Obnoviť
Oznámenia z vestníka
41251 - 41280
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
17 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Pneumatiky, duše a ochranné vložky do ráfikov pneumatík 419045 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-183/2019-OdOTSaIKT
17 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Pneumatiky, duše a ochranné vložky do ráfikov pneumatík 426573 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-EL3/1-44/2020
17 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Pneumatiky pre nákladné vozidla továrenskej značky Tatra 435389 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-EL3/1-107/2021-OdOTSaIKT
17 2023 Inštitút nukleárnej a molekulárnej medicíny 35562340 Fludeoxyglukóza (18F), injekčný roztok 431676 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 5/2021
17 2023 Horská záchranná služba 37879693 Osobné a ochranné pracovné pomôcky 445331 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA V202203
17 2023 Horská záchranná služba 37879693 Rekonštrukcia rádiovej siete Horskej záchrannej služby 421091 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA V2019181
17 2023 Inštitút nukleárnej a molekulárnej medicíny 35562340 Lieky pre potreby Inštitútu nukleárnej a molekulárnej medicíny 431418 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 9/2021
17 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Náhradné diely do nákladných vozidiel továrenskej značky Tatra 431920 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-EL3/1-75/2021
17 2023 Inštitút nukleárnej a molekulárnej medicíny 35562340 68Ge/68Ga rádionuklidový generátor 435478 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 11/2021
17 2023 Inštitút nukleárnej a molekulárnej medicíny 35562340 Xofigo 1100 kBq/ml injekčný roztok 448897 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 6/2022
17 2023 Ružinovský domov seniorov 00510173 Pekárske výrobky 2022 438445 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VO2022/01
17 2023 Ružinovský domov seniorov 00510173 Mrazené potraviny 429823 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA V20213
17 2023 Ružinovský domov seniorov 00510173 Dodávka potravín 2021 434827 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA V2021503
17 2023 Domov dôchodcov Spišská Nová Ves 00691909 Nákup potravín pre DD Spišská Nová Ves 2021 I. 434922 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NDL/2021/DDSNV/2
17 2023 Domov dôchodcov Spišská Nová Ves 00691909 Mäso bravčové a hovädzie, mäsové výrobky 436050 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NDL/2021/DDSNV/4
17 2023 Domov dôchodcov Spišská Nová Ves 00691909 Konzervované výrobky, suché potraviny pre DD SNV 2021 435775 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NDL/2021/DDSNV/3
17 2023 Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR" 31364501 Rekondičné pobyty pre zamestnancov Železníc Slovenskej republiky 429701 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 21/2020
17 2023 Hlavné mesto SR Bratislava 00603481 Zabezpečenie rádiovej komunikácie pre potreby MsP 439629 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA MAGS OVO 46524/2022
17 2023 Slovenská pošta, a.s. 36631124 Služby poskytované súkromnou bezpečnostnou službou podľa zákona č. 473/2005 Z. z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezp 154727 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 011/VS/2015
17 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Tlačiarenské služby 436394 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-EL3/1-110/2022
17 2023 Nemocnica Poprad a. s. 36513458 Dodávka elektrickej energie pre NsP Poprad - postupom PRK 456895 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O DOBROVOĽNEJ TRANSPARENTNOSTI EX ANTE 19012023_NsP PP_ELI-PRK-ex ante
17 2023 Krajská prokuratúra v Prešove 17069807 Potraviny VaRC - 2 (2023) 456905 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2 Spr 19/23/7700
17 2023 Banskobystrický samosprávny kraj 37828100 Monitorovací systém pre energetické hospodárstvo 456911 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 08124/2023/ODDVO
17 2023 Národná transfúzna služba SR 30853915 Prísady do nápojových automatov vrátane nájmu 13 nápojových automatov 452134 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NTS SR-R 13/2023
17 2023 Technická univerzita v Košiciach 00397610 Zabezpečenie materiálového vybavenia pre aditívnu a bioaditívnu výrobu pre vedecko - výskumné účely KBIaM, SjF, TUKE - CEMBAM 456932 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2023
17 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 Medicinálne, technické a špeciálne plyny a služby súvisiace s dodávkou 456899 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA FNsP FDR/RVO/2956/2022/43620
17 2023 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum 42337402 BIOLOGICKÝ MATERIÁL_EMBRYÁ 456989 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Embrya_V_2023
17 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Doprava dreva Stred 2023 - 2027 456222 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 353/2023/520
17 2023 Hlavné mesto SR Bratislava 00603481 Zabezpečenie služieb architektov a projektantov 456894 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA MAGS OVO 43911/2023
17 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v ťažbovom procese na organizačnej zložke OZ Vihorlat na obdobie 2023 – 2026 opakovaná 456917 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2023/25/NLZ