Obnoviť
Oznámenia z vestníka
39811 - 39840
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
35 2023 Obec Snežnica 00314315 Rekonštrukcia poľných ciest v obci Snežnica 458924 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK BPPPZ/S/RPC
35 2023 Úrad vlády Slovenskej republiky 00151513 Komplexné poistenie 2023 - 2025 458853 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2960/2023/OVO
35 2023 Ústav na výkon trestu odňatia slobody 00738395 Hlbokozmrazené mäso 446033 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2023
35 2023 Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky 42499500 Obuv pre príslušníkov Finančnej správy SR 425169 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 24690/2023
35 2023 Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky 42499500 Obstaranie výstrojných súčastí – polokošele béžovej farby pre príslušníkov Finančnej správy SR 437151 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 24690/2023
35 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Nákup xerografického papiera pre ŽSK a pre OvZP 427093 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 491/1
35 2023 METRO Bratislava, a.s. 35732881 Projektantská činnosť (DNS) 437344 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 002
35 2023 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky 00164381 Dodávka digitálneho vybavenia financovaného z fondov Európskej únie pre II. stupeň ZŠ a SŠ za účelom zlepšenia dostupnosti vzdelávania 435165 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 435165
35 2023 Bratislavský samosprávny kraj 36063606 Nákup a dodanie motorových vozidiel 438867 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA EVO/112
35 2023 Bratislavský samosprávny kraj 36063606 Nákup a dodanie motorových vozidiel 438867 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA EVO/112
35 2023 Slovenská správa ciest 00003328 I/79 Veľaty - Slovenské Nové Mesto 437924 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC/87/2023/1240/VO-136
35 2023 Štátny geologický ústav Dionýza Štúra 31753604 Realizácia technických prác pre Inžinierskogeologický prieskum svahových deformácií – 3. etapa 435398 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 3
35 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v ťažbovom procese na organizačnej zložke OZ Karpaty na obdobie 2023 - 2026 447791 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/01/2023-2026/Tč Karpaty
35 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v ťažbovom procese na organizačnej zložke OZ Podunajsko na obdobie 2023 - 2026 447742 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2023-2026/Oznámenie o výsledku Podunajsko TC
35 2023 Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. 35829141 Výrub porastov v ochrannom pásme elektrických vedení a elektrických staníc zvn a vvn (oblasť 1-6) 437296 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 04_2023_Ko
35 2023 Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby Slovenskej republiky 36076643 Zabezpečenie stravovacích služieb formou elektronických stravovacích kariet 451656 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2023/v
35 2023 Valaliky Industrial Park, s. r. o. 54485053 Činnosť technického dozoru (TDI) pre hrubé terénne úpravy (HTÚ) 449838 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA O 02783/2022
35 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Laboratórne prístroje pre projekt EFFUSE 443329 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID-0149
35 2023 Hlavné mesto SR Bratislava 00603481 Teleskopický manipulátor 4x4 + 4x prídavné zariadenie s možnosťou celoročného nasadenia 449413 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA MAGS OVO 61146/2022
35 2023 Banskobystrická regionálna správa ciest, a.s. 36836567 "Zvislé dopravné značenie" 450592 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 10367/2022/ODDVO
35 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 OBSTARANIE TECHNICKÉHO VYBAVENIA ODBORNÝCH UČEBNÍ 455717 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 64_22_2
35 2023 SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik 36022047 Jazdné súpravy - nákladné vyklápacie vozidlá 6x6 s tandemovými prívesmi – 2022 449120 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CS SVP PR 3023/2022
35 2023 Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť 00492736 DNS _ Opravy trolejbusov po dopravných nehodách - mimoriadnych udalostiach 458639 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA NL DNS 24/2022
35 2023 Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu 50349287 Nákup reklamných predmetov s potlačou 452708 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 58/2023/DNS
35 2023 Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť 00492736 Opravy hnacích náprav ZF – trolejbusy + autobusy 449996 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA NL 22_2022
35 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v ťažbovom procese na organizačnej zložke OZ Poľana na obdobie 2023 – 2026 -opakovaná 458608 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA OZ18-ŤČ-2023-2026-opakovaná
35 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v ťažbovom procese na organizačnej zložke OZ Horehronie na obdobie 2023 – 2026 -opakovaná 458610 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA OZ14-ŤČ-2023-2026-opakovaná
35 2023 Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s. 35946024 Operatívny prenájom nových OMV 458630 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2023/JAVYS_OoVVO_458630/0902
35 2023 Sociálna poisťovňa, ústredie 30807484 Vybudovanie informačného systému na správu registratúry 458554 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 8528/2023-BA
35 2023 Mesto Vráble 00308641 Príležitostné spoločné verejné obstarávanie elektrickej energie – Mesto Vráble 458551 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA KS/Ozn/01-2023/EL-KSVO