Obnoviť
Oznámenia z vestníka
42061 - 42090
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
8 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v pestovateľskej činnosti na OZ Prešov, LS Sabinov na roky 2019 až 2022 416952 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2018-VS-0216 - IV.Q.2022
8 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v pestovateľskej činnosti na OZ Prešov, LS Hanušovce na roky 2019 až 2022 416954 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2018-VS-0218-IV.Q.2022
8 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Poskytovanie služieb na pozáručný servis zariadení výpočtovej a kancelárskej techniky 425182 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOB/149/2020-M_ODMAA
8 2023 Národné lesnícke centrum (NLC) 42001315 Vyhotovenie programov starostlivosti o lesy - r.2021 430828 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 305/NLC/2022-VO
8 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove 00610577 Mrazené ryby 429452 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 03/2023/VO
8 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Služby štandardnej podpory a údržby prostredia IKT infraštruktúry pre IaaS, časť 1 450049 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 31216
8 2023 "NITRAVA", Zariadenie sociálnych služieb Nitra 00351768 Základné potraviny pre ,,NITRAVA“, Zariadenie sociálnych služieb Nitra 452206 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 76/ME/2022
8 2023 Zariadenie pre seniorov Dubina, m.r.o. 00632333 Potraviny 2023 452189 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2023
8 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 Odborné vzdelávanie zamestnancov 445012 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA Stancel 1673-S5699/2023-SeON
8 2023 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát 00397768 DNS na dodávky elektriny a zemného plynu pre roky 2023, 2024, 2025 a 2026 454711 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA DNS12023
8 2023 RIGHT POWER, a.s. 36366544 „Dodávka a inštalácia zariadení na výrobu vodíka PEM elektrolytickým procesom“ 456093 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 1/RP/2023
8 2023 Mesto Vrútky 00647209 Výstavba chodníkov a rekonštrukcia miestnych komunikácií vo Vrútkach 430194 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O ZMENE ZMLUVY A RÁMCOVEJ DOHODY 1/LZ/2021
8 2023 Mestská časť Bratislava - Petržalka 00603201 Obnova detského ihriska Pečnianska, Bratislava – Petržalka – 1. etapa 444157 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O ZMENE ZMLUVY A RÁMCOVEJ DOHODY 25/2022
8 2023 Mestská časť Bratislava - Petržalka 00603201 Cyklotrasa 13 - Rusovská cesta – Černyševského – lávka Einsteinova 447648 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O ZMENE ZMLUVY A RÁMCOVEJ DOHODY 32/2022
8 2023 Ekonomická univerzita v Bratislave 00399957 Drobné stavebné práce na objektoch Ekonomickej univerzity v Bratislave. 436148 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Q422
8 2023 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 00681156 Poskytovanie mobilných telekomunikačných služieb 421281 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VOB/126/2019-M_ODEO
8 2023 Katolícka univerzita v Ružomberku 37801279 Poistenie majetku Katolíckej univerzity v Ružomberku 418057 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CZ 19/2023
8 2023 Sociálna poisťovňa, ústredie 30807484 Pečiatky a príslušenstvá k pečiatkam 436626 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 4201/2022-BA
8 2023 Banskobystrický samosprávny kraj 37828100 Rekonštrukcia a obnova mostov, Most Železná Breznica ev. č. 2441-04, Most Železná Breznica ev. č. 2441-05, Most Železná Breznica ev. č. 2441-07, Most Breziny ev. č. 2447-01 449677 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 09690/2022/ODDVO
8 2023 Zaži v Trnave - Mestské kultúrne stredisko 53740408 Kultúry dom Kopánka - rekonštrukcia 446237 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA OV22TTZ062
8 2023 Mesto Zvolen 00320439 Vodozádržné opatrenia v parku Jozefa Dekréta Matejovie vo Zvolene III 448921 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID: 22362759 V-VO
8 2023 Mesto Žilina 00321796 Rekonštrukcia odvodnenia na ul. Štaffenovský dvor-Bytčica 452622 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ID: 10069056
8 2023 Mestská časť Bratislava - Petržalka 00603201 Cyklotrasa 13 - Rusovská cesta – Černyševského – lávka Einsteinova 447648 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 32/2022
8 2023 Poliklinika Tehelná, a.s. 35914416 Zabezpečenie dodávky elektrickej energie vrátane prevzatia zodpovednosti za odchýlku so zabezpečením distribúcie elektrickej energie a súvisiacich sieťových služieb 456157 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O POUŽITÍ PRIAMEHO ROKOVACIEHO KONANIA PT 05/2022-PRK
8 2023 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. 35937874 STAVEBNÉ PRÁCE FLAGSHIP POBOČKY VšZP-OPAK. 456225 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1/2023/MM
8 2023 Obec Vrbovka 00319686 „Zateplenie budovy obecného domu súp. č. 56 v obci Vrbovka (ZF a ÚK)“ 456182 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 11012023
8 2023 Mesto Stará Ľubovňa 00330167 Obnova NKP Palác mestský na Námestí sv. Mikuláša č. 5 v SL - vypracovanie PD - Opakované 2 456325 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 238
8 2023 Mesto Brezno 00313319 Technická infraštruktúra Rohozná III. 456246 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 785/2023
8 2023 Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou 30796482 Preprava mŕtvych tiel z miesta úmrtia na pitvu a späť pre okres Žarnovica 456291 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 50/2022/UDZS
8 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Náhradné diely na ZETOR FORTERRA - SL493YE 456307 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 03/45/2023