Obnoviť
Oznámenia z vestníka
42361 - 42390
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
17 386 868.000 258 176 319.000 53 120 695 227.000
4 2023 Národné centrum zdravotníckych informácií 00165387 OnkoAssist – manažment cesty pacienta 454525 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA OA-2022
4 2023 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum 42337402 Laboratórna infraštruktúra, prístroje a zariadenia_III 453272 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA infraštruktúra_III
4 2023 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum 42337402 Výskumno-šľachtiteľská technika_Zariadenie na zber semien olejnín s dvomi žacími lištami 455860 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VST_velky kombajn
4 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Nákup dodávkových automobilov pre ÚKT 455873 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 36347
3 2023 Krajský súd v Bratislave 00215759 Elektrická energia a zemný plyn na rok 2023 s opciou na roky 2024, 2025 a 2026 455832 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2022/1/KS/OS
3 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Zadný brzdový valec Tatra Phenix 455949 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK kik/03/43/2023
3 2023 Mesto Košice 00691135 "VÝSTAVBA NOVEJ TELOCVIČNE PRI ZŠ S MŠ ŽELIARSKA Č. 4, KOŠICE" 455710 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK PLZ 2023/01
3 2023 Obec Fintice 00327018 Novostavba materskej školy v obci Fintice 454896 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2022_F_MS_2
3 2023 Mesto Partizánske 00310905 Zneškodňovanie odpadov skládkovaním 455958 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 153/2023
3 2023 Špeciálna základná škola 17070473 Dodanie stravných poukážok 455955 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 1/2023
3 2023 Obec Zatín 00332151 Triedený zber odpadov v obci Zatín 455900 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK CVO-126-2022
3 2023 Rozhlas a televízia Slovenska 47232480 Poskytovaní verejne dostupných služieb - prenos obsahovej služby 454747 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 000029/250000/2022
3 2023 Mesto Levoča 00329321 Združená dodávka elektrickej energie_II 453521 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA EE2022_II_PRK
3 2023 Mesto Levoča 00329321 Združená dodávka elektrickej energie_II 455492 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA EE2022_II_PRK
3 2023 Prešovský samosprávny kraj 37870475 Odkanalizovanie a čistenie odpadových vôd z objektu SOŠ lesnícka vrátane pripravovaného zariadenia sociálnych služieb v obci Bijacovce 447685 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 471
3 2023 Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky 42499500 Zhotovenie a dodanie daňových tlačív 448435 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 103234/2022
3 2023 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. 35937874 Lieky ATC skupiny B02BD08 449076 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 20/2022/JH
3 2023 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. 35937874 Montáž klimatizačných zariadení druhá etapa 451052 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 19/2022/MM
3 2023 Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok - fakultná nemocnica 31936415 Antineoplastiká a imunomodulačné činidlá 451704 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA UVN-15-128/2022-128
3 2023 Mesto Trenčín 00312037 SMART plán mesta Trenčín 443769 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SMART_Trenčín
3 2023 Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina 17335825 Fakoemulzifikačný prístroj na operáciu sivého zákalu. 449795 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 040/56/2022
3 2023 Správa Národného parku Slovenský raj so sídlom v Spišskej Novej Vsi 54435412 Zabezpečenie starostlivosti o vybrané biotopy v NP Slovenský raj v roku 2023 455847 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CVO-131-2022
3 2023 Mesto Svidník 00331023 eGov služby a manažment údajov v meste Svidník 455854 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SV_eGov a manažment
3 2023 Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. 35914939 Časti prevodoviek železničných koľajových vozidiel 439541 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA 103339-S7115/2022-SeON
3 2023 Správa Národného parku Slovenský raj so sídlom v Spišskej Novej Vsi 54435412 Strojové vybavenie pre NP Slovenský raj 455855 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA CVO-132-2022
3 2023 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja 37936859 Osobné ochranné pracovné prostriedky 455701 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 54VS/2022
3 2023 Slovenská agentúra životného prostredia 00626031 Tlačiarne, multifunkčné zariadenia 455858 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2022/EU
3 2023 Nemocnica s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach 17335795 Nákup potravín pre NsP v Bojniciach na rok 2023 455794 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA NDL/2022/BOJ/3
3 2023 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum 42337402 Laboratórny spotrebný materiál_vlastné zdroje_II 455859 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Labak_VZ_II
3 2023 Mesto Vranov nad Topľou 00332933 SMART CITY - Vranov nad Topľou 455773 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania vyhlásenia verejných súťaží OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VNT_SMART_12_2022