Obnoviť
Oznámenia z vestníka
40141 - 40170
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
17 386 868.000 258 176 319.000 53 120 695 227.000
28 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove 00610577 Angiografický systém s príslušenstvom pre invazívnu kardiológiu - Elektroanatomický mapovací systém 455815 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 21/2023/VO
28 2023 Mesto Želiezovce 00307696 MZ-3-21_ Obnova kaštieľa v Želiezovciach- národná kultúrna pamiatka 431450 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O ZMENE ZMLUVY A RÁMCOVEJ DOHODY JSMZ3/2021-dodatok
28 2023 Mesto Malacky 00304913 Cyklotrasa Družstevná - Radlinského, Malacky 446950 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O ZMENE ZMLUVY A RÁMCOVEJ DOHODY 5/2022
28 2023 Obec Nižný Tvarožec 00322440 Zníženie energetickej náročnosti budovy KD v obci Nižný Tvarožec 435097 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O ZMENE ZMLUVY A RÁMCOVEJ DOHODY ID-0128
28 2023 Mesto Stará Turá 00312002 Konverzia školy na mestský úrad, Stará Turá 436828 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O ZMENE ZMLUVY A RÁMCOVEJ DOHODY Stará Turá-Konverzoa školy ma MU - Dodatok 2
28 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Oleje, mazivá, prevádzkové a špeciálne kvapaliny 419940 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O ÚPRAVE ÚpIA-EL3/2-3/2022-OOPS
28 2023 Žilinská univerzita v Žiline - Rektorát 00397563 VYKONÁVANIE STAVEBNÝCH ÚPRAV NA OBJEKTOCH UNIZA 427315 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VS 2020/232-REK
28 2023 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. 35919001 Oprava oplotení na diaľniciach a rýchlostných cestách v správe NDS, a.s. 430483 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 60303-2020-17
28 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Mediálna propagácia kraja. 438155 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA PLZ-MPK-01/2022
28 2023 Dom tretieho veku 30842344 Služby stravovania 429151 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA DTV/2/2020
28 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Zabezpečenie celodenného zmluvného stravovania VÚ 8116 Trenčín formou prenájmu stravovacieho zariadenia 423578 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-248/2019-OOTSIaKT
28 2023 Odvoz a likvidácia odpadu v skratke: OLO a.s. 00681300 Servis nadstavieb nákladných motorových vozidiel 435014 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 114/2021 - 4.Q 2022
28 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Služby mobilného operátora. 444258 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK000460/2023-UVO
28 2023 Žilinská univerzita v Žiline - Rektorát 00397563 NÁKUP POHONNÝCH HMÔT NA PALIVOVÉ KARTY 423092 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VS 2019/649 - REK
28 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Bezhotovostný nákup pohonných hmôt, doplnkových tovarov a služieb. 430181 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA PLZ-NPK-01/2021
28 2023 Obec Jasov 00324264 Realizácia stavebných prác v zmysle projektovej dokumentácie s názvom „Rozšírenie kapacity k PD – Novostavba MŠ v obci Jasov 447076 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 38248 - WYP
28 2023 Mesto Krompachy 00329282 Regenerácia vnútroblokov na ulici SNP a Hlavnej ulici v meste Krompachy 452358 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 3/2022
28 2023 Stredná odborná škola 45017000 Stredná odborná škola Pod Bánošom – „Obnova horárne na školiace stredisko a medáreň“ 447264 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID 3371
28 2023 Obec Ochtiná 00328600 Zníženie energetickej náročnosti Základnej školy a kultúrneho domu v obci Ochtiná 440394 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/23
28 2023 Univerzita Komenského v Bratislave 00397865 Rekonštrukcia bloku VB - A, I. etapa: Rekonštrukcia spoločných sociálnych jadier a vnútorných rozvodov inžinierskych sietí 447887 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 5174/2022
28 2023 Národný ústav reumatických chorôb 00165271 Modernizácia zverinca 450132 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SP-2-03
28 2023 Národný ústav reumatických chorôb 00165271 Modernizácia laboratórií 450881 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SP-3-03
28 2023 Mesto Žiar nad Hronom 00321125 Zelená stena na objekte MsKC 2022 448774 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 664/2023
28 2023 Mesto Myjava 00309745 REVITALIZACIA SÍDLISKA PRI ŠTADIÓNE 448847 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2022_04
28 2023 Obec Dolná Streda 00611638 Denný stacionár - rekonštrukcia a prístavba - stavebné práce 456087 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 20230107
28 2023 Obec Zlaté Klasy 00305839 Zmena dispozície budovy MŠ v obci Zlaté Klasy s cieľom rozšírenia kapacít 450066 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CVO-113-2022
28 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina 17335825 Rekonštrukcia podláh v objekte FNsP Žilina 448251 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 040/794/2022
28 2023 Obec Horňa 00325180 Horňa - kanalizácia 1. etapa 450578 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA GUR000110
28 2023 Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu 50349287 Nasadenie inzercie v slovenskom online priestore, printe a iných komunikačných kanáloch 443837 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 13/podlimit/2022
28 2023 MH Invest II, s.r.o. 50021150 Združená dodávka elektrickej energie na rok 2022 440464 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 3