Obnoviť
Oznámenia z vestníka
41041 - 41070
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
20 2023 Obec Poruba pod Vihorlatom 00325651 Zvýšenie energetickej účinnosti v budove MŠ+ZŠ v obci Poruba pod Vihorlatom 457295 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK Poruba p/Vihorlatom-VYZVA
20 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Mediácia ako odborná metóda na uľahčenie riešenia konfliktných situácií v rodinách, pre ktoré sa vykonávajú opatrenia sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately 457308 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK VOB/177/2023-M_ORVO
20 2023 SPP - distribúcia, a.s. 35910739 Komplexná služba zabezpečenia informačných služieb pre SPP-Distribúcia a.s.. 136762 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 1693-MRS
20 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v pestovateľskej činnosti na OZ Čierny Balog, LS Michalová na roky 2020-2022 423331 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA PČ-BA-2020-2022 Mich-4.Q.2022
20 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v pestovateľskej činnosti na OZ Čierny Balog, LS Sihla na roky 2019-2022 418778 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA PČ-BA-2019-2022 Sihla-4.Q.2022
20 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v pestovateľskej činnosti na OZ Čierny Balog na roky 2019-2022 416947 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA PČ-BA-2019-2022 -4.Q.2022
20 2023 Okresný súd Bratislava I 00039471 Zabezpečenie stravných lístkov pre Okresný súd Bratislava I 422178 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 276/2019
20 2023 Odvoz a likvidácia odpadu v skratke: OLO a.s. 00681300 Zhodnotenie biologicky rozložiteľného odpadu kompostovaním 431093 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2020-113
20 2023 Odvoz a likvidácia odpadu v skratke: OLO a.s. 00681300 Zhodnotenie kuchynského biologicky rozložiteľného komunálneho odpadu z domácností 440747 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2021-104
20 2023 Odvoz a likvidácia odpadu v skratke: OLO a.s. 00681300 Uloženie zmesového komunálneho odpadu na skládku 429902 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2020-125
20 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Zabezpečenie stravovania zamestnancov rezortu MPSVR SR prostredníctvom elektronických stravovacích kariet 435526 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOB/27897/2021-M_ORVO
20 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Služby technickej podpory pre softvérové produkty v prostredí infraštruktúry MPSVR SR 434964 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOB/28105/2021-M_ORVO
20 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Grafické, tlačiarenské a knihárske služby pre UPJŠ v Košiciach 436933 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK001263/2022-UVO-1 III. Q. 2022
20 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Žarnovica, LS Šašov na roky 2019-2022 416840 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2018-VS-122
20 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Žarnovica, LS Žiar na roky 2019-2022 416841 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2018-VS-120
20 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Žarnovica, LS Žarnovica na roky 2019-2022 416842 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2018-VS-118
20 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Žarnovica, LS Brod na roky 2019-2022 416843 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2018-VS-116
20 2023 Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR" 31364501 Drvený a mletý kameň 418784 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 1325/2018
20 2023 Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR" 31364501 Bezhotovostný nákup pohonných látok prostredníctvom palivových kariet 418017 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 1271/2018
20 2023 Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR" 31364501 Motorová nafta dodávaná do autocisterien obstarávateľa 418689 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 1326/2018
20 2023 Horská záchranná služba 37879693 Interiérové vybavenie objektu Horskej záchrannej služby – Dom HZS NT Jasná 443366 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA V202202
20 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Mlieko, mliečne výrobky a lahôdky pre organizácie v zriaďovacej pôsobnosti ŽSK 447815 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 37_22
20 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Náhradné diely, časti a príslušenstvo techniky a zariadení LPIS 437965 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-EL3/1-119/2022-OOVS
20 2023 SPP - distribúcia, a.s. 35910739 Domové membránové plynomery veľkostí G4 s mechanickým zariadením na teplotnú korekciu a bez mechanického zariadenia na teplotnú korekciu 432890 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 31338-MRT
20 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Potraviny pre organizáciu v zriaďovateľskej pôsobnosti ŽSK Liptovská nemocnica s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu, Liptovský Mikuláš 430046 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 5_21
20 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Potraviny pre organizáciu v zriaďovateľskej pôsobnosti ŽSK Liptovská nemocnica s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu, Liptovský Mikuláš 425465 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 0389
20 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Potraviny pre organizáciu v zriaďovacej pôsobnosti ŽSK Kysucká nemocnica s poliklinikou Čadca 424987 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 0292
20 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Chemikálie pre projekty dlhodobého strategického výskumu OPENMED, LISPER a Drive4SIFood 430817 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK001264/2022 - UVO
20 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Náhradné diely do nákladných vozidiel 431799 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-EL3/1-75/2021
20 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 Rukavice lekárske jednorázové vrátane súvisiacich služieb RVO/2183/2021 436006 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA RVO/2183/2021