Obnoviť
Oznámenia z vestníka
42421 - 42450
Číslo vestníka
Rok oznámenia
Názov obstarávateľa
IČO obstarávateľa
Názov zákazky
ID zákazky
Názov typu oznámenia
Názov 1. podtypu oznámenia
Názov dokumentu
Evidenčné číslo (značka oznámenia)
2 2023 Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky 00151866 Bratislava P PZ, Budyšínska 2/A – rekonštrukcia elektroinštalácie (SIENA) 436939 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O ÚPRAVE SE-2022/003226-017-D2
2 2023 Univerzita Komenského v Bratislave 00397865 Výmena nábytku na izbách VŠM Ľ. Štúra Mlyny UK 440424 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O ÚPRAVE 2381/2022
2 2023 Obec Prietržka 00309877 CYKLOTRASA SPÁJAJÚCA OBCE ZÁHORSKÉHO REGIÓNU A PRIHRANIČNÉHO REGIÓNU MORAVSKÉHO KRAJA – SO 02 Prietržka 450570 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA IOVVO
2 2023 Trenčiansky samosprávny kraj 36126624 Energetická úspora budovy A 436226 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA FUR000150/3
2 2023 Obec Buzica 00324035 Kanalizácia a ČOV obce Buzica 436781 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Buzica-2022-PZ-Kanalizácia-výsledok
2 2023 Mesto Trnava 00313114 Kruhové mólo v Trnave III. 446317 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA OVO/41246-2022
2 2023 Obec Holiša 00316105 Výstavba a rekonštrukcia pozemných komunikácií v obci Holiša 441155 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA SP_ZNH_5/2022
2 2023 Mesto Senica 00309974 Modernizácia a rozšírenie verejného osvetlenia v Senici 443074 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 1/2022
2 2023 TECHNICKÉ SLUŽBY Žiar nad Hronom, spol. s r.o. 31609651 Fasáda, osadenie skleneného zábradlia a osadenie oceľových rohoží na krytej plavárni 448158 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA PZ10/2022
2 2023 Obec Svinica 00324761 Dobudovanie kanalizácie v obci Svinica 439159 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA GUR000061
2 2023 Obec Svinica 00324761 Dobudovanie základnej infraštruktúry v obci Svinica 437288 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA GUR000030
2 2023 Mesto Trnava 00313114 Kamenný mlyn – vyhliadková veža II. 450761 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Kamenný mlyn - veža
2 2023 AKOBUK s.r.o. 53438558 Obstarávanie stavebných prác - AKOBUK s.r.o. 451311 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 27122022
2 2023 Mesto Brezno 00313319 Regenerácia vnútroblokov sídlisk mesta Brezno – lokalita ŠLN II 450362 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA DEN-077-2022
2 2023 Mesto Martin 00316792 Zabezpečenie rozvozu teplých jedál – obedov pre fyzické osoby na území mesta Martin 455851 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA ZsH/20/2022/Sl
2 2023 Mestská časť Bratislava - Vrakuňa 00603295 Stravovanie dôchodcov rok 2022 451855 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 69/ME/2022
2 2023 Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky 30416094 Predmety osobnej starostlivosti 447467 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 2
2 2023 Obec Ždiar 00326780 Ždiar – zberný dvor, Technické vybavenie 436393 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA Ždiar_2022_1ZD
2 2023 Mesto Strážske 00325813 Dodávka elektrickej energie 452349 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 47849 - WYT
2 2023 Mesto Piešťany 00612031 Budovanie technického vybavenia odborných učební v Základnej škole Mojmírova v meste Piešťany 437307 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 5830/2022/OIaMM/75025
2 2023 Obec Staškov 00314293 Dodávka zemného plynu - PSO 722 452335 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 47852 - WYT
2 2023 Národný ústav reumatických chorôb 00165271 DODÁVKA ELEKTRICKEJ ENERGIE VRÁTANE SÚVISIACICH SLUŽIEB 455394 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 03/2022/SC/NURCH
2 2023 Centrum voľného času, Na vŕšku 24, Šurany 37861069 Dodávka zemného plynu - PSO 622 452229 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA 47615 - WYT
2 2023 Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok - fakultná nemocnica 31936415 Karty na čerpanie pohonných látok a súvisiacich tovarov a služieb 451842 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA VO2022-130
2 2023 Implementačná agentúra Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 30854687 Zabezpečenie služieb pre podujatia v Poprade 01 455931 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 08/2023
2 2023 Implementačná agentúra Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 30854687 Zabezpečenie služieb pre podujatia v Lučenci 01 455928 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 6/2023
2 2023 Nitriansky samosprávny kraj 37861298 Rekonštrukcia plynovej kotolne a odovzdávacích staníc tepla, Spojená škola, Nivy 2, Šaľa - PD 455929 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 11019/2022/VOaKI
2 2023 Implementačná agentúra Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky 30854687 Zabezpečenie služieb pre podujatia v Michalovciach 01 454841 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 2 - 2023
2 2023 SLOVAKIA TRAVEL 53667506 Nepravidelná cestná preprava osôb 455915 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 01/2023
2 2023 Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou 30796482 Preprava mŕtvych tiel z miesta úmrtia na pitvu a späť pre okres Veľký Krtíš 455576 Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania Oznámenia o výsledku verejného obstarávania pre nadlimitné zákazky VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK 49/2022/UDZS