Obnoviť
Oznámenia z vestníka
39691 - 39720
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
38 2023 Prešovský samosprávny kraj 37870475 VÝKON ČINNOSTI STAVEBNÉHO DOZORU PRE PROJEKT s názvom Dobudovanie cykloinfraštruktúry Poloniny trail, 1. etapa, úsek Ulič-Uličské Krivé 458220 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 05VS/2023
38 2023 Mesto Brezno 00313319 Opatrenia mesta Brezno zamerané na zmierňovanie dôsledkov zmeny klímy 458958 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Brezno/ZO
38 2023 Slovenská technická univerzita v Bratislave - Rektorát 00397687 Zmluvný výskum pre výskumný projekt UAV 454959 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA STU_ZMLV
38 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Revízie osobných balistických viest podkošeľových 456002 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO2-2023/003217
38 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Zmluvné stravovanie – VÚ 1101 Trebišov, VÚ 1104 Trebišov a VÚ 1019 Trebišov. 458347 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-EL3/1-146/2023
38 2023 Trenčiansky samosprávny kraj 36126624 Výkon stavebného dozoru pre projekt s názvom Rekonštrukcia cesty č. II/511 Veľké Uherce - Skýcov - 1. etapa 458865 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 29/2023
38 2023 Východoslovenská distribučná, a. s. 36599361 Betónové zmesi 458667 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 3225
38 2023 KN SMART SERVIS, a.s. 52971660 Vozidlá na zber, zvoz a prepravu odpadu 458959 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA KN_SMART_VOZIDLA
38 2023 Úrad priemyselného vlastníctva Slovenskej republiky 30810787 Zvýšenie podielu obnoviteľných zdrojov energie na prevádzke administratívnej budovy ÚPV SR 457554 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 01/2023/MST
38 2023 Žilinská univerzita v Žiline - Rektorát 00397563 Laboratórny systém pre potreby Žilinskej univerzity v Žiline 458944 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA LS13022023
38 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Osobné ochranné pracovné prostriedky 458212 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-EL3/1-160/2023
38 2023 Stredná odborná škola technická a agropotravinárska - Műszaki, Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakközépiskola 42317665 Nákup a dodanie IKT techniky v rámci realizácie projektu s názvom „SOŠ TaA RS – Atraktívne prostredie pre odborné vzdelávanie a prípravu na jednom mieste, pod jednou strechou“ 458690 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID 5527/2022
38 2023 RIGHT POWER, a.s. 36366544 Dodávka a inštalácia fotovoltickej elektrárne 458337 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2/RP/2023
38 2023 Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. 36570460 Vodomery 458895 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 4/2023
37 2023 Mesto Žilina 00321796 Cyklotrasa V9 (Vlčince-Vodné dielo) -úsek II. 446546 Výzvy na predkladanie ponúk Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre podlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Cyklotrasa V9 -II.usek - zrušenie
37 2023 Obec Lysá pod Makytou 00317471 Vodozádržné opatrenia v obci Lysá pod Makytou 429657 Výzvy na predkladanie ponúk Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre podlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA LpM/1/20
37 2023 SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik 36022047 Košice - Prioritné protipovodňové opatrenia v SR, Hornád ochrana intravilánu mesta, ľavý breh - rkm 140,644 - 141,911 (rkm 34,644 - 35,911) 455221 Výzvy na predkladanie ponúk Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre podlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CS SVP OZ KE 284/2023/14
37 2023 Mesto Partizánske 00310905 Zneškodňovanie odpadov skládkovaním 430617 Výzvy na predkladanie ponúk Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre podlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1131/2021
37 2023 Mesto Partizánske 00310905 Zneškodňovanie odpadov skládkovaním. 425675 Výzvy na predkladanie ponúk Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre podlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 21/2020
37 2023 Obec Horné Srnie 00311588 Prístavba MŠ a zateplenie spojovacej chodby 459181 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (služby) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK VO/ZNH/1/2023
37 2023 EKO - podnik verejnoprospešných služieb 00491870 Opravy vozidiel EKO – podniku VPS – stavebné stroje 459163 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (služby) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 02_2023_ZsNH_EP
37 2023 Národné centrum zdravotníckych informácií 00165387 Odborné prehliadky, skúšky a servis tlakových, plynových a elektrických zariadení v budove NCZI II 458494 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (služby) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK NCZI-00485-2023-7300
37 2023 Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s. 35946024 Čiastkové funkčné skúšky automatizovaných monitorovacích systémov (AMS) chemických emisií na spaľovniach RAO a zariadení na pretavbu kovových RAO 458153 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (služby) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK ZM-44-23-1-00108-05210
37 2023 MH Invest, s.r.o. 36724530 Radónový prieskum pre priemyselny park Šurany a Záborské 458540 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (služby) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK RP01/2023
37 2023 Úrad pre územné plánovanie a výstavbu Slovenskej republiky 54669464 Zabezpečenie upratovacích a čistiacich služieb 458827 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (služby) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 00189/2023-7.1
37 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Výroba a dodanie textových pečiatok 458957 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (služby) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK VOB/184/2023-M_ORVO
37 2023 Centrum výcviku Lešť 00804932 CV-175/2023 Nákup drevoštiepky 459110 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (služby) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK CV-175/2023
37 2023 SLOVAKIA TRAVEL 53667506 Výroba a tvorba reklamných filmov a rozhlasových spotov, komunikačných, poradenských a kreatívnych služieb 455527 Výzvy na predkladanie ponúk podlimitné zákazky bez eTrhoviska (služby) VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 20230215/05-23AVD
37 2023 Mesto Vrútky 00647209 Revitalizácia vnútrobloku na ul. 1.ČS. Brigády, Vrútky. 436643 Výzvy na predkladanie ponúk Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre podlimitné zákazky OZNÁMENIE O ZMENE ZMLUVY A RÁMCOVEJ DOHODY PLZ-RVB- 01/2022
37 2023 SITNO PHARMA s.r.o. 46895744 Spotrebný materiál 433941 Výzvy na predkladanie ponúk Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre podlimitné zákazky OZNÁMENIE O ZMENE ZMLUVY A RÁMCOVEJ DOHODY 2/2021/VO/SITNOPHARMA/po