Obnoviť
Oznámenia z vestníka
41071 - 41100
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
17 386 868.000 258 176 319.000 53 120 695 227.000
20 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Mlieko, mliečne výrobky a lahôdky pre organizácie v zriaďovacej pôsobnosti ŽSK 447815 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 37_22
20 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Náhradné diely, časti a príslušenstvo techniky a zariadení LPIS 437965 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-EL3/1-119/2022-OOVS
20 2023 SPP - distribúcia, a.s. 35910739 Domové membránové plynomery veľkostí G4 s mechanickým zariadením na teplotnú korekciu a bez mechanického zariadenia na teplotnú korekciu 432890 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 31338-MRT
20 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Potraviny pre organizáciu v zriaďovateľskej pôsobnosti ŽSK Liptovská nemocnica s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu, Liptovský Mikuláš 430046 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 5_21
20 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Potraviny pre organizáciu v zriaďovateľskej pôsobnosti ŽSK Liptovská nemocnica s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu, Liptovský Mikuláš 425465 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 0389
20 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Potraviny pre organizáciu v zriaďovacej pôsobnosti ŽSK Kysucká nemocnica s poliklinikou Čadca 424987 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 0292
20 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Chemikálie pre projekty dlhodobého strategického výskumu OPENMED, LISPER a Drive4SIFood 430817 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK001264/2022 - UVO
20 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Náhradné diely do nákladných vozidiel 431799 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-EL3/1-75/2021
20 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 Rukavice lekárske jednorázové vrátane súvisiacich služieb RVO/2183/2021 436006 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA RVO/2183/2021
20 2023 Správa zariadení sociálnych služieb 37966456 Nákup potravín pre SZSS v Nitre - Hrubý tovar 457072 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VS/potraviny-1/2023
19 2023 MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy 17330190 DNS Stavebné, remeselné stavebné , vodoinštalačné, kanalizačné, kúrenárske, elektroinštalačné a elektromontážne práce 457039 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia užších súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA MAR 2/2023
19 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Dodávka IT hardvéru s vybavením 447977 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia užších súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA MV-AO-01
19 2023 Trenčiansky samosprávny kraj 36126624 Výkon stavebného dozoru pre projekt s názvom Rekonštrukcia cesty č. II/581 Nové Mesto nad Váhom - Myjava, VI. etapa 456552 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia užších súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 10/2023
18 2023 Hlavné mesto SR Bratislava 00603481 Prevádzka verejných toaliet v správe Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy 437340 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA MAGS OVO 41738/2022
18 2023 Západoslovenská distribučná, a.s. 36361518 Projektové práce a inžiniering - II. 424586 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 2019-US-30-PK
18 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Externé hodnotenie operačného programu Ľudské zdroje pre programové obdobie 2014-2020 416599 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOB/99/2018-M_ODMAA
18 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Liptovský Hrádok, LS Ľubochňa na roky 2019 - 2022 416810 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2018-VS-0152, 4.Q.2022
18 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Kriváň na roky 2019 - 2022 416753 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2018-VS-0113- ŤČ- 2019-2022- 4.Q.2022
18 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Liptovský Hrádok, LS Liptovská Teplička na roky 2019 - 2022 416808 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2018-VS-0148; 4.Q.2022
18 2023 Hlavné mesto SR Bratislava 00603481 Sťahovacie služby: služby spojené s presunmi zariadenia a vybavenia 431862 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA MAGS OVO 45441/2021
18 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Kriváň na roky 2019 – 2022, II.kolo 418311 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2018-VS-0283-ŤČ- 2019-2022-II.kolo-4.Q.2022
18 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Kriváň na roky 2019-2022, -priame rokovacie konanie 419848 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2019-PRK-0008 ŤČ- 2019-2022 PRK- 4.Q.2022
18 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Kriváň na roky 2019 – 2022, -PRK 2.kolo 419849 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2019-PRK-0010-ŤČ- 2019-2022 PRK -2.kolo-4.Q.2022
18 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Žilina na roky 2019 - 2022 416850 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ŤČ 2019-2022 4Q-2022
18 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Slovenská Ľupča na roky 2019 - 2022 416787 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ŤČ- SL-2019-2022- 4.Q.2022
18 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Vykonávanie letových overení techniky leteckých pozemných informačných systémov (LPIS) a rádiolokačnej techniky protivzdušnej obrany (RL PVO) 434510 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA EL3-1/88-2022-OOVS
18 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Slovenská Ľupča, podľa častí na roky 2019 – 2022 418552 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ŤČ- SL-2019-2022 -časti 4.Q.2022
18 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Slovenská Ľupča na roky 2021 – 2022 LS Staré Hory 431860 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ŤČ- SL-2019-2022-SH-4.Q.2022
18 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Žilina 2 na roky 2019 - 2022 418293 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ŤČ 2019-2022 4_Q-2022
18 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Slovenská Ľupča na roky 2020 – 2024 LS Predajná 425629 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ŤČ- SL-2020-2024-PRED-4.Q.2022