Obnoviť
Oznámenia z vestníka
42301 - 42330
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
5 2023 Mesto Komárno 00306525 Poskytovanie služieb pre prevádzku a údržbu informačných systémov pre Mesto Komárno 455615 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VO_IT_KN
5 2023 Mestská časť Bratislava - Nové Mesto 00603317 SADOVÉ ÚPRAVY V RÁMCI REVITALIZÁCIE ČASTI PARKU NA RAČIANSKOM MÝTE V BRATISLAVE 453487 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 19/2022/PJ_BaNM
5 2023 Mesto Tvrdošín 00314901 Technické vybavenie pre stredisko triedeného zberu a kompostáreň Tvrdošín_ časť 1 455990 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Tvrdošín_časť 2
5 2023 Správa Tatranského národného parku so sídlom v Tatranskej Lomnici 54435293 Nákup motorových vozidiel SUV_3 455657 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2022/VO/TANAP/12
5 2023 Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Bratislava 00607231 Prenájom vysokokapacitného sekvenátora na princípe novej generácie s dodávkou reagencií a súvisiacimi službami 453890 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 10/OCN/2022/HK
5 2023 Stredná odborná škola - Szakközépiskola 35568330 Nákup učebných pomôcok 455956 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 455956
4 2023 Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin 00397865 Laboratórne prístroje a vybavenie 3 455818 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA JLFUK MT 10-OVO/2022
4 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 IHLY JEDNORAZOVÉ 437972 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA FNsP FDR/RVO/1585/2022
4 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica 00165549 Osobné ochranné pracovné pomôcky vrátane súvisiacich služieb 430206 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA FNsP FDR/RVO/257/2022
4 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina 17335825 Implantovateľné kardiostimulátory s kompletným príslušenstvom a monitory srdcového rytmu 426603 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 040/15/2022
4 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina 17335825 Implantovateľné kardiostimulátory s kompletným príslušenstvom a monitory srdcového rytmu 429899 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 040/2/2021
4 2023 SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik 36022047 II. Zvýšenie bezpečnosti územia proti spätnému vzdutiu Malého Dunaja a Klátovského ramena z Váhu III. Etapa 436868 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CS SVP PR 566/2022
4 2023 SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik 36022047 II. Komoča – rieka Nitra, dotesnenie PSOH km 0,000 – 6,260 a ĽSOH km 0,490 – 6,490 preložky rieky Nitra 436788 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CS SVP PR 565/2022
4 2023 Mesto Nové Zámky 00309150 Údržba a oprava miestnych ciest, chodníkov, parkovísk, verejných spevnených plôch, dažďových vpustí a dopravného značenia na území mesta Nové Zámky 452037 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 30122022
4 2023 Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky 30416094 Zimná údržba spevnených plôch a údržbové práce na trávnatých plochách 441918 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA A/2022/DI30/11
4 2023 Trnavská univerzita v Trnave - Rektorát 31825249 Zabezpečenie stravovania zamestnancov prostredníctvom elektronických stravovacích kariet 449910 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VR_8000-2022
4 2023 Exportno-importná banka Slovenskej republiky 35722959 Návrh a implementácia dátového modelu pre reporting, CRM a automatizáciu 453519 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 49464-MSS
4 2023 Banskobystrický samosprávny kraj 37828100 Dodávka elektriny pre Úrad BBSK a organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti BBSK 452105 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 10646/2022/ODDVO
4 2023 Nitriansky samosprávny kraj 37861298 Dodanie zemného plynu pre vybrané organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti NSK 449279 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 10245/2022/VOaKI
4 2023 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. 35937874 Lieky ATC skupiny B02BD02 449073 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 17/2022/JH
4 2023 SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik 36022047 Laboratórne prístroje a zariadenia - 2022 439594 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CS SVP PR 1631/2022
4 2023 Slovenská správa ciest 00003328 I/18 - 389A Poprad most 453453 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC/919/2022/1240/VO-3042
4 2023 Slovenská správa ciest 00003328 I/18 – 383 Lučivná most 455748 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC/915/2022/1240/VO-3024
4 2023 Slovenská správa ciest 00003328 I/21-015 Šarišský Štiavnik most 455852 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC/920/2022/1240/VO-3047
4 2023 Slovenská správa ciest 00003328 I/66-083 Podspády most 455229 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SSC/921/2022/1240/VO-3048
4 2023 Slovenská agentúra životného prostredia 00626031 Projekt Národné parky: Environmentálny vzdelávací časopis pre študentov a žiakov, interaktívno-edukatívna webstránka a kampaň na sociálnych sieťach 455768 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 455768
4 2023 Lesopoľnohospodársky majetok Ulič, štátny podnik 00492531 Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na LPM Ulič, š.p. na rok 2023-opakované 455814 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1829/2022
4 2023 Národné centrum zdravotníckych informácií 00165387 OnkoAssist – manažment cesty pacienta 454525 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA OA-2022
4 2023 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum 42337402 Laboratórna infraštruktúra, prístroje a zariadenia_III 453272 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA infraštruktúra_III
4 2023 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum 42337402 Výskumno-šľachtiteľská technika_Zariadenie na zber semien olejnín s dvomi žacími lištami 455860 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VST_velky kombajn