|
14
|
2023
|
Metodicko-pedagogické centrum
|
00164348
|
Poskytovanie pozáručného servisu, profylaktiky a údržby produkčných multifunkčných tlačových zariadení vrátane dodávky náhradných dielov, spotrebného materiálu a tonerov
|
456878
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
1/KGR/2023
|
|
|
14
|
2023
|
Mestská časť Bratislava - Dúbravka
|
00603406
|
Poistenie majetku a zodpovednosti za škody MČ Bratislava-Dúbravka
|
456871
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
POIS 1_2023
|
|
|
14
|
2023
|
Úrad vlády Slovenskej republiky
|
00151513
|
Zabezpečenie akcie s názvom RoadTrip 2022
|
456868
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
2571/2023/OVO
|
|
|
14
|
2023
|
Mestská časť Bratislava - Ružinov
|
00603155
|
Zabezpečenie sociálneho pohrebu s kremáciou alebo pochovania bez obradu pre deti a dospelých pre MČ Bratislava – Ružinov v rokoch 2023 až 2026
|
456686
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
CS 4480/2023
|
|
|
14
|
2023
|
Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Bratislava
|
00607231
|
Komplexné pranie nemocničnej bielizne
|
456826
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
14/OCN/2022/DD
|
|
|
14
|
2023
|
Mesto Brezno
|
00313319
|
Vybudovanie parkovacích kapacít pre cyklistov v meste Brezno – 2. etapa
|
455303
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
1
|
|
|
14
|
2023
|
Obec Krivany
|
00327298
|
Realizácia stavebných prác na stavbe „Komunitné centrum v obci Krivany 1“
|
456555
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
1/2023
|
|
|
14
|
2023
|
Žilinský samosprávny kraj
|
37808427
|
Kúpa a dodanie inertného posypového materiálu
|
421021
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
2/NAD/SC/IL
|
|
|
14
|
2023
|
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
|
30845572
|
Oleje, mazivá, prevádzkové a špeciálne kvapaliny
|
419940
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ÚpIA-EL3/2-3/2023-OOPS
|
|
|
14
|
2023
|
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
|
30845572
|
Palivá
|
412239
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ÚpIA-23/2023-OOPS
|
|
|
14
|
2023
|
ARCUS - Špecializované zariadenie a zariadenie pre seniorov
|
35538562
|
Pekárske výrobky
|
436344
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
02/2022/VO
|
|
|
14
|
2023
|
Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky
|
17058520
|
Nákup pohonných hmôt prostredníctvom palivových kariet
|
419684
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ŠOP SR/302/2019
|
|
|
14
|
2023
|
Žilinský samosprávny kraj
|
37808427
|
Obaľované asfaltové kamenivo (asfaltové betóny) pre SC ŽSK a jej organizačné zložky
|
427842
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
NADL/SC/ASF/2020
|
|
|
14
|
2023
|
ARCUS - Špecializované zariadenie a zariadenie pre seniorov
|
35538562
|
Nákup potravín ARCUS 2021
|
434920
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
28/2021/VO
|
|
|
14
|
2023
|
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
|
30845572
|
Palivové karty - bezhotovostný nákup pohonných hmôt: benzín automobilový BA95N, nafta motorová NM a kvapalina pre zníženie emisií AdBlue
|
420794
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ÚpIA-23/2023-OOPS
|
|
|
14
|
2023
|
Žilinský samosprávny kraj
|
37808427
|
Chemický posypový materiál na posyp ciest vrátane dopravy
|
421591
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
5/NDL/SC/2019
|
|
|
14
|
2023
|
Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR"
|
31364501
|
Betónové podvaly
|
418811
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
1322/2018
|
|
|
14
|
2023
|
Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR"
|
31364501
|
Spotrebný materiál do zariadení tlačového systému OKI
|
421719
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
93/2019
|
|
|
14
|
2023
|
Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky
|
00686832
|
Nákup informačných a komunikačných technológií a súvisiacich služieb
|
423933
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
04838/2021-2040
|
|
|
14
|
2023
|
Slovenská správa ciest
|
00003328
|
Vodorovné dopravné značenie
|
431270
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
SSC/343/1210/2023/50-VO_IV.Q. r. 2022
|
|
|
14
|
2023
|
Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR"
|
31364501
|
Výkony strojov pri oprave a údržbe železničného spodku a zvršku v sieti ŽSR v rámci hlavnej činnosti a komplexných rekonštrukcií hospodárskym spôsobom
|
419845
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
283/2019
|
|
|
14
|
2023
|
Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky
|
00699021
|
Rozšírenie a komplexná podpora IS Doklady
|
427990
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
061071/2020-EPIT-3
|
|
|
14
|
2023
|
Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky
|
00699021
|
Podpora prevádzky a služby rozvoja informačného systému Elektronických služieb MZVEZ SR
|
429869
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
064674/2020
|
|
|
14
|
2023
|
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
|
30845572
|
Medzinárodná preprava
|
431400
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
ÚpIA-EL3/2-68/2023-OOPS
|
|
|
14
|
2023
|
Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
|
50349287
|
Obstaranie organizácie a realizácie hackathonov
|
438874
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
29/2022
|
|
|
14
|
2023
|
Hlavné mesto SR Bratislava
|
00603481
|
Front-end a back-end vývoj
|
441096
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
MAGS OVO 49448/2022
|
|
|
14
|
2023
|
Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky
|
00681156
|
Servis služobných motorových vozidiel ÚPSVaR
|
428204
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
VOB/119/2020-K_ODCVO
|
|
|
14
|
2023
|
Sociálna poisťovňa, ústredie
|
30807484
|
Poskytovanie upratovacích a čistiacich služieb pre potreby Sociálnej poisťovne časti A až D
|
431929
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
4200/2022-BA
|
|
|
14
|
2023
|
Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky
|
00699021
|
Poskytnutie služieb podpory a úpravy NVIS
|
420748
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
038745/2019-EPIT-0016620
|
|
|
14
|
2023
|
Mesto Snina
|
00323560
|
Spoločné obstarávanie poistných služieb pre mestá a obce
|
428496
|
Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky
|
výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
Ord/38-2022/POI
|
|