Obnoviť
Oznámenia z vestníka
42151 - 42180
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
6 2023 Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach 00397474 2-Dodávka elektrickej energie na roky 2022-2025 436185 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2-140E/2021/ZNL
6 2023 Sociálna poisťovňa, ústredie 30807484 Nákup pohonných hmôt a doplnkových služieb prostredníctvom palivových kariet 151381 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 04_Q_2022 PHM
6 2023 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. 35937874 Lieky ATC skupiny B02BD06 426241 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 7/2020/JH
6 2023 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. 35937874 Lieky ATC skupiny B02BD06 428464 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 19/2020/JH
6 2023 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. 35937874 Lieky ATC skupiny S01LA05 428749 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 22/2020/JH
6 2023 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. 35937874 Lieky ATC skupiny B02BD06 434174 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 20/2021/JH
6 2023 Mesto Dolný Kubín 00314463 PRK - Elektrická energia 453956 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA OP22DNK140
6 2023 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky 00164381 Elektronické služby regionálneho a vysokého školstva 434390 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 434390
6 2023 Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky 42181810 Centrálne obstarávanie zariadení IKT s nízkym negatívnym vplyvom na životné prostredie 430435 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2022
6 2023 Ústav na výkon trestu odňatia slobody 00738298 Potraviny 440716 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA UVTOS-0000016/36-ZE-2023-92
6 2023 Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika 37910337 DNS - Výpočtová technika a príslušenstvo 444124 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA AOS-81/5-71-39/2022
6 2023 Ústav na výkon trestu odňatia slobody a Ústav na výkon väzby, Leopoldov 00738271 Potraviny 438311 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA UVTOSaUVV-0000028/36-LO-2023-52
6 2023 Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky 00699021 Zabezpečenie licencií, podpory a zariadení pre prevádzku systému ochrany sieťovej infraštruktúry MZVEZ SR 428120 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 004575/2022-MIB-141
6 2023 Mesto Trnava 00313114 Manažment údajov mesta Trnava 450375 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 42401/2022
6 2023 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 36038351 Lesnícke služby v ťažbovom procese na organizačnej zložke OZ Vihorlat na obdobie 2023 - 2026 447561 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2022/25/NLZ
6 2023 Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Bratislava 00607231 Upratovacie a čistiace služby 449139 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 20230104_p
6 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Poskytovanie služieb podpory prevádzky, rozvoja a bezpečnosti vybraných Microsoft platforiem MV SR 448188 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 29957
6 2023 Obec Sekule 00682101 Technické vybavenie pre triedenie komunálnych odpadov II 451291 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2
6 2023 Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s. 35850370 Dodávka elektrickej energie na rok 2023 451204 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 451204
6 2023 Tepláreň Košice, a. s. v skratke TEKO, a. s. 36211541 Odovzdávacie stanice tepla – vetva V2 Mesto, od bodu 17 po Aupark pre závod Žilina 448920 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA VS ZIL 6
6 2023 Mesto Dubnica nad Váhom 00317209 Moderné technológie pre moderné mesto 443184 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2022-DnV_moderne-technologie
6 2023 Mesto Dubnica nad Váhom 00317209 Moderné technológie pre moderné mesto 443184 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2022-DnV_moderne-technologie
6 2023 Mesto Rožňava 00328758 Potraviny 446637 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 47/2022
6 2023 Sociálna poisťovňa, ústredie 30807484 Dodávka zemného plynu 452475 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 56558/2022-BA
6 2023 Obec Rabča 00314838 Zberný dvor Rabča – hákové kontajnery 449606 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/NADL/Rabča
6 2023 Mesto Zlaté Moravce 00308676 Dodávka elektrickej energie_II 455997 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O DOBROVOĽNEJ TRANSPARENTNOSTI EX ANTE EE
6 2023 Univerzitná nemocnica Martin 00365327 Nábytok - nezdravotnícky 455962 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 99/DNS/OVO/11/22Ba
6 2023 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. 35919001 Oprava mosta ev.č.50-178 Pustý Hrad, Zvolen 454568 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 10301/2022/18
6 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove 00610577 Osobné ochranné pracovné prostriedky 455825 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2023/VO
6 2023 Nemocnica svätého Michala, a. s. 44570783 Rozvoj governance a úrovne informačnej a kybernetickej bezpečnosti v zdravotníckych zariadeniach NsM prostredníctvom Next Generation Firewall 455758 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA R22067912_VYHL