Obnoviť
Oznámenia z vestníka
41851 - 41880
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
11 2023 Obec Úbrež 00325937 Úbrež – Materská škola 456489 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK HUR000001
11 2023 Mesto Podolínec 00330132 Cyklotrasa Podolínec - Vyšné Ružbachy 456518 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1/2023
11 2023 Slovenský hydrometeorologický ústav 00156884 Servis, systémovú podporu a obnovu zariadení letiskových meteorologických systémov IMS4 a k nim pripojených terminálov v správe Leteckej meteorologickej služby SHMÚ 445749 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 706-3475/2022
11 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v ťažbovom procese na OZ Sobrance na roky 2021-2024 430088 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 01/2021/26
11 2023 Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. 36570460 DNS na dodávky zemného plynu a elektrickej energie pre roky 2023,2024,2025 a 2026 443839 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 7/2022
11 2023 Štatistický úrad Slovenskej republiky 00166197 Informačné a komunikačné technológie 425348 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 10420-910/2023
11 2023 Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky 42181810 Nákup kancelárskych potrieb 430995 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 7/2022
11 2023 Banskobystrický samosprávny kraj 37828100 Informačno - komunikačné technológie a príslušný spotrebný materiál 418259 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID 3458/2022 - 038
11 2023 Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky 00156621 Mobilné telekomunikačné a dátové služby 442268 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 3690/2023-260
11 2023 Mesto Žilina 00321796 Zabezpečenie stravovania zamestnancov pomocou elektronických stravovacích kariet 452424 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 011101/2023
11 2023 Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. 36570460 Odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení tlakových, plynových, zdvíhacích a elektrických 449556 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 42883 - MSS
11 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v ťažbovom procese na organizačnej zložke OZ Sever, LS Žilina na obdobie 2023 - 2026 447720 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA TAZ-09-2022-2
11 2023 Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre 00397482 Dodávka plynu na rok 2023 451106 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA PL2023/22
11 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 Lieky v rozsahu RVO/2141/2022 Laxat.,Antidiab.(vrát.inzulínu),Cardiaca,Antiarrhythmica,Diuret.,Uterot.,Antiepilept.,Anticonvul.,Antiparikin.,Anxiolytica,Otorhinolar.,Expector.,Mucolytica,Antitussica 442916 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA RVO/2141/2022
11 2023 Slovenská technická univerzita v Bratislave - Rektorát 00397687 Dodávka zemného plynu 2023 449890 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VO/37/26482/2022
11 2023 Ministerstvo spravodlivosti Slovenskej republiky 00166073 Nákup monitorov pre Servis Desk MSSR 449200 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 20074/2022/45
11 2023 Mesto Trenčín 00312037 SMART plán mesta Trenčín 443769 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SMART_Trenčín
11 2023 Správa služieb diplomatickému zboru, a.s. 35822163 Nákup a dodávka zemného plynu 448872 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2022/04
11 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove 00610577 Prístrojové vybavenie pre endoskopické pracovisko 445992 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4/2023/VO
11 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina 17335825 Dodávka elektrickej energie - FNsP Žilina 450649 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 040/58/2022
11 2023 Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok - fakultná nemocnica 31936415 Zemiaky, ovocie, zelenina, Pekárenský tovar, čerstvé pečivo a cukrárenské výrobky 452643 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚVN-15-123/2022_123
11 2023 Nitriansky samosprávny kraj 37861298 Nákup modernej techniky pre praktické vyučovanie študentov SPŠSaE Nitra 427542 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 07221/2021/VOaKI
11 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Dodávka čistiacich, dezinfekčných a hygienických prostriedkov 447331 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 3755/5022/520
11 2023 Národný bezpečnostný úrad 36061701 PRK - Dodávka zemného plynu a elektrickej energie na rok 2023 456208 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O DOBROVOĽNEJ TRANSPARENTNOSTI EX ANTE 05544/2022/KÚ/OSMS
11 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Maliarsky materiál, drevo, zámky a kovania, záhradný materiál, bezpečnostné inštalácie a piktogramy DNS 450165 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SE-VO2-2022/004649
11 2023 Ústav na výkon trestu odňatia slobody 00738395 Textílie 456214 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA UVTOS-00037/36-SA-2023
11 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Slovenské komorné divadlo Martin - stavebné úpravy - zateplenie obvodového plášťa, strechy a výmena okien na budove skladu kulís a garáži 456323 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2/NADL/OK/2023
11 2023 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. 35937874 Poskytovanie služieb podpory aplikácií eSCAN, jDoc a CUD 456326 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 18/2022/PJ
11 2023 Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu 50349287 ZABEZPEČENIE KOMUNIKAČNEJ PLATFORMY PRE POTREBY KOMUNIKÁCIE V REÁLNOM ČASE FORMOU IP TELEFÓNIE 455960 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA IPT/2023/NLZ
11 2023 Nemocnica s poliklinikou Považská Bystrica 00610411 "Rekonštrukcia pôrodnej sály - Zdravotnícka technológia" - Vybavenie lôžkami a operačnou technikou 456265 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2023/VS