Obnoviť
Oznámenia z vestníka
42001 - 42030
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
17 386 868.000 258 176 319.000 53 120 695 227.000
10 2023 SLOVAKIA TRAVEL 53667506 Realizácia expozície SLOVAKIA TRAVEL na veľtrhoch a výstavách zameraných na cestovný ruch v rokoch 2023 – 2024 456160 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O SOCIÁLNYCH A INÝCH SLUŽBÁCH - VEREJNÉ ZÁKAZKY 02/2023
10 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 MODERNIZÁCIA ODBORNÉHO VZDELÁVANIA V STREDNEJ ZDRAVOTNÍCKEJ ŠKOLE V LIPTOVSKOM MIKULÁŠI 456229 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 01_23
10 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 Monitorovacie systémy pre poskytovanie sociálnych služieb. 449061 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NLZ-MSS-01/2023
10 2023 Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. 35829141 Inovácia systému merania kvality - Výmena zariadení PQA 455165 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 01_2023_Gu
10 2023 Stredná odborná škola strojnícka Ul. pplk. Pľjušťa 29,Skalica 00893137 Materiálno technické vybavenie strojovej dielne SOŠ strojníckej v Skalici – zváracie zariadenia 456123 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VSSOSSKZV0122
10 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Diaľkovo ovládané delaboračné zariadenia 455966 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 36213
10 2023 Mikroregión 11 PLUS 45738807 Zariadenie na zhodnocovanie BRKO - Mikroregión 11 PLUS: Zberové vozidlo 456088 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Mikro11+_zber
9 2023 Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky 17058520 Fotopasce a prislúchajúce vybavenie 413990 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NZ 03/2018
9 2023 MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy 17330190 Servis chladiarenských, klimatizačných a vzduchotechnických zariadení na strediskách organizácie MARIANUM 456367 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK MAR 1/2023
9 2023 Slovenské technické múzeum 31297111 Dodávka zemného plynu 2023 456379 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK plyn 2023 vyhl
9 2023 Mestská časť Bratislava - Petržalka 00603201 Odpadové vrecia a sáčky 456329 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2022289
9 2023 Mesto Stropkov 00331007 Modernizácia technologického vybavenia kultúrneho strediska v Stropkove - Javisková technika 456351 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK JF_12023_STR_1
9 2023 Centrum sociálnych služieb - Juh 34056505 Čerstvé potraviny - bravčové a hovädzie mäso, hydina, vnútornosti a mäsové výrobky 454938 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK S/2023/158
9 2023 Centrum sociálnych služieb - Juh 34056505 Čerstvé potraviny - pekárske výrobky 454943 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK S/2023/158
9 2023 Mesto Martin 00316792 Realizácia stavby „Multifunkčná voľnočasová športová hala Martin“ 456133 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK VO/1/2023/SP
9 2023 Mestská čast Bratislava - Podunajské Biskupice 00641383 Zvyšovanie kapacít MŠ – Stavebné úpravy objektu bývalých DJ a rekonštrukcia jedálne 456344 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2023/MCPB/01/vyvo
9 2023 Mesto Komárno 00306525 Revitalizácia sídliska VII. cieľom zlepšenia environmentálnych aspektov (VO3) 456187 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK VO3_SVII_IROP
9 2023 Mesto Spišská Stará Ves 00326526 Denný stacionár v meste Spišská Stará Ves - stavebné práce 456327 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1
9 2023 Mesto Humenné 00323021 Zlepšenie environmentálnych aspektov mesta Humenné – regenerácia vnútroblokov Nemocničná ul. a Družstevná ul. 456333 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1/2023 - SP (ERANET)
9 2023 Obec Lužianky 34003517 Denný Stacionár Lužianky, Domov Seniorov 456349 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky Výzvy na predkladanie ponúk VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK VL2023_L_1
9 2023 Slovenská pošta, a.s. 36631124 Pracovná zdravotná služba v nemedicínskej oblasti na roky 2022 až 2025 435311 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 013/VS/2021
9 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Prešov, LS Bardejov na roky 2019 až 2022 416900 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2018-VS-0213-IV.Q.2022
9 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Neplánované opravy a ošetrenia nákladného automobilu TATRA a jeho modifikácie 423452 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-EL3/2-75/2022
9 2023 Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky 00699021 Komerčné zdravotné pripoistenie 2021 430338 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 032018/2021
9 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 PRK - Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Prešov, LS Malcov, VC1-1, VC1-3, VC1-4 na roky 2019 až 2022 421956 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2019-PRK-0025-IV.Q.2022
9 2023 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra 30845572 Neplánované opravy a ošetrenia osobných terénnych motorových vozidiel LAND ROVER DEFENDER 423764 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ÚpIA-EL3/2-76/2021
9 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na OZ Prešov, LS Malcov na roky 2019 až 2022 416901 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2018-VS-0214-IV.Q.2022
9 2023 Štátna filharmónia Košice 00164844 Elektronické stravovacie karty pre zamestnancov ŠfK 425740 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4/MB/2022
9 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove 00610577 Dezinfekčné prostriedky určené na dezinfekciu infúznej techniky 437389 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 14/2023/VO
9 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove 00610577 Dezinfekčné prostriedky 435740 Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky výsledky zmlúv na základe rámcovej dohody OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 15/2023/VO