Obnoviť
Oznámenia z vestníka
39841 - 39870
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
35 2023 SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik 36022047 Jazdné súpravy - nákladné vyklápacie vozidlá 6x6 s tandemovými prívesmi – 2022 449120 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CS SVP PR 3023/2022
35 2023 Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť 00492736 DNS _ Opravy trolejbusov po dopravných nehodách - mimoriadnych udalostiach 458639 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA NL DNS 24/2022
35 2023 Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu 50349287 Nákup reklamných predmetov s potlačou 452708 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 58/2023/DNS
35 2023 Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť 00492736 Opravy hnacích náprav ZF – trolejbusy + autobusy 449996 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA NL 22_2022
35 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v ťažbovom procese na organizačnej zložke OZ Poľana na obdobie 2023 – 2026 -opakovaná 458608 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA OZ18-ŤČ-2023-2026-opakovaná
35 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v ťažbovom procese na organizačnej zložke OZ Horehronie na obdobie 2023 – 2026 -opakovaná 458610 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA OZ14-ŤČ-2023-2026-opakovaná
35 2023 Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s. 35946024 Operatívny prenájom nových OMV 458630 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2023/JAVYS_OoVVO_458630/0902
35 2023 Sociálna poisťovňa, ústredie 30807484 Vybudovanie informačného systému na správu registratúry 458554 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 8528/2023-BA
35 2023 Mesto Vráble 00308641 Príležitostné spoločné verejné obstarávanie elektrickej energie – Mesto Vráble 458551 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA KS/Ozn/01-2023/EL-KSVO
35 2023 Slovenské elektrárne, a.s. 35829052 Dodávka transformátora 40 MVA 456874 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2022/10687
34 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 KONTRASNÉ LÁTKY pre potreby Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica 458353 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA RVO/2931/2022
34 2023 Správa účelových zariadení 30806101 Nákup potravín 2022 437097 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 10.32/2022-SUZA
34 2023 Technická univerzita v Košiciach 00397610 Kancelárske potreby a kancelársky papier pre TUKE 427363 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Rok 2023
34 2023 Technická univerzita v Košiciach 00397610 Informačno-komunikačné technológie, softvér, licencie a systémová podpora pre TUKE 428646 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA rok 2022
34 2023 Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky 17058520 Rekonštrukčné a obnovné práce v Demänovskej jaskyni mieru 435279 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ŠOP SR/7/2023
34 2023 Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s. 35946024 Opravy a údržba vzduchotechnických systémov a klimatizácií 453984 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 3/2023
34 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Projektové dokumentácie V - zdravotnícke zariadenia 441044 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 6_22_1
34 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Prístrojová infraštruktúra pre projekt BioPickmol 440170 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID-0142
34 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Kruhový dichroizmus s automatickým dávkovaním 445690 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID-0162
34 2023 SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik 36022047 Banská Bystrica, ochrana intravilánu pred povodňami – mobilné protipovodňové jednotky a doplnkové kalové čerpadlo 442457 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CS SVP OZ BB 1322/2022
34 2023 Trenčiansky samosprávny kraj 36126624 "Vybavenie odborných učební - výučbové panely“ (SOŠ Pruské) 452966 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 282/2022
34 2023 Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. 36570460 Nákup polymérnych organických flokulantov 445218 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 10/2022
34 2023 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. 35919001 Oprava diaľničného mosta ev. č. D2 - 069 Sekule, pravý most 458371 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 232210301
34 2023 Psychiatrická nemocnica Philippa Pinela 30801397 Rekonštrukcia vybraných priestorov pavilónu E na stravovaciu prevádzku 458168 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NLZ/01/2023
34 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Systém monitoringu návštevnosti a získavania analytických dát. 458616 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NLZ-MUKZ-01/2023
34 2023 Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika 37910337 Alternatívny letecký výcvik pilotov vrtuľníkov 458489 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA AOS-81/14-27/2023
34 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Systém pre separáciu a dávkovanie proteínov pre HRMS 458605 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK000549/2023
34 2023 Nitriansky samosprávny kraj 37861298 Nákup vybavenia do odborných učební a dielní SOŠ pre Strednú odbornú školu stavebnú, Nábrežie mládeže 1, 950 28 Nitra 458296 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 06476/2023
34 2023 Fakultná nemocnica Trenčín 00610470 Monitory vitálnych funkcií s centrálnou monitorovacou stanicou 458534 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA FNTN-2022-11-ŠF-NZ-Monitory VF s CMS
34 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Výpočtová technika - 2 457819 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO2-2023/003550