Obnoviť
Oznámenia z vestníka
42211 - 42240
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
6 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Poskytovanie služieb podpory prevádzky, rozvoja a bezpečnosti vybraných Microsoft platforiem MV SR 448188 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 29957
6 2023 Obec Sekule 00682101 Technické vybavenie pre triedenie komunálnych odpadov II 451291 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2
6 2023 Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s. 35850370 Dodávka elektrickej energie na rok 2023 451204 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 451204
6 2023 Tepláreň Košice, a. s. v skratke TEKO, a. s. 36211541 Odovzdávacie stanice tepla – vetva V2 Mesto, od bodu 17 po Aupark pre závod Žilina 448920 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA VS ZIL 6
6 2023 Mesto Dubnica nad Váhom 00317209 Moderné technológie pre moderné mesto 443184 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2022-DnV_moderne-technologie
6 2023 Mesto Dubnica nad Váhom 00317209 Moderné technológie pre moderné mesto 443184 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2022-DnV_moderne-technologie
6 2023 Mesto Rožňava 00328758 Potraviny 446637 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 47/2022
6 2023 Sociálna poisťovňa, ústredie 30807484 Dodávka zemného plynu 452475 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 56558/2022-BA
6 2023 Obec Rabča 00314838 Zberný dvor Rabča – hákové kontajnery 449606 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/NADL/Rabča
6 2023 Mesto Zlaté Moravce 00308676 Dodávka elektrickej energie_II 455997 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O DOBROVOĽNEJ TRANSPARENTNOSTI EX ANTE EE
6 2023 Univerzitná nemocnica Martin 00365327 Nábytok - nezdravotnícky 455962 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 99/DNS/OVO/11/22Ba
6 2023 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. 35919001 Oprava mosta ev.č.50-178 Pustý Hrad, Zvolen 454568 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 10301/2022/18
6 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove 00610577 Osobné ochranné pracovné prostriedky 455825 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2023/VO
6 2023 Nemocnica svätého Michala, a. s. 44570783 Rozvoj governance a úrovne informačnej a kybernetickej bezpečnosti v zdravotníckych zariadeniach NsM prostredníctvom Next Generation Firewall 455758 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA R22067912_VYHL
6 2023 Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. 35971126 Systémy pre uzáver skratových chýb srdca a dilatáciu mitrálnej chlopne 455996 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 15/2023/VO/MF
5 2023 Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. 36550949 Dodávka motorových vozidiel pre ZsVS, a.s._časť 3 455933 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ZsVS/Vozidla_3/2023
5 2023 Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Bratislava 00607231 Diagnostiká pre biochemické analyzátory a výpožička analyzátorov 451868 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 7/OCN/2022/HK
5 2023 Centrum sociálnych služieb - SLOVEN 00632406 Potraviny 451459 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2/VS/2022
5 2023 Mesto Nitra 00308307 Revitalizácia detských ihrísk 446608 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 21/2022/VM
5 2023 Banskobystrická regionálna správa ciest, a.s. 36836567 Dodanie elektrickej energie 450781 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 10366/2022/ODDVO
5 2023 Správa zariadení sociálnych služieb 37966456 Nákup potravín pre SZSS v Nitre 449050 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2/VS/2022
5 2023 VODOHOSPODÁRSKA VÝSTAVBA, ŠTÁTNY PODNIK 00156752 Dodávka silovej elektriny pre objekty VV, š.p. 450302 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VV_el_2022
5 2023 SUBSIDIUM - Špecializované zariadenie, zariadenie pre seniorov a domov sociálnych služieb 00695327 Dodávka zemného plynu a elektrickej energie pre SUBSIDIUM - špecializované zariadenie a zariadenie pre seniorov 451169 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 66/ME/2022
5 2023 Služby Mesta Piešťany 37834240 Dodávka elektrickej energie na rok 2023 455914 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE OZNÁMENIE O DOBROVOĽNEJ TRANSPARENTNOSTI EX ANTE 1.
5 2023 Žilinský samosprávny kraj 37808427 STAVEBNÉ ÚPRAVY VNÚTORNÝCH PRIESTOROV V SPOJENEJ ŠKOLE V NIŽNEJ 452610 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 67_22
5 2023 Mesto Komárno 00306525 Poskytovanie služieb pre prevádzku a údržbu informačných systémov pre Mesto Komárno 455615 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VO_IT_KN
5 2023 Mestská časť Bratislava - Nové Mesto 00603317 SADOVÉ ÚPRAVY V RÁMCI REVITALIZÁCIE ČASTI PARKU NA RAČIANSKOM MÝTE V BRATISLAVE 453487 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 19/2022/PJ_BaNM
5 2023 Mesto Tvrdošín 00314901 Technické vybavenie pre stredisko triedeného zberu a kompostáreň Tvrdošín_ časť 1 455990 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Tvrdošín_časť 2
5 2023 Správa Tatranského národného parku so sídlom v Tatranskej Lomnici 54435293 Nákup motorových vozidiel SUV_3 455657 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2022/VO/TANAP/12
5 2023 Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Bratislava 00607231 Prenájom vysokokapacitného sekvenátora na princípe novej generácie s dodávkou reagencií a súvisiacimi službami 453890 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 10/OCN/2022/HK