Obnoviť
Oznámenia z vestníka
41461 - 41490
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
15 2023 Dopravný podnik mesta Prešov, akciová spoločnosť 31718922 Pohonné hmoty 2021 - opakovaná 434963 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 190/2021
15 2023 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. 35937874 Lieky ATC skupiny L04AB01 425066 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 6/2020/JH
15 2023 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. 35937874 Lieky ATC skupiny L03AB07 426653 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 11/2020/JH
15 2023 Úrad vlády Slovenskej republiky 00151513 Dodávka potravín - mäso a mäsové výrobky, nealkoholické a alkoholické nápoje a koloniálny tovar 442200 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 6777/2022/OVO
15 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Potraviny 2022/01 436895 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK000303/2022-UVO
15 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Potraviny - cestoviny, cukrovinky a zdravá strava 434515 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK001528/2021-UVO, preprot. REK000080/2022-UVO
15 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Výpočtová technika 438186 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK000648/2022-UVO, REK000287/2023-UVO
15 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Potraviny 2022/02 437913 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK000617/2022-UVO
15 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Potraviny 435465 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK001747/2021-UVO preprotok. REK000206/2022-UVO
15 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Laboratórny a zdravotnícky spotrebný materiál 433483 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK000217/2022
15 2023 Slovenské elektrárne, a.s. 35829052 Vápenný hydrát, Ca(OH)2, trieda č. 1 418611 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 4600014327
15 2023 Slovenské elektrárne, a.s. 35829052 Síran železitý technický Fe2(SO4)3 417160 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 4600014438
15 2023 Slovenské elektrárne, a.s. 35829052 Vápenec pre fluidný kotol a vápenec pre odsírenie 429571 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 4600015982
15 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Drobné laboratórne prístroje 433425 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK00332/2022
15 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 Medicinálne, technické a špeciálne plyny a služby súvisiace s dodávkou 432948 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA FNsP FDR/RVO/336/2021 - IV. Q. 2022
15 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Nábytok 433758 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK000233/2022
15 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Prístrojová infraštruktúra pre projekt BioPickmol 440170 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID-0142
15 2023 Hlavné mesto SR Bratislava 00603481 Výroba a dodávka bratislavskej dlažby II. 436292 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA MAGS OVO 44042/2022
15 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Stravné poukážky 426821 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA REK000266/2022
15 2023 Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR" 31364501 Zváranie na dopravnej ceste a súvisiace činnosti 424434 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 1340/2019
15 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 Poisťovacie služby 446415 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 01/MST/2022/UPJŠ, REK000425/2023-UVO
15 2023 Združenie miest a obcí, región JE Jaslovské Bohunice 31826385 Spoločné obstarávanie poistných služieb 428342 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Ord/40-2022/POI
15 2023 Regionálne združenie miest a obcí TEKOV 42043069 Spoločné obstarávanie poistných služieb 427022 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Ord/42-2022/POI
15 2023 Nitrianske regionálne združenie obcí - ZMOS 42120861 Príležitostné spoločné obstarávanie poistných služieb - Nitrianske RZO - ZMOS 412485 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Ord/45-2022/POI
15 2023 Združenie miest a obcí Žitného ostrova 31870236 Príležitostné spoločné obstarávanie poistných služieb - Združenie miest a obcí Žitného ostrova 415517 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Ord/46-2022/POI
15 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Považská Bystrica, LS Púchov na roky 2019-2022. 416903 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2018-VS-0108
15 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Považská Bystrica, LS Považská Bystrica na roky 2019-2022. 416887 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2018-VS-0106
15 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Šaštín, LS Šaštín, Holíč, Moravský Ján na roky 2019 - 2022 416758 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4/Q/2022/Tc OZ Karpaty 1 Okruh
15 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Považská Bystrica, LS Lednické Rovne na roky 2019-2022. 416871 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2018-VS-0104
15 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Považská Bystrica, LS Beluša na roky 2019-2022 416857 Predbežné a pravidelné oznámenia, profily kupujúceho Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2018-VS-0102