Obnoviť
Oznámenia z vestníka
41611 - 41640
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
14 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Obaľované asfaltové kamenivo (asfaltové betóny) pre SC ŽSK a jej organizačné zložky 427842 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NADL/SC/ASF/2020
14 2023 ARCUS - Špecializované zariadenie a zariadenie pre seniorov 35538562 Nákup potravín ARCUS 2021 434920 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 28/2021/VO
14 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Palivové karty - bezhotovostný nákup pohonných hmôt: benzín automobilový BA95N, nafta motorová NM a kvapalina pre zníženie emisií AdBlue 420794 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-23/2023-OOPS
14 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Chemický posypový materiál na posyp ciest vrátane dopravy 421591 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 5/NDL/SC/2019
14 2023 Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR" 31364501 Betónové podvaly 418811 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 1322/2018
14 2023 Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR" 31364501 Spotrebný materiál do zariadení tlačového systému OKI 421719 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 93/2019
14 2023 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky 00686832 Nákup informačných a komunikačných technológií a súvisiacich služieb 423933 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 04838/2021-2040
14 2023 Slovenská správa ciest 00003328 Vodorovné dopravné značenie 431270 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC/343/1210/2023/50-VO_IV.Q. r. 2022
14 2023 Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR" 31364501 Výkony strojov pri oprave a údržbe železničného spodku a zvršku v sieti ŽSR v rámci hlavnej činnosti a komplexných rekonštrukcií hospodárskym spôsobom 419845 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 283/2019
14 2023 Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky 00699021 Rozšírenie a komplexná podpora IS Doklady 427990 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 061071/2020-EPIT-3
14 2023 Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky 00699021 Podpora prevádzky a služby rozvoja informačného systému Elektronických služieb MZVEZ SR 429869 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 064674/2020
14 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Medzinárodná preprava 431400 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-EL3/2-68/2023-OOPS
14 2023 Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu 50349287 Obstaranie organizácie a realizácie hackathonov 438874 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 29/2022
14 2023 Hlavné mesto SR Bratislava 00603481 Front-end a back-end vývoj 441096 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA MAGS OVO 49448/2022
14 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Servis služobných motorových vozidiel ÚPSVaR 428204 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOB/119/2020-K_ODCVO
14 2023 Sociálna poisťovňa, ústredie 30807484 Poskytovanie upratovacích a čistiacich služieb pre potreby Sociálnej poisťovne časti A až D 431929 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4200/2022-BA
14 2023 Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky 00699021 Poskytnutie služieb podpory a úpravy NVIS 420748 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 038745/2019-EPIT-0016620
14 2023 Mesto Snina 00323560 Spoločné obstarávanie poistných služieb pre mestá a obce 428496 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Ord/38-2022/POI
14 2023 Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR" 31364501 Pozáručná technická a servisná podpora zariadení a programového vybavenia zariadení OKI 421437 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 263/2019
13 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v pestovateľskej činnosti pre OZ Semenoles 2023-2026 456232 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia užších súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 229/2023/520
13 2023 Mesto Žarnovica 00321117 Príležitostné spoločné verejné obstarávanie poistných služieb - Mesto Žarnovica 434961 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Ord/37-2022/POI
13 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 Likvidácia nebezpečného a ostatného odpadu zo zdravotnej starostlivosti pre potreby Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica 430962 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA FNsP FDR/RVO/283/2021- IV. Q. 2022
13 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Obstaranie údržby budov-udržiavacie stavebné práce a služby pre Bratislavský kraj II 421434 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO2-2022/001451-009
13 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove 00610577 Poskytovanie stravovania pre zamestnancov FNsP J.A.Reimana Prešov 425674 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 20/2023/VO
13 2023 Mesto Medzev 00324442 Nakladanie s kuchynským odpadom na území mesta Medzev 431936 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2022-4Q-BIO odpad-plnenie RD
13 2023 Fakultná nemocnica Nitra 17336007 CT prístroj 456478 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia užších súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 535/2022/KHO
13 2023 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. 35919001 Oprava diaľničného mosta ev. č. D1-219 nad cestou do Liptovského Jána 455393 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia užších súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 192210301
13 2023 Centrum výcviku Lešť 00804932 Prenájom sociálnych kontajnerov a služieb s tým spojených. 456365 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia užších súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CV-91/2023
13 2023 Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby 42156424 Hromadné zasielanie SMS správ 456354 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia užších súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 250-2022/6540
13 2023 TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. 31340822 Tlačiarenské služby pre emisie stieracích žrebov okamžitých lotérií_2 456456 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia užších súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA zreby/2023