|
267
|
2022
|
Mesto Tisovec
|
00319155
|
Elektrická energia 2023 - 2024
|
449980
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
DEN-072-2022
|
|
|
267
|
2022
|
Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica
|
00165549
|
ANTIBIOTIKÁ PROTI MIKROBIÁLNYM A VÍRUSOVÝM INFEKCIÁM pre potreby FNsP F. D. Roosevelta Banská Bystrica RVO/2214/2022
|
443572
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE
|
OZNÁMENIE O VÝSLEDKU VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
RVO/2214/2022
|
|
|
267
|
2022
|
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
|
00151866
|
Nákup vrtuľníka 3
|
455236
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE
|
OZNÁMENIE O POUŽITÍ PRIAMEHO ROKOVACIEHO KONANIA V DÔSLEDKU MIMORIADNEJ UDALOSTI
|
SE-VO-2022/005004
|
|
|
267
|
2022
|
Správa štátnych hmotných rezerv Slovenskej republiky
|
30844363
|
Obstaranie mobilizačných rezerv - „Jadrové palivo“
|
453390
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE
|
OZNÁMENIE O DOBROVOĽNEJ TRANSPARENTNOSTI EX ANTE
|
tvorba ŠHR_MR_ČJP_2022
|
|
|
267
|
2022
|
Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika
|
37910337
|
Dodávka elektriny pre obdobie 01.01.2023-31.12.2023
|
454830
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE
|
OZNÁMENIE O DOBROVOĽNEJ TRANSPARENTNOSTI EX ANTE
|
AOS-81/5-123/2022
|
|
|
267
|
2022
|
Psychiatrická nemocnica Philippa Pinela
|
30801397
|
Dodávka zemného plynu 12-2022
|
454773
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE
|
OZNÁMENIE O DOBROVOĽNEJ TRANSPARENTNOSTI EX ANTE
|
PNPP-2/2022
|
|
|
267
|
2022
|
Národný ústav detskej tuberkulózy a respiračných chorôb, n. o. Dolný Smokovec
|
37886479
|
Nákup elektrickej energie pre rok 2023
|
454614
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
Oznámenia o dobrovoľnej transparentnosti EX-ANTE
|
OZNÁMENIE O DOBROVOĽNEJ TRANSPARENTNOSTI EX ANTE
|
2022ENE034
|
|
|
267
|
2022
|
Slovenské elektrárne, a.s.
|
35829052
|
Komplet reaktorového zariadenia na 1. a 2. bloku EMO12 Výmena teplotných snímačov Re
|
454875
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
2022/11098
|
|
|
267
|
2022
|
Západoslovenská distribučná, a.s.
|
36361518
|
R8004 ES Senica - dostavba pre T401
|
454750
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
2022-US-10-PK
|
|
|
267
|
2022
|
Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina
|
17335825
|
Antitrombotiká
|
454798
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
040/67/2022
|
|
|
267
|
2022
|
Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina
|
17335825
|
Kortikosteroidy na systémové použitie
|
454803
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
040/68/2022
|
|
|
267
|
2022
|
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť
|
00492736
|
Modernizácia údržbovej základne - 3. etapa, depo Jurajov Dvor - stavebné práce
|
454923
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
NL23/2022
|
|
|
267
|
2022
|
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
|
00151866
|
Rožňava OR PZ, rekonštrukcia a modernizácia objektu 2
|
454815
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
SE-VO2-2022/004957-002
|
|
|
267
|
2022
|
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť
|
00492736
|
Modernizácia údržbovej základne - 3. etapa, vozovňa Krasňany - stavebné práce
|
454557
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA – VYBRANÉ ODVETVIA
|
NL12/2022.
|
|
|
267
|
2022
|
Hlavné mesto SR Bratislava
|
00603481
|
Nepretržitá prevádzka a údržba kolektorov na území Hlavného mesta SR Bratislava
|
454967
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
MAGS OVO 60321/2022
|
|
|
267
|
2022
|
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
|
00151866
|
Zabezpečenie železničnej prepravy a prekládky materiálnej humanitárnej pomoci Slovenskej republiky alebo zahraničných poskytovateľov pre potreby Ukrajiny.
|
452861
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
SE-VO2-2022/004930
|
|
|
267
|
2022
|
Žilinský samosprávny kraj
|
37808427
|
MODERNÉ TECHNOLÓGIE V ŽILINSKOM SAMOSPRÁVNOM KRAJI
|
451277
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
61_22
|
|
|
267
|
2022
|
Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát
|
00397440
|
Servis univerzitného informačného systému.
|
454812
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
12122022/OVO
|
|
|
267
|
2022
|
Košický samosprávny kraj
|
35541016
|
Stavebný dozor pre projekt kreatívne centrum Košického kraja
|
453419
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
NLZ_062022
|
|
|
267
|
2022
|
Záchranná zdravotná služba Bratislava
|
17336210
|
Elektronické stravovacie karty
|
454662
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
2022 - stravovacie karty
|
|
|
267
|
2022
|
Krajská prokuratúra v Prešove
|
17069807
|
Potraviny VaRC-1 (2023)
|
454135
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
2Spr174/22/7700
|
|
|
267
|
2022
|
Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov SENICA
|
34000992
|
DODÁVKA POTRAVÍN NA ROK 2023
|
454605
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
Procurio 25/2022
|
|
|
267
|
2022
|
Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky
|
00681156
|
Vybavenie vzdelávacieho strediska MPSVR SR gastro technikou a technikou do práčovne
|
453627
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
VOB/187/2022-M_ORVO
|
|
|
267
|
2022
|
Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.
|
35971126
|
Účinná látka TREPROSTINIL
|
453291
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
144/2022/VO/KK
|
|
|
267
|
2022
|
Mesto Trenčín
|
00312037
|
Výpočtová technika pre CKKP Hviezda a Kamerový a wifi systém Hviezda
|
454573
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
MSÚTN-UP-VO/2022/42854/139672/AdJ
|
|
|
267
|
2022
|
Slovenská technická univerzita v Bratislave - Rektorát
|
00397687
|
Laboratórium systémov čistých priestorov
|
453891
|
Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania
|
vyhlásenia verejných súťaží
|
OZNÁMENIE O VYHLÁSENÍ VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA
|
2022
|
|
|
266
|
2022
|
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
|
30845572
|
Materská škola Kutuzovova 8 - R
|
453446
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
podlimitné zákazky bez eTrhoviska (stavebné práce)
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ÚpIA-EL3/3-373-09/2022
|
|
|
266
|
2022
|
Centrum sociálnych služieb v Novom Meste nad Váhom
|
42017769
|
Skladovateľné potraviny a nápoje
|
455143
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
podlimitné zákazky bez eTrhoviska (stavebné práce)
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
7
|
|
|
266
|
2022
|
Centrum sociálnych služieb v Novom Meste nad Váhom
|
42017769
|
Špeciálne potraviny a nápoje
|
455146
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
podlimitné zákazky bez eTrhoviska (stavebné práce)
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
8
|
|
|
266
|
2022
|
Slovenská technická univerzita v Bratislave - Rektorát
|
00397687
|
Osádzacie a dispenzovacie centrum pre SMD
|
453226
|
Výzvy na predkladanie ponúk
|
podlimitné zákazky bez eTrhoviska (stavebné práce)
|
VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK
|
ODC
|
|