|
34
|
2023
|
Správa účelových zariadení
|
30806101
|
Nákup potravín 2022
|
437097
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
10.32/2022-SUZA
|
|
|
34
|
2023
|
Technická univerzita v Košiciach
|
00397610
|
Kancelárske potreby a kancelársky papier pre TUKE
|
427363
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
Rok 2023
|
|
|
34
|
2023
|
Technická univerzita v Košiciach
|
00397610
|
Informačno-komunikačné technológie, softvér, licencie a systémová podpora pre TUKE
|
428646
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
rok 2022
|
|
|
34
|
2023
|
Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky
|
17058520
|
Rekonštrukčné a obnovné práce v Demänovskej jaskyni mieru
|
435279
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ŠOP SR/7/2023
|
|
|
34
|
2023
|
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.
|
35946024
|
Opravy a údržba vzduchotechnických systémov a klimatizácií
|
453984
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
3/2023
|
|
|
34
|
2023
|
Žilinský samosprávny kraj
|
37808427
|
Projektové dokumentácie V - zdravotnícke zariadenia
|
441044
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
6_22_1
|
|
|
34
|
2023
|
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
|
00397768
|
Prístrojová infraštruktúra pre projekt BioPickmol
|
440170
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ID-0142
|
|
|
34
|
2023
|
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
|
00397768
|
Kruhový dichroizmus s automatickým dávkovaním
|
445690
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ID-0162
|
|
|
34
|
2023
|
SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik
|
36022047
|
Banská Bystrica, ochrana intravilánu pred povodňami – mobilné protipovodňové jednotky a doplnkové kalové čerpadlo
|
442457
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
CS SVP OZ BB 1322/2022
|
|
|
34
|
2023
|
Trenčiansky samosprávny kraj
|
36126624
|
"Vybavenie odborných učební - výučbové panely“ (SOŠ Pruské)
|
452966
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
282/2022
|
|
|
34
|
2023
|
Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.
|
36570460
|
Nákup polymérnych organických flokulantov
|
445218
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
10/2022
|
|
|
34
|
2023
|
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
|
35919001
|
Oprava diaľničného mosta ev. č. D2 - 069 Sekule, pravý most
|
458371
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
232210301
|
|
|
34
|
2023
|
Psychiatrická nemocnica Philippa Pinela
|
30801397
|
Rekonštrukcia vybraných priestorov pavilónu E na stravovaciu prevádzku
|
458168
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
NLZ/01/2023
|
|
|
34
|
2023
|
Žilinský samosprávny kraj
|
37808427
|
Systém monitoringu návštevnosti a získavania analytických dát.
|
458616
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
NLZ-MUKZ-01/2023
|
|
|
34
|
2023
|
Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika
|
37910337
|
Alternatívny letecký výcvik pilotov vrtuľníkov
|
458489
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
AOS-81/14-27/2023
|
|
|
34
|
2023
|
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
|
00397768
|
Systém pre separáciu a dávkovanie proteínov pre HRMS
|
458605
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
REK000549/2023
|
|
|
34
|
2023
|
Nitriansky samosprávny kraj
|
37861298
|
Nákup vybavenia do odborných učební a dielní SOŠ pre Strednú odbornú školu stavebnú, Nábrežie mládeže 1, 950 28 Nitra
|
458296
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
06476/2023
|
|
|
34
|
2023
|
Fakultná nemocnica Trenčín
|
00610470
|
Monitory vitálnych funkcií s centrálnou monitorovacou stanicou
|
458534
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
FNTN-2022-11-ŠF-NZ-Monitory VF s CMS
|
|
|
34
|
2023
|
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
|
00151866
|
Výpočtová technika - 2
|
457819
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
SE-VO2-2023/003550
|
|
|
34
|
2023
|
Základná škola Nám. L. Novomeského 2, Košice
|
35540648
|
Potraviny
|
458490
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ID-2275
|
|
|
32
|
2023
|
Najvyšší kontrolný úrad Slovenskej republiky
|
30844878
|
Prípravné trhové konzultácie: „Nákup, dodávka a distribúcia elektrickej energie“
|
458275
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
predbežné oznámenia
|
PREDBEŽNÉ OZNÁMENIE
|
01/2023
|
|
|
32
|
2023
|
VODOHOSPODÁRSKA VÝSTAVBA, ŠTÁTNY PODNIK
|
00156752
|
Výmena technologických zariadení na rozvodni Rz-110kV VE Gabčíkovo
|
457362
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
VV/397/2022/PM
|
|
|
32
|
2023
|
VODOHOSPODÁRSKA VÝSTAVBA, ŠTÁTNY PODNIK
|
00156752
|
Antidronový systém zabezpečenia vodných diel
|
456970
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
VV/445/2022/PM
|
|
|
32
|
2023
|
Univerzitná nemocnica Bratislava
|
31813861
|
Systém určený na rýchlu identifikáciu mikroorganizmov pomocou hmotnostnej spektrometrie vrátane súvisiacich služieb
|
458458
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
R5-2.1/132/2022
|
|
|
32
|
2023
|
Správa ciest Bratislavského samosprávneho kraja
|
53871103
|
Zametacia nadstavba na podvozok 4x4
|
458314
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
SC BSK 1/2023
|
|
|
32
|
2023
|
Psychiatrická nemocnica
|
00607274
|
POTRAVINY
|
453789
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
PNVZ 32/2022
|
|
|
32
|
2023
|
Obec Búč
|
00306398
|
Rekonštrukcia ČOV 1600EO - obec Búč
|
457257
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
20230204
|
|
|
32
|
2023
|
Nitriansky samosprávny kraj
|
37861298
|
"Nákup technologických zariadení a vybavenia dielní s príslušenstvom"
|
432947
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
08635/2021/VOaKI, 03726/2022/VOaKI
|
|
|
32
|
2023
|
Kysucká nemocnica s poliklinikou Čadca
|
17335469
|
Modernizácia KNsP Čadca strojné vybavenie práčovne
|
457650
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
KNsP/2023 - VO_3
|
|
|
32
|
2023
|
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou
|
37781146
|
,,Technické vybavenie a audiovizuálna technika Multifunkčného centra 4.0“
|
457917
|
Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
OVZP-2023-801-VS-HzK-AVT
|
|