 Banskobystrická regionálna správa ciest, a.s. 36836567 Cestné smerové stĺpiky 432301 Výzvy na predkladanie ponúk Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre podlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 08249/2021/ODDVO
42 2023 Banskobystrická regionálna správa ciest, a.s. 36836567 Zvislé dopravné značenie 428298 Výzvy na predkladanie ponúk Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre podlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 06978/2020/ODDVO
42 2023 Mesto Turzovka 00314331 Zberny´ dvor v meste Turzovka - stavebné práce 449340 Výzvy na predkladanie ponúk Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre podlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA TUR/SP/22-1
42 2023 Obec Podkonice 00313670 Rekonštrukcia budovy Základnej školy s materskou školou - Zníženie energetickej náročnosti objektu ZŠ s MŠ Podkonice 455167 Výzvy na predkladanie ponúk Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre podlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA PZ01/2022
42 2023 Obec Vinica 00319678 Kompostáreň v obci Vinica 455356 Výzvy na predkladanie ponúk Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre podlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 03PL20230
42 2023 Mesto Revúca 00328693 Obnova spŕch - Mestské kúpalisko Revúca 459878 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1/DARM/ER
42 2023 Obec Kružlová 00330655 Stavebné práce v rámci projektu: "Zlepšenie prístupu marginalizovaných rómskych komunít k obytným domom i komunitnému centru" 459283 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 23_2_2023_Kružlová_Stav.pr.-Zelpš.prist.MRK
42 2023 Nitriansky samosprávny kraj 37861298 Oprava obvodovej steny na objekte trafostanice TS 0041-213 - SŠ techniky a služieb Levice 459790 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 6701/2023/OVO
42 2023 Mesto Trnava 00313114 Interiér klientskeho centra Mestskej polície v Trnave 459722 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK Klientské centrum MsP
42 2023 Obec Dolná Tižina 00321249 Rozšírenie kapacity Materskej školy v obci Dolná Tižina 459708 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 012023
42 2023 Sociálna poisťovňa, ústredie 30807484 Havarijné poistenie motorových vozidiel a úrazové poistenie osôb 459793 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 10802/2023-BA
42 2023 Slovenské národné múzeum 00164721 Systém pre online rezervácie a predaj vstupeniek pre SNM 459583 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK SNM-GR-ZNH-2023/14-OZN-UVO
42 2023 Úrad vlády Slovenskej republiky 00151513 Pravidelné odborné prehliadky a mazanie na technických zariadeniach a vyhradených technických zariadeniach 459718 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 3271-6617/2023/OVO
42 2023 Mesto Michalovce 00325490 Vypracovanie projektovej dokumentácie na výstavbu zariadení pre využitie slnečnej energie 459884 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1JM
42 2023 Prešovský samosprávny kraj 37870475 Rekonštrukcia Múzea moderného umenia Andyho Warhola v Medzilaborciach – stavebný dozor 459907 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ID-0836
42 2023 Implementačná agentúra Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 30854687 Zabezpečenie služieb pre podujatia v Bratislave 01 458706 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 21/2023
42 2023 Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb HRON 37827146 Príprava a dovoz stravy pre prijímateľov sociálnej služby a zamestnancov DD a DSS HRON 459837 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ID 5651
42 2023 Rozhlas a televízia Slovenska 47232480 Služby protipožiarnej asistenčnej hliadky 459752 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 000005/250000/2023
42 2023 Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja 37847783 Most 561-004 (M999) na ceste II/561 v obci Kráľov Brod - vykonanie mimoriadnej prehliadky mosta, vypracovanie dokumentácie mosta a výkon dlhodobého monitoringu 459357 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2023_DMM
42 2023 Banskobystrický samosprávny kraj 37828100 Štúdia realizovateľnosti cyklistickej komunikácie spolu s posúdením vplyvov navrhovanej činnosť na životné prostredie 459683 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 08281/2023/ODDVO
42 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Náhradné diely na vozidlá PO585HF.PO599EA,PO586CD,PO355FM,PO945HC pre SÚC PSK,oblasť Prešov 459898 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK K007/2023
42 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Nádrž na naftu - 2 500 litrov 459880 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1330/2023/520
42 2023 Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. 36601284 Injektomaty, dokovacie stanice a infúzne pumpy 459393 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK VZ/04522/OVO/2023
42 2023 Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. 1. mája 1264, Púchov 00158569 Čerstvé potraviny - dodávka mäsa a mäsových výrobkov 459914 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 32023
42 2023 Domov sociálnych služieb - Adamovské Kochanovce 00596175 Trvanlivé potraviny ostatné 459929 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 5
42 2023 Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. 1. mája 1264, Púchov 00158569 Trvanlivé potraviny - dodávka rýb 459935 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 42023
42 2023 Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice 00606707 Sušič stlačeného vzduchu pre dýchacie a medicinálne použitie tlakového vzduchu 459944 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (tovary) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK UNLP-2023-04-ZsNH/1